Triumph cijene za 2009. JUPIIIIIIIIIII !!!!

Srki

Well-known member
Baš sam sretan kaj se konačno objavilo (y)

Odma idem po lovu pa si piknem Daytonu 675, cijena prava sitnica 8)







Srki
 
Srki said:
Baš sam sretan kaj se konačno objavilo (y)

Odma idem po lovu pa si piknem Daytonu 675, cijena prava sitnica 8)







Srki
A kaj bi ti najbolju šesticu za šaku dolara  :jesus:  :mrgreen:
 
3329triumph_1.JPG


3329triumph_2.JPG
 
Je li lani prodan i jedan triumph ?
Street triple    :slinavac:  je lani na svjetskom tržištu bio jako tražena roba, u italiji je jeftiniji od shivera, a ovo...... katastrofa !!!!!!
Funta u padu  :palacdolje:
 
joj da bar smo bliže eng danas sam gledao u novinama funta je 7.99kn

street triple je pojedio u gotovo svim usporednim testovima
 
SVJETLI said:
Je li lani prodan i jedan triumph ?
Street triple    :slinavac:   je lani na svjetskom tržištu bio jako tražena roba, u italiji je jeftiniji od shivera, a ovo...... katastrofa !!!!!!
Funta u padu   :palacdolje:

Ak se ne varam prodana su 3 komada!
 
Sad u novom broju motorevije bio je usporedni test 6- ica, triumph daytona 675 opet prvi. Gledam cijenu a piše 91.859 kn, mislim si j..... cijena naspram novih japanskih cijena, a sad ovo....... :palacdolje:
 
puskacbr said:
Sad u novom broju motorevije bio je usporedni test 6- ica, triumph daytona 675 opet prvi. Gledam cijenu a piše 91.859 kn, mislim si j..... cijena naspram novih japanskih cijena, a sad ovo....... :palacdolje:

U Motoreviji (Motorrad) su konstantno na vrhu , Tiger je također prošle godine bio pobjednik jednog usporednog testa no očito to kod nas ne pali  :mrgreen:
 
Triumph Scrambler 900  :slinavac: :slinavac:
Cijena  :tears: :povraca:
 
Meni su se oduvijek Triumphi sviđali, pa si mislim kad bu cijena došla tam di treba bit. A i servis :misli:

Ovo sa ovim cjenikom bi bilo smiješno...da nije jadno

Svaka čast "zastupniku" na trudu, al ipak nebum niš kupil :mrgreen:




Srki
 
Srki said:
Meni su se oduvijek Triumphi sviđali, pa si mislim kad bu cijena došla tam di treba bit. A i servis :misli:

Ovo sa ovim cjenikom bi bilo smiješno...da nije jadno

Svaka čast "zastupniku" na trudu, al ipak nebum niš kupil :mrgreen:




Srki
Joj meni je scrambler predivan, a tek zvuk. Crveno bijeli naravno.
Servis me ne brine jer to radim sam, al cijena me bode u oci. Pa kud 80 iljada kuna.
Realna cijena bi bila oko 60000 po meni.
 
To je prava marka, Triumph, samo da je ostal u Engleskoj.
ali zapravo ima boljih iz Europe, pa si zapravo čekam nekaj boljeg kad dođe do pojeftinjenja.
 
jedimaster said:
U Motoreviji (Motorrad) su konstantno na vrhu , Tiger je također prošle godine bio pobjednik jednog usporednog testa no očito to kod nas ne pali  :mrgreen:
Ne znam sad cijene, ali čini mi se da je tiger još i ok sa cijenom,jer nudi dosta ali mali triple i daytona 675 su preskupi !!
 
U Italiji je cijena 11350 E (oko 85000 kn) što je realna cijena. Ne znam kako je uvoznik došao do 104000 kn, ali izgleda da mu je cilj prodati čim manje. Inače nova Daytona je  (y) za oko, izdvaja se iz konfekcije, a i usporedni testovi je svrstavaju u vrh. Stvarno šteta šta cijena nije povoljnija.