Ubuntu...male priče s juga Majke Afrike

angelo.ma said:
:shock: , ne misliš valjda da su ga u onom carinskom uredu detaljno pregledali  :police:

Znao je da je to jedini način da se izvuče pa se prepustio. Nemaš brige, nije mu prvi put. Prošle godine su bili u Tunisu.  :mrgreen: :LOL:
 
makazica said:
Znao je da je to jedini način da se izvuče pa se prepustio. Nemaš brige, nije mu prvi put. Prošle godine su bili u Tunisu.  :mrgreen: :LOL:

I na Benduru. Ove Africke granice su mila majka. Tamo je najgore... :mrgreen:
 
picoda said:
O cemu?  :LOL:

Gleda san na tv doku o njihovin vucnin sluzbama, pa reko kaka su tvoja saznanja, mozda ste i o tome cakulali, nisan mislija da si ima i osobnog iskustva sa istin......
 
Elias said:
Gleda san na tv doku o njihovin vucnin sluzbama, pa reko kaka su tvoja saznanja, mozda ste i o tome cakulali, nisan mislija da si ima i osobnog iskustva sa istin......

Da smo umjesto Yamaha vozili nekakve kricavije motore  :mrgreen: mozda bi znao nesto i o vucnim sluzbama...ovako znam podosta o granicnim sluzbama. Bar nesto. :mrgreen:

Imas ti vucnu sluzbu pa te zanima za sirenje posla ili?  :mrgreen:
 
picoda said:
Uglavnom, trenutno imam zabranu ulaska u JAR. Mogu platiti kaznu i skinuti zabranu ali necu dok se ne ocituju ovi iz ambasade. Mozda mi to poniste mukte ako budem dovoljno uvjerljiv... :mrgreen:
Most problems go away if you just wait long enough.  :mrgreen:
 
picoda said:
Da smo umjesto Yamaha vozili nekakve kricavije motore  :mrgreen: mozda bi znao nesto i o vucnim sluzbama...ovako znam podosta o granicnim sluzbama. Bar nesto. :mrgreen:

Imas ti vucnu sluzbu pa te zanima za sirenje posla ili?  :mrgreen:

Ne nego vidija san na tv, cim neki auto stane oni svi ka lesinari, ko prija dodje on vuce.
Nema ono nebi vasu uslugu, cekam frenda, oni ga zakace pa se pusi.
Picupovi-Bakkiji svi ljuto nabrijani, a tek kako voze-divlji zapad.
 
Elias said:
Ne nego vidija san na tv, cim neki auto stane oni svi ka lesinari, ko prija dodje on vuce.
Nema ono nebi vasu uslugu, cekam frenda, oni ga zakace pa se pusi.
Picupovi-Bakkiji svi ljuto nabrijani, a tek kako voze-divlji zapad.

Da, ima ih dosta, vrebaju po semaforima ili su uz cestu. Samo nije problem kada se tuku koji ce te odvuci i ubaciti u svoj kamionet...problem je kad ti odvuku auto, a ti ne uspijes uci u kamionet. Ili te negdje u mraku izbace. Mozes ti mahat koliko oces...za dva dana se vec netko voza novom pilom po Zimbabveu... :mrgreen:
 
putnik said:
Amigo! I u Kolumbiji se gleda tvoja tema. Odlične slike!  (y)

Naletija sam i na tvoje nove slike nekidan. Krasna priroda. :mrgreen:  :cice: Os se minjat... :hehehe:
 
Odličan put i odličan putopis!  (y)
Hvala ti  :)
 
Picoda kakva je to kamera na kacigi.ja namjeravam nabavit nešto takvo a neznaam što pa bih htio zati dal to i fotka,jer ovo tvoje izgleda super ali neznam dali je to za moj đep.koliko košta koja marka,gdje nabaviti...