U Bihać na janjetinu

Toma HR

New member
Dan državnosti. Cijeli tjedan proučavanje svih mogućih meteo stranica na netu. U srijedu definitivna odluka da se ide bez obzira na vrijeme.
Išlo nas je devetero ( 4 motora: 3 Versysa, 1 Suzuki i 1 Nexus 300RR ). Neću nabrajati ljude, uz slike ćete upoznati ekipu.

Pokret od nas (Stupnik) u 9.30. Ruta do Dvora na Uni ide preko Horvata, Pisarovine, Lasinje i Gline.

xao0lx.jpg


Kava na ulazu u Glinu ( restoran pored onog tenka )

d5t9t.jpg


Na cesti prema Dvoru nailazimo na sve, osim na aute.

nb9h8m.jpg


Na granici gnjavaža. Čekamo Moovera (nema zelenu kartu i morao se snaći na dobro poznati naćin,100 kn u pađe ).

1445fg4.jpg


Konačno Una. Od Otoke nadalje, zanimljivi restorani iznad slapića rijeke jedan za drugim. 

14jcb68.jpg


Gladni janjetine, jedva čekamo naš cilj Kostelski buk. Restoran je naravno s pogledom na prekrasne slapove. Parkiramo se i šok. Trenutno nemaju janjetnu sa ražnja. Treba se najaviti. Budući da smo bili stvarno gladni, zaključili smo da je i teletina ispod peke dobra alternativa. Ostajemo. Za početak uzimamo Begove čorbe ( ko' nije probao, mora obavezno ), a poslije mesina ( osim Martine kojoj ni Unska pastrva nije bila loša ). Restoran je elitni, a cijene nama skroz OK. Za nas 9 : cugaX2, juhe, glavna jela, salate - 760 kuna ukupno.
Slijedi par slika iz restorana Kostelski buk.

azf5sy.jpg

dok čekamo zna se kaj ( u prvom planu Dacman, Lidać i Moover )
29cmiyb.jpg

Andreja i Boomeri
2mfx65l.jpg

moj Tomica i njegov brat (Nikola76)
2vkz248.jpg

moja buduća šogorica i ja ( organizator )
20tsf1e.jpg

konačno teletina ( super sočna, mljac... )
2vb1oht.jpg

specijalitet kuće za 2 osobe - Lidija i Dac su to stvarno i pojeli
2r7wwsp.jpg

pokret prema Bihaću
2gtcciv.jpg


U Bihaću smo pili kavu iz filđana naravno i mi cure napravile đir po parkiću uz Unu. Evo par slika iz Bihaća.

15ev4ad.jpg

21lkbr6.jpg

2nk1f2h.jpg

n4jhp0.jpg

2zog591.jpg


Namjeravali smo prijeći granicu kod Izačića, ali, fulali smo. Malo smo krivo skrenuli i našli se na čudnim putevima, krajolik kao u Zagorju. Odjednom, putokaz za Slunj. Mi naravno oduševljeno slijedimo taj smjer jer se nadamo da smo ipak na dobrom putu. Cesta koma, svakih 100 metara ima zakrpu 50 metara makadama. I tako barem 10 puta. Mislili smo da se šale. I tako nakon muka s makadamom evo granice. 1 kontejner i zastava. Znali smo da ne zvuči na dobro. Nakon puno nagovaranja, prvo ''bosanca'' , a onda i hrvatskog policajca s brkovima, puštaju nas ipak dalje. Inače, za te lokalne prijelaze trebaju specijalne propusnice koje ima samo lokalno stanovništvo. Uvjerili smo ih da nismo namjerno tu skrenuli, pa su nas ipak pustili. Na kraju je to ispalo super jer je cesta od granice prema Slunju zanimljiva i puna zavoja. Zanimljivi su i mostići.

Par slika od Bihaća prema Slunju. Nakon odmora uz Koranu u Slunju, pokret prema Zagrebu ( po staroj cesti naravno ).

2mzb9me.jpg

1pzckg.jpg

2enm2k6.jpg

2yuj0n7.jpg

349doqb.jpg

34imfb6.jpg

2cppzli.jpg



Stvarno smo se lijepo navozili i najeli. Super proveden dan.
Pozdrav društvu :wink:





 
Evo malo fotki i od mene...

1. Tu sam se priključio ekipi. Nakon što sam već mislio da se nećemo sresti...
2. Na kavi pred Glinom... tu smo svi potvrdili da imamo zelene karte...  :mrgreen:
3. Spremanje nakon teletine i ostale mesine i pokret na kahfu u Bihać...
4. Pred kahfićem...
5. Kupalište Slunj 1
6. Kupalište Slunj 2
 
1. Jersisi
2. Lopoči
3. Jel mošte vjerovat da se tu neko kupa?
4. Kupalište Slunj 3
5. Priprema za torpediranje u vodu...  :mrgreen:
 
dobro baajo, tko je tebi dozvolio da se voziš na motoru duže od 50 km u komadu ? :no:
 
vidim bilo se i u bosanskom novom...da da...lipa tura a granični prijelaz je vrhunski  :mrgreen:
ja kad idem prelazim na izačiću,on je prije bihaća al isti je kontejner i zastava... :mrgreen:  :LOL:
 
baldeks said:
vidim bilo se i u bosanskom novom...da da...lipa tura a granični prijelaz je vrhunski  :mrgreen:
ja kad idem prelazim na izačiću,on je prije bihaća al isti je kontejner i zastava... :mrgreen:  :LOL:

Onda nisi duuugo bio. Sad je najveći (najljepši) gr. prijelaz između RH i BIH.
 
ja sam se ovog puta uljenila i nije mi se dalo slikati ni snimati filmice, tako da ovog puta dac nema sto slagati, a ovih par slika koje imam su na linku...
Drustvo je bilo super i imali smo odlicno vrijeme.. mislim da je dacu i meni ovo pa cak bi rekla najljepsa voznja do sad... sve je islo ko po loju.... :D napokon je uhatio savrsen ritam sa svojom suzom... :D

http://picasaweb.google.hr/lidija.ekic/Bihac250609

 
Opaaa, jel to pao i neki govor za dan državnosti (ja nisam skužio, bio sam zaokupljen jelovnikom)...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://picasaweb.google.hr/lidija.ekic/Bihac250609#5351622835637059778
 
-maxo- said:
Onda nisi duuugo bio. Sad je najveći (najljepši) gr. prijelaz između RH i BIH.
bija san krajem 10.miseca 2008. godine....neznam baš,dobro nisu kontejneri al može puno bolje  :wink:  (y)
 
pozdrav ekipi koja je bila u Bihaču! sad ste mi takvu solčinu na ranu stavili da vam nemrem reč,al ozdravit će moja noga pa ćemo sve nadoknadit!!!! Vesna svaka čast na organizaciji  (y),zato uopće ne sumnjam da Vesna nebu nekaj tak dobrog opet organizirala  :mrgreen:. pozzz svima od Maje (Ivanova "prikolica"  :spank: )
 
:sadblinky: :sadblinky: :sadblinky:

aa ja  :boss: :boss: kak bi bilo lijepo da je bio i četvrti vers :mrgreen: :mrgreen:

super vožnja,tamo sam rođen u najljepšem gradu na uni  (y)

slijedeći pu se javite ak bute išli,budem vas čekal sa  :piva: :piva: :piva:
 
Svaka čast na trudu i slikama ...  (y) ... baš smo ih jedva čekali vidjeti
Organizator i vođa, dvije veeelike ikone hrvatske moto scene (iako se kriju iza istog nicka) zaslužuju priznanje za odlično odrađen posao  (y)
Ostalim facama +5 iz zalaganja, (pogotovo) za stolom, na motoru, na kavama ... i vjerojatno ostalim međuprostorima  8)

Majo, čuli smo za nezgodu s nogom ... jbga strpi se još malo i nećeš više imati ranu za stavljanje soli na nju, a onda ... u novu potragu za janjetinom  :mrgreen:

uglavnom jako dobro ispunjen dan, odlična ekipa, klopa za oblizat stolnjake, vrijeme za poželjeti još koji put  (y)  i naravno još mjesta za nove pozitivce na dva kotača  :wink:

zdravo
 
Drugi put se javimo. Ionak' nismo bili na janjetini, ni na Štrbačkom buku.
Snimila sam tvoj putopis i super su mi oni slapovi. Andreja i ja smo navijale da odemo do tamo, ali nismo stigli. Predugo smo jeli i imali smo neke koji ne briju na makadam ( Suzuki naravno  :mrgreen: )

Biti će još slika. Andreja i Nikola su na Pagu pa se još nisu javili.

Pozdrav svima  :maca:
 
boomer1309 said:
Svaka čast na trudu i slikama ...  (y) ... baš smo ih jedva čekali vidjeti
Organizator i vođa, dvije veeelike ikone hrvatske moto scene (iako se kriju iza istog nicka) zaslužuju priznanje za odlično odrađen posao  (y)

Drago mi je da su svi zadovoljni. E da je moj mužić pogodio pravi prijelaz ( po mom planu ), ne bi ni upola bilo zanimljivo.
Slike sam naučila stavljati jučer i nisam se baš naspavala jer sam do dugo u noć kemijala. Nije loše za prvi put.


 
Toma HR said:
Drugi put se javimo. Ionak' nismo bili na janjetini, ni na Štrbačkom buku.
Snimila sam tvoj putopis i super su mi oni slapovi. Andreja i ja smo navijale da odemo do tamo, ali nismo stigli. Predugo smo jeli i imali smo neke koji ne briju na makadam ( Suzuki naravno  :mrgreen: )

Biti će još slika. Andreja i Nikola su na Pagu pa se još nisu javili.

Pozdrav svima  :maca:

vodim vas kombinacim gdje je manje makadama (y) (y)
 
bok eeeeeeeeekiiiiipaaaaaaaaaaaa  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Samo da kazem da mi je ovo bila jedna od najljepsih voznji (jest da nemam puno KM u dupetu, al sta je tu je). Eto, fala svima, bilo je presuper i nadam se da cemo uskoro opet zajedno u neke nove pobjede  (y) (y) (y)

@TomaHR: serpentine, serpentine nam dajte, jer utjehe nema na ravnici  :mrgreen: jos jedna pohvala za onaj dio ceste sa ostrim zavojima uz brijeg, pod dojmom sam od cetvrtka
 
nexus said:
pozdrav ekipi koja je bila u Bihaču! sad ste mi takvu solčinu na ranu stavili da vam nemrem reč,al ozdravit će moja noga pa ćemo sve nadoknadit!!!! Vesna svaka čast na organizaciji  (y),zato uopće ne sumnjam da Vesna nebu nekaj tak dobrog opet organizirala  :mrgreen:. pozzz svima od Maje (Ivanova "prikolica"  :spank: )


Valjda budete vodili i mene sljedeći put?  :shock:
 
Izvadih danas novu zelenu kartu tak da ne moram ostavljat bakšiš policiji idući puta...  (y)