Trebam pomoć oko Sljemena

Super Jura said:
Sad kad si skupio iskustva po Evropi još te čeka ispit "Zagorje".

Prošli put si (ga) pao :mrgreen:

Daaa, sad sam iskusan frajer :mrgreen:

Ma nije problem Zagorje, nego ovi Šerpasi koji te vode po njemu...to je sve ludo tamo!
 
cesta ti je dosta dobra,imaš dosta kamenčića,zemlje i puno lijepih zavoja samo dva su malo veća sve u svemu super  (y) (y)
 
U globalu ti je cesta mrak i pazi da te cesta ne ponese .
Iza vidikovca na Zagorje(šodrani parking sa lijeve strane već pri vrhu) imaš dva blaga i onda sempertina desni zavoj.Znam dvojcu koji su izletjeli :palacdolje:,a jedan sam ja. :mrgreen:

Danas sam u 16h bio gore,samo sa Bistranjske strane i cesta je bila skroz mokra,pa nemoj i to isključiti.
 
tvigi said:
U globalu ti je cesta mrak i pazi da te cesta ne ponese .
Iza vidikovca na Zagorje(šodrani parking sa lijeve strane već pri vrhu) imaš dva blaga i onda sempertina desni zavoj.Znam dvojcu koji su izletjeli :palacdolje:,a jedan sam ja. :mrgreen:

Danas sam u 16h bio gore,samo sa Bistranjske strane i cesta je bila skroz mokra,pa nemoj i to isključiti.

Da si ušel u šumu srel bi i nas Tvigi!  :LOL: Ali to je samo za muškarce!  :jesus:
 
Ko veli da nisam bil u šumi?
U 19h smo pričali o tebi u ŠC Prečko na cugi,dal si ti bil gore i tko još?
A bil je i tvoj sused sa TA,''imaš vizir kao on''?
Muškarce :LOL: :LOL: :LOL:
 
SAME GAS I PAZI NA SERPENTINI ja sam skoro tam zveknul (drugi ili treći zavoj od vidikovca, zbilja imaš preveć šudra na zagorskoj stran, zagrebačka je dobra, ali je bolja sa strane zagreba (kad se penješ na sljeme)
 
tvigi said:
Ko veli da nisam bil u šumi?
U 19h smo pričali o tebi u ŠC Prečko na cugi,dal si ti bil gore i tko još?
A bil je i tvoj sused sa TA,''imaš vizir kao on''?
Muškarce :LOL: :LOL: :LOL:

Mislil sam u šumi sa Zagorske strane!  :wink:
Sused sa TA???  :misli: Kaj je  :misli:to TA i koji susjed???  :shock:
 
Jedina osoba koja vozi taj gay motorić,a da ga ja poznam je DenOs!  :misli:
 
Rekao mi je da se znate,ima isti vizir kao Ti na crnom TA,
nema veze.

Imamo nova saznanja o Denosu :LOL: :LOL: :LOL:
 
Da ne otvaram temu, a naslov mi pase.
Kako je ovih dana prohodno Sljeme...nezanimama me utrke vec sanjkanje sa decom. Jel se moze doci u jutro iz Zg do Hunjke i jel uopce ima tam snjega sa sanjkanje?
 
ima snijega,1cm :LOL: ali možda noćas nekaj napada
 
Danijel 23 said:
Da ne otvaram temu, a naslov mi pase.
Kako je ovih dana prohodno Sljeme...nezanimama me utrke vec sanjkanje sa decom. Jel se moze doci u jutro iz Zg do Hunjke i jel uopce ima tam snjega sa sanjkanje?

EnduroLab said:
Dođosmo stariji mladunac i ja na dogovoreno mjesto u dogovoreno vrijeme... nigdje nikog...ništa. Prva, druga, bok, treća i do Hunjke...lovice po livadi, grudanje, nazivanje jazavaca....ništa...  :(

Jazavci šalju poruku da su zapeli...pobogu gdje!?!  :shock:
Pa ima 3 cm snijega i 4 kvadrata leda...  :? Teški jazafci.

Mladunac i ja krećemo u rescue mission i nalazimo ekipu desetkovanu. Ipak smo im pokazali što katr kon katr boxer konfiguracije može, mladuncu je njihovo klizanje bilo smiješno, provozali smo im motore kad smo došli do Hunjke, a maznuli smo i ćevape s polama na Hunjki. Ja sam pio čaj, a mladunac Nikšićko. Održao im je i predavanje o vožnji po snijegu...  :mrgreen:

Kustošijanskim dolje....zimske su dobre ali za sljedeću zimu će trebati nove...

Darkovsky na spuštanju oštetio kut jednog brda...javit ću šumarima da mu to fakturiraju...  :mrgreen:

Svima svako dobro u Novoj!!

EL&Son


https://www.youtube.com/watch?v=JBn7-wMYw0Y


https://www.youtube.com/watch?v=VRuzkIFqoD4

EnduroLab said:
Kad zakačim slike u privitak na forumu vrti, vrti i neće....otvara mi prozoro "nova tema"?!?

Evo ovak onda:









Sa Markuševečke strane...na Hunjki 3 cm snijega, nedovoljno....  :(