trebam pomoc pri kupnji motora

ako imas pare, i ako zelis taj motor, uzmi  (y)
 
MHORNET said:
imam pare, zelim ga, al se svejedno dvoumim....

onda ga kupi i vozi se...

ako ces kasnije skupit pare za horneta, ovog ces lako prodat
 
odi pogledaj ga mozda ti je to super prilika dobra cijena jos ako se tebi svida  (y) ne moras ga uzet idi barem da ga vidis,isprobas a mozda i uzmes  (y) sretno ...
 
pas mater, na ovom forumu su svi unutar zakona
Svi voze po propisima,nose fulll zaštitnu opremu,imaju registriran motor,položenu A kategoriju,motor servisiraju-održavaju i bolje nego što je preko manuala i servisnih knjižica.........


Kad sam na cesti ili u društvu te sorte ljudi u P.M.. još takvog upoznao nisam

alien  (y)

PS.
Što se tice motora uzmi R1, ima više brzina tako da možeš polagano tokom vremena ici prema višoj a ima i manje ccm od R6
 
Nevjerojatno kolko ste spremni ici iz krajnosti u krajnost...

Kad sam pital iskusnije motoriste kaj da kupim, rekli su mi ono kaj i je, ako divljas mozes poginut i na Tomosu.. Eh, a sad tu ima pametnjakovica koji gornju izreku tumace - kupi hayabusu i miran si, a kad zapravo razmislis o tome postaje jasno da je poanta izreke - nemoj divljati.

Postuj motor i budi sigurna da i er5 moze svasta.
 
Po meni kupi si onaj koji ti je najljepši i onaj na kojem se najbolje osječaš i koji ti sjedne na prvi pogled kada uđeš u neki od salona, ja sam se odlučio za er5 jer mi u doba kada sam ga uzel nije bila baš povoljna financijska situacija i nisam uopče pogriješio, a i mašina je provjerena, a na tom motoru budeš opet bila brža od bilo kojeg auta  :wink:
Naravno sve ovisi o vozaču  :wink: