Trešnja u zavoju

meni ne trese ništa :D

inače kad sam bio na servisu u MMSu su mi rekli da je centralni ležaj volana bio prezategnut i da su ga oni stegnuli onako kak treba neznam koliko Nm, i nakon toga sam primjetio nešto lakši ulaz u zavoj i prebacivanje iz nagiba u nagib
svakako provjeri to :wink:
 
višnja u zavoju

meni ni s koferom ni bez kofera - ništa ne trese. to je kad imate lagane guzice.
 
LemmyZD said:
Trese još uvijek...i bez kofera, jedina razlika je što treba jebački ući u zavoj, ispod 120 ne trese, ali kad mi se neki dan na takvoj nekoj brzini počeo cimat u sred zavoja krv mi je stala. Stavit ću brzo utege, možda oni to riješe...
Samo se zajebajite sa skuterima u zavoju...
Meni ni utezi na x9-500 nisu pomogli. sa 130 u jednom zavoju sam završio u drugoj traci i s lijeve strane izašao s ceste na odvodni kanal da me kombi iz drugog pravca ne udari frontalno. Sreća moja da on nije stigao reagirati i dao se desno nego je zadržao pravac kretanja
 
e nike nešto slično imao i ja na putu iz bosiljeva samo prema meni išo traktor a iza auto i taman krene u preticanje.
stao sam na šodru sa lijeve strane ceste u mom pravcu kretanja.
bilo je svima tum tum tum tudum kad se to desilo.
ja pokušao pratiti gustu na beverliju i skoro završio kao bobimir ali samo zamalo.