TRKAĆI MOTORI

I ja sam presao na visu klasu, novi bajk
 

Attachments

  • 20171203_212812.jpg
    20171203_212812.jpg
    762.4 KB · Views: 381
Falio si prvo slovo  :LOL:  Jbt, gori si od crunka, dvije godine samo naljepnice radis  :mrgreen  :mrgreen:

angelo.ma said:
Ebay, carbonin, Tomasini.
Iako se slažem sa tobom za Maca sa njim sam zadovoljan, uloženo, dobiveno
Ne znam, mozda je greska samo na kalupu za taj model ali ne da mi se jos jednom iskusavati srecu.
 
boRRis929 said:
Falio si prvo slovo  :LOL:  Jbt, gori si od crunka, dvije godine samo naljepnice radis  :mrgreen  :mrgreen:
Ne znam, mozda je greska samo na kalupu za taj model ali ne da mi se jos jednom iskusavati srecu.
btw di je crunk...di je taj čoek :misli: :mrgreen:
 
napast će te ovi nacisti  :LOL: :LOL:
 
angelo.ma said:
ima li ko iskustva sa brembo pločicama z02?

Zar to nije nesto prastaro, prethodnik z04?

Znam da je davno bilo spomena na jednom forumu, covjek ih je imao na ktm sd i da su odlicne.
Ali to je bilo bas davno...
Inace bas su mi nekidan stigle z04, tocno 2 dana od narudzbe, a zadnji put kad sam kod nasih dilera trazio kao da narucujes dragi kamen iz siera leonea..
 
Shokrefumi said:
Dugo sam sanjao o posjedovanju pravog dvotaktnog GP motora, a kad je konacno dosla prilika...
Nazalost, motor imam vec 4 godine ali ga jos nijednom nisam upalio. Nemam vremena niti novaca da ga vozim, ali valjda sve jednom dode na svoje...

..nekak mi je poznata ta Honda :misli: :misli:
 
Ekipa znam da nije trkače pitanje, ali mislim da bi mi vaše mišljenje moglo pomoći.. imam suzuki gsx s1000 2017 i motor mi dobro koči međutim volio bi da kočnica lovi ranije, tj da ne moram jako stisnuti kako bi dobio željenu reakciju. Palo mi je na pamet da promjenim prednje pločice i našao sam ovaj model: Brembo 077BB37SC U opisu na službenoj stranici kažu sa su "sport street and moderate track use"
Što mislite dali bi s tom promjenom mogao dobiti "bržu-kraću" reakciju kočnice?
Imate li još kakvu ideju?
 
Mislim da bi za bržu-jaču reakciju prije trebao promijeniti kočionu pumpu, ali ovdje ima jačih igrača da objasne finese.
Pretpostavljam da dobro koči samo da imaš onaj mekani osjećaj.
 
koss said:
Mislim da bi za bržu-jaču reakciju prije trebao promijeniti kočionu pumpu, ali ovdje ima jačih igrača da objasne finese.
Pretpostavljam da dobro koči samo da imaš onaj mekani osjećaj.

(y)

Brembo pumpa i sve ce bit dobro
 
Musashi said:
Ekipa znam da nije trkače pitanje, ali mislim da bi mi vaše mišljenje moglo pomoći.. imam suzuki gsx s1000 2017 i motor mi dobro koči međutim volio bi da kočnica lovi ranije, tj da ne moram jako stisnuti kako bi dobio željenu reakciju. Palo mi je na pamet da promjenim prednje pločice i našao sam ovaj model: Brembo 077BB37SC U opisu na službenoj stranici kažu sa su "sport street and moderate track use"
Što mislite dali bi s tom promjenom mogao dobiti "bržu-kraću" reakciju kočnice?
Imate li još kakvu ideju?
Kakva su crijeva, opletena ili obicna :misli: