ulja na cesti

meni su rekli da ono što ti osiguranje prvi put ponudi nije ono što su spremni dati, znači ostave si malu rezervu, a tvoje je da se žališ, argumentiraj recimo sa vrednošću motora i traži više, ovu prvu ponudu ti neće smanjivat..
 
Znam da imaju lufta jos oni u isplati, ali koliko mi se isplati natezat s njima mozda za 1-2 tkn!
 
Mobil said:
Znam da imaju lufta jos oni u isplati, ali koliko mi se isplati natezat s njima mozda za 1-2 tkn!
To samo ti možeš procijenit.

Ako se dobro i kvalitetno potrudiš, bude to ipak više od soma-dva.  ;)
 
Mobil said:
Dobio sam ponudu za svoj GSXR 1000, 2005 godina i iznosi ->30100 kn! Od toga je oprema 4250 kn!

Ni sam neznam dal da prihvatim ili ne!?

Jel netko zna kolika je kataloska vrijednost tog motora?


30000 kn za gixera `05??? pa kolko km ima?!
 
za tu cifru bolje da si ga prodao nego pao
 
Br@da said:
..meni se desilo da sam u Mesničkoj razvalio karter na šahtu, pozvao policiju i hac mi je uredno isplatio štetu

sorry kaj dizem post star 2 mjeseca, ali, pa kaj si to vozio da je saht bio toliko visok? Mesnicka se nije uredjivala valjda 100 godina i znam kakvi su sahtovi tamo. Je sve grbavo, al nisam primjetio da bi neki bio tako visok da bi i Ferrari imao problema...
 
kockicu do poda  :mrgreen: ..prolazio sam  tada svaki dan i imao sam točno putanju sve do jednom, ko da  je jedan dio ceste potonuo za centimetar i bum
 
Br@da said:
kockicu do poda  :mrgreen: ..prolazio sam  tada svaki dan i imao sam točno putanju sve do jednom, ko da  je jedan dio ceste potonuo za centimetar i bum

Aha.... Znaci, nehomologirano vozilo  :LOL:
 
Br@da said:
tada je to  bila nepoznanica  :LOL:

Ma ja sam izbio cep iz kartera i na serijskom jugicu. Al to je bilo na Cmroku kad se autom jos moglo zavuc medju drvece pa sam naso panj taman visok  :mrgreen:


A zanimljivo mi je vidjet po nekim zuto ofarbanim betonskim lezecim policajcima tragove struganja metala negdje po sredini  :mrgreen:
 
Mobil said:
Dobio sam ponudu za svoj GSXR 1000, 2005 godina i iznosi ->30100 kn! Od toga je oprema 4250 kn!

Ni sam neznam dal da prihvatim ili ne!?

Jel netko zna kolika je kataloska vrijednost tog motora?
cca 4000€
vjerovatno ti i ostavljaju motor...
vidi koliko možeš dobiti za takav motor , fino lovicu na hrpu i prek zime kupi nešto mlađe ili advokata i natezat se po sudu....
 
Mobil said:
Sorry ali ne kuzim tvoj post...

Imas ti prodati K5 za 4 kile eura ili...???

ma jok, cini mi se malo za takav motor,
 
3alfa3 said:
sorry kaj dizem post star 2 mjeseca, ali, pa kaj si to vozio da je saht bio toliko visok? Mesnicka se nije uredjivala valjda 100 godina i znam kakvi su sahtovi tamo. Je sve grbavo, al nisam primjetio da bi neki bio tako visok da bi i Ferrari imao problema...

nadju se 2 uleknuca strateski rasporedjena tako da zapnes za grbu izmedju, isprobano vise puta ali struze plastika
 
3alfa3 said:
Kad tamo prodjem, ako sam i imao kamenaca u bubrezima, vise ih nemam  :mrgreen:

Kada se je radio taj dio i bio dugo zatvoren,rekoh,konačno će
popraviti cestu,presvući novi asfalt,kad ono ništa,joj gore...
Takvo neznanje i nesposobnost dobrog postavljanja asfalta
vjerojatno ima samo kod nas  :palacdolje: