U Bihać na janjetinu

moover said:
Izvadih danas novu zelenu kartu tak da ne moram ostavljat bakšiš policiji idući puta...  (y)

ma ni za onih 100 kn što si im dao nije kraj svijeta  -  dobro je znati da još postoje mjesta gdje 100 kuna vrijedi nešto  :mrgreen:  Bosna rules!  (y)
nekako mislim da bi kod nas prošao s malo većom cifrom ...  :misli:
 
davali bi svi bakšiš da su nas zaustavili...
Pozdrav ekipi, super đir. Lijepo od vas što ste dali šansu skuterašima.

Toma  HR - lijepi si putopis napravila, svaka čast (y)
 
nikola76 said:
Pozdrav ekipi, super đir. Lijepo od vas što ste dali šansu skuterašima.
Hehe, ma to je bila navlakuša da uskoro i ti postaneš endurac...  :mrgreen:
 
:mrgreen:  Išli ste u Bihać, a prošli ste poslije Otoke (3km dalje) pokraj Seje........dobro je janje u Bihaću ali kad probate "kod Seje" onda se do Bihaća skokne samo na "kafu" he he ........jer nikada još nisam čuo da možeš negdje naručiti janjetinu (pardon jagnjetinu) bez kosti, dakle, čistoga vas molim dvije kile, a kad ono evo rezultata, besramno čisto i da stvar bude još bolja cijena je ista 30 KM ili 120 kuna po kili (tih 20 kuna više nego u Bihaću uistinu vrijedi) ......


:mrgreen: Nakon ovih dvije kile i nas četvero, naravno da smo ponovili ali ovaj puta samo kilu (sreća kaj je ženi 20 deka dovoljno  :LOL: ) ........





 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu (y)
Vesnaaaaaa kreni organizirat  :mrgreen:
 
2kroko:
jel se treba "kod Seje" naručit za jenjetinu ili samo kad naiđeš - uletiš?!?  :mrgreen:
 
goc said:
2kroko:
jel se treba "kod Seje" naručit za jenjetinu ili samo kad naiđeš - uletiš?!?  :mrgreen:

netrebaš se najavljivat alk vas nije prek 10,možda uletiš u međusmjenu pa ćeš morat pričekat 15 min da se skine sa ražnja :mrgreen: (y) (y)

bio sam par puta nak iz dosade odemo se provozat
prije otoke imate restorančić "papro" na jednom otočiću,tam vam je pastrva najbolja (y) (y) (y)

i desert:slajac,baklava i ostali kolači--u bosanskoj krupi na autobusnom kolodvoru
 
strasilo said:
pošto je kila ?

Išli ste u Bihać, a prošli ste poslije Otoke (3km dalje) pokraj Seje........dobro je janje u Bihaću ali kad probate "kod Seje" onda se do Bihaća skokne samo na "kafu" he he ........jer nikada još nisam čuo da možeš negdje naručiti janjetinu (pardon jagnjetinu) bez kosti, dakle, čistoga vas molim dvije kile, a kad ono evo rezultata, besramno čisto i da stvar bude još bolja cijena je ista 30 KM ili 120 kuna po kili (tih 20 kuna više nego u Bihaću uistinu vrijedi) ......
:mrgreen:
 
DacMan said:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu (y)
Vesnaaaaaa kreni organizirat  :mrgreen:

Na žalost vašu, trenutno radim na ''Alpama'' i hrana me uopće ne zanima. Samo serpentine. :D
 
Toma HR said:
Na žalost vašu, trenutno radim na ''Alpama'' i hrana me uopće ne zanima. Samo serpentine. :D

a prek kojeg graničnog ste prešli tamo
 
zemoo said:
a prek kojeg graničnog ste prešli tamo

Nismo još u Alpama. ''Radim na Alpama'' znači da proučavam rute. Idemo tek 27.07.
Ovo nam je prvi đir na Alpe i planiramo proći uglavnom austrijski dio ( + Garmish u Njemačkoj ).
 
Toma HR said:
Nismo još u Alpama. ''Radim na Alpama'' znači da proučavam rute. Idemo tek 27.07.
Ovo nam je prvi đir na Alpe i planiramo proći uglavnom austrijski dio ( + Garmish u Njemačkoj ).

ma fulao sam mislio sam za bosnu a nisam to napisal  :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
 
I meni je bilo malo čudno tvoje zanimanje za Alpe, ali nikad se ne zna, možda ideš istim putem pa te zanima.

Ušlio smo u Bosnu na Dvoru.
 
Toma HR said:
I meni je bilo malo čudno tvoje zanimanje za Alpe, ali nikad se ne zna, možda ideš istim putem pa te zanima.

Ušlio smo u Bosnu na Dvoru.

a tooo,trebal si ić na granični prijelaz Maljevac-kladuša-cazin-srbljani-kostelski buk

pa da vidiš zavoja sepentina,loše ceste i čega sve ne i vraćat se kanjonom-kakav je to užitak

olakotna okolnos je što znam svaki kamen na cesti ,pa sam dva puta pao u Otoki
ufff drugi put u kamion opalil :(
 
Pozdrav ekipi (i svima ostalima) koja nas je inspirirala da odlomimo i mi do Bosne i uvjerimo se osobno koliko se dobro tamo  :klopa:.
Nismo željeli otvarati novu temu jer mislimo da je ovo samo dobra nadopuna za već prikazano.
Pošto je u subotu padalo, a za nedjelju su najavili super vrijeme, odlučili smo se za nedjeljni izlet.
Moramo još napomenuti da smo imali mali tehnički problem sa fotićem (ostao je bez struje... :oops: :cry:) , ali uspjeli smo veliki dio poslikati...
Pa da krenemo;



Krećemo iz Vel.Gorice, prema Petrinji i Glini, te u Glini odmaramo uz kavicu na glinskoj spitzi u nedjeljno jutro