tuono 2009g

šta još neću pročitati ovdje  :shock:


a jel imaš gore orginalne auspuhe ?
 
markookram said:
šta još neću pročitati ovdje  :shock:


a jel imaš gore orginalne auspuhe ?
sad da ali kad je bio u salonu imao je hex akrape koje sam trazio da skinu i stave serijale. mapa je prebacena na standard, ako si na to mislio :misli:
 
zaprudanec said:
sad da ali kad je bio u salonu imao je hex akrape koje sam trazio da skinu i stave serijale. mapa je prebacena na standard, ako si na to mislio :misli:
I sad ja nekako dođem do tih auspuha i svi sretni i zadovoljni  :mrgreen:
 
To bi ti bila kupovina polovni kaj nisu radili za 60% cijene  (y) i jos skines 10% dodatno radi recesije :LOL:
 
zaprudanec said:
sad da ali kad je bio u salonu imao je hex akrape koje sam trazio da skinu i stave serijale. mapa je prebacena na standard, ako si na to mislio :misli:
ma moraš ga SAMO otići poštelati kod nekog doktora za Aprilliu tip MMS-požega , ako trebaš broj od Borisa , mobitela,javi se na PP.

Pozdrav.
 
zaprudanec said:
sad da ali kad je bio u salonu imao je hex akrape koje sam trazio da skinu i stave serijale. mapa je prebacena na standard, ako si na to mislio :misli:
Ak ti mogu pomoc javi mogu te opet vozit do PZ al ovaj put placas :LOL: :LOL:
 
JANA VTC said:
ma moraš ga SAMO otići poštelati kod nekog doktora za Aprilliu tip MMS-požega , ako trebaš broj od Borisa , mobitela,javi se na PP.

Pozdrav.
kod njega je i bil  :wink:
 
hrle said:
To bi ti bila kupovina polovni kaj nisu radili za 60% cijene  (y) i jos skines 10% dodatno radi recesije :LOL:
Gdje se nalaze ta dva slovenca? :mrgreen:
 
fušaju u tvornici, fušaju u servisu
pa kaj je to s tom apriliom :mrgreen:

još malo ćete svi u kućnoj radinosti odlijevati plastike, proizvoditi vijke i sl.
i polagati majstorski ispit

:mrgreen:

 
markookram said:
kaj je boris pocel fusat   :shock: :shock:
ne vjerujem da fusa vec je vjerujem stvar o guzvi u servisu kad je moj bil tamo, a i bila je zima pa ga nije bas ni sprobao kak treba, bar se nadam da je to razlog  :wink: