TWISTERI ZBOR - Kawasaki ER-5 generalni topic

Sporier5 said:
2Faber link ti je mrak i svaka čast na prođenom putovanju  8)

A Markez ti je i ovlašteni serviser Kawasakia, a još su ti i partneri sa kaptol cargom
e a gdje je točno taj Markez?  :misli: jel ima otko od njih dvoje neku duminu od stroja za štelovanje karburatora??da mi nerade na pamet  :misli: :shock:
 
Kad se već toliko držiš te garancije, zašto ne odeš u Kaptol? Ako baš moraš!
Kod štelanja fergazera ti nitko neće ništa upisivati u servisnu knjižicu tako da se ne moraš bojati gubitka garancije.

Moj je motor (kupljen u Kaptolu) još bio pod garancijom kad sam odlučio, vođen iskustvima drugih forumaša,  otići u KMS.
 
Sporier5 said:
Samo reci kada pa ako ništa drugo bumo sjeli na piće u pit stop-u ili kada bude ljepo vrijeme onda i na nekakav đir po otvorenoj cesti, 2fast kakav imaš auspuh na motoru serijski ili... :misli:

Serijski fućka ko slavuj :) stavio sam otvoreni. Prejebeno zvuči. Grmljavina!
 
U SV. Nedjelji ti je, a ne znam ti objasnit kak da dođeš do tam, ali znam doći do tamo  :mrgreen:

A najvjerojatnije imaju knjigu načina štelanja frgića, a kada se odlučiš otić pošalji pp, pa da odemo zajedno jer tak i tak moram ja sa svojim na redovni servis ili ak niš drugo da ti pokažim di je (y)
 
Markez- idete od pita prema Samoboru i kad vidite putokaz za Svetu Nedjelju, skrenete lijevo. Cesta vas vodi u sami centar mjesta (prvo malo lijevo, pa onda desno gore), samo se vozite po glavnoj i kad vidite znak za Markeza skrenete opet lijevo.. Nije baš detaljan opis al nema šanse da fulate.
 
Ja sam servis obavio u Motormaniji i nemam nikakvih prigovora. I ovlašteni su....i opet ću tamo.......
Da i jučer sam cijelo prijepodne pripasivao ''ralicu'', slijede još neke dorade, pa na lakiranje.
 
a koji? ja bih trebo na 2. servis! ako kažem da mi malo pošteluju karburatore,onda će me izać možda i duplo! a možda mi i shebu nešto....oobno mrzim i strah me štelovanja karburatora  :( :(
 
Ako nekom treba vodič do Markeza nek se javi na pp,ja radim u blizini (y) .Bok.
 
e da! ubada me u oko ovo TWISTER....pa nemam ja Twistera  :misli: :shock:

ok samo stavi  (y)
 
Faber said:
a koji? ja bih trebo na 2. servis! ako kažem da mi malo pošteluju karburatore,onda će me izać možda i duplo! a možda mi i shebu nešto....oobno mrzim i strah me štelovanja karburatora  :( :(

..nemaš frke u pravom servisu.Spoje ti cijevčice na karbove,prišteka vurice i to je to.Nije skupo i ne traje dugo,a bez brige si.To moraš napravit sad kad si promijenio top.Bok.
 
Koko said:
..nemaš frke u pravom servisu.Spoje ti cijevčice na karbove,prišteka vurice i to je to.Nije skupo i ne traje dugo,a bez brige si.To moraš napravit sad kad si promijenio top.Bok.
ma daj! nemoj zezat to je tak brzo i jednostavno..isuuuseeee..zadnji pta kad sam ja štelovo karburator na friziranom skuteru(kad sam ga imao)trajalo je pun klinac..muka isusova!  :LOL:

a gdje to?kažeš u pravom servisu  :misli:
 
2 Faber> pa recimo u motomaniji,Markez,KMS.Sad,ne mislim da traje 10min,ali ne traje ni pola dana (y) .Na našim mašinama nije to tak strašan zahvat.Zbog čega te je tak frka toga?Nazovi servise pa pitaj,ako ideš k Markezu,mogu te ja vodit ako ne znaš di je (y) .Bok.
 
Ajmo ljudi, i ja bih se priključio ali još nemam er-5...

Odluka je pala, bandit i FZ6 bi koštali previše u konačnici. Ne idem preko 500 kubika.
Dakle, prodaje li ko svoga na proljeće? :)

 
http://www.dunlopmotorcycle.com/tirecatalog_tire.asp?id=8
dakle ovo su serijske gume na er-5 po meni nisu dobre...
ali ako netko već ima bolja iskustva sa drugim gumama daj napišite da znam koje uzet(još nećumijenjt ali me zanima)stavite link sliku....
šta planirate koliko koštaju itd.... (y)
 
Mene također zanima to pitanje. Dunlop 501 koji imam na motoru prešao je 16000 km i razmišljam o zamjeni. Samo me jednom do sada ta guma "iznevjerila" kad mi je kod naglog kočenja proklizao prednji kotač, inače se, uz moj način vožnje, ponaša pristojno i po suhom i po mokrom. Još i sada ima dobru dubinu profila i štose toga tiče još bi mogla ostati na motoru. S obzirom da se guma na ER-5 troši umjereno zanima me mekša guma sa još boljim gripom. Metzeler? Pirelli? Slovenci dosta hvale Haidenau- iskreno govoreći nikad nisam čuo za tu marku i ne znam da li ima zastupnika kod nas. 
 
Ne vozim ER5 (iako sam skoro.... :D) ali evo vam link od ekipe u Italiji pa se možete povezat i dignut sve to na internacionalnu razinu.  (y)
http://www.er5.it/index.php

 
Bekspejs said:
Ne vozim ER5 (iako sam skoro.... :D) ali evo vam link od ekipe u Italiji pa se možete povezat i dignut sve to na internacionalnu razinu.  (y)
http://www.er5.it/index.php
hvala prijatelju,osobno znam za taj site a i forum.....jedino što je na talijanskom....pa mi treba pola dana da prevedem jedan topic :shock: :misli:
ali odličan je forum! (y)
 
Pozdrav svima kao što sam obečao evo par mojjih slikica kada sam išel na more  :mrgreen:i sa mora :(

Pa i moja malenkost 8)