Ukradena reg. oznaka

Andrija M said:
Ja bio prošlo ljeto po taj okvir u Bencony-u i kaže prodavač imamo i cijena 25 kuna i donese mi ga sa njihovom reklamom

A pitam ja njega jel ima nosač bez ikakvog natpisa, a on meni nemamo i začuđeno pita zašto, pa kad sam mu rekao "ako već plaćam okvir onda ga hoću bez reklama" vrlo nervozno mi odbrusio pa kaj vi hoćete gospon kad kupite špeceraj u konzumu i njihove vrećice imaju konzumovu reklamu

Onda sam se lijepo okrenuo i otišao kilometar niže do Tokića u maksimirskoj i tamo kupio isti takav nosač za 20 kuna -20% popusta i to bez ikakvih reklama a za razliku u cijeni popio kavu u Žirafi

Vremena se ocito mijenjaju - ja sam to kupio prije cca 5 godina
 
http://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/plasticni-okviri-registarsku-tablicu-oglas-8100889


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danijel 23 said:
Ako okvir, onda okvir sa pantom i  servo motorom za podizanje!  :LOL:

Daj stavi neki link gdje ima za kupiti ili kakovu sličicu iz home made proizvodnje za ideju.
 
Kad se već piše o okvirima, da li na koji od navedenih okvira pašu sve četri rupe za prihvat tablice?
Na svim ovim novijim okvirima s kojim sam se ja susreo pašu samo dvije od četri rupe na tablici. :palacdolje:
 
vule said:
Kad se već piše o okvirima, da li na koji od navedenih okvira pašu sve četri rupe za prihvat tablice?
Na svim ovim novijim okvirima s kojim sam se ja susreo pašu samo dvije od četri rupe na tablici. :palacdolje:
Svi su vjerojatno isti. Ja sam u gornja dva  zaserafio u te "rupe", a dole sam zaserafio u samu plastiku nosaca. Serafi za knauf (3,5x9mm). Vire 1-2mm s druge strane nosaca, al ne smeta.
Drzi vec godinama i ne klapara tablica
76f46d1b8194c2b3407077098a96982e.jpg


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Inace, nove tablice nemaju rupe i zabranjeno ih je busit, ili na bilo koji drugi nacin prepravljat, lijepit po njima naljepnice itd (zakonom, tretira se kao krivotvorenje isprave)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
3alfa3 said:
Inace, nove tablice nemaju rupe i zabranjeno ih je busit, ili na bilo koji drugi nacin prepravljat, lijepit po njima naljepnice itd (zakonom, tretira se kao krivotvorenje isprave)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Silikon pozadi tablice i mir...
Bez sarafa ce bit hrpa izgubljenih  :palacdolje:
 
3alfa3 said:
Svi su vjerojatno isti. Ja sam u gornja dva  zaserafio u te "rupe", a dole sam zaserafio u samu plastiku nosaca. Serafi za knauf (3,5x9mm). Vire 1-2mm s druge strane nosaca, al ne smeta.
Drzi vec godinama i ne klapara tablica
76f46d1b8194c2b3407077098a96982e.jpg


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Turpijica ili brusilica rješava problem...
 
vule said:
Na svim ovim novijim okvirima s kojim sam se ja susreo pašu samo dvije od četri rupe na tablici. :palacdolje:

Nove tablice (sa EU znakom) uopće više ni nemaju te 4 rupe, prošlo ljeto sam izgubio staru sa 4 rupe i dobio novu eu tablicu i ona nema nikakve rupe

Edit - evo vidim već su kolege  napisali prije mene
 
thule_5689 said:
Turpijica ili brusilica rješava problem...

Znam, al nema potrebe, viri 1-2mm i ne vidi se (crni serafi), samo se osjeti pod prstom