uljadirekt.com - preporuka

jbudimir

Member
Tražio sam temu o ovoj firmi, našao sam jednu ali je zaključana.
Uglavnom, moja preporuka za rijetko viđenu brzinu usluge u Hrvata. Naručio sam u nedjelju preko njihovog weba 5 litara Castrol ActEvo GP4T ulja, jutros sam dobio paket City Expressom. Znači jedan radni dan, cijena ulja niža od svih drugih gdje sam tražio, dostava besplatna. uljadirekt.com (y)

P.S. sad sam gledao na njihovom sajtu i ne prikazuje baš sva ulja pa pretpostavljam da imaju nekih problema sa stranicama.

 
Ja već dosta naručio od njih i sve 5.  (y)
 
Ja sam uzeo od njih isto neko ulje, ali nisam naručivao online, nego sam navratio do sjedišta firme... žena koja radi tamo je prilično ljubazna i susretljiva, ne kuži razliku izmedju chain cleanera i spreja za lanac ali zato čim nešto fali odma zove šefa i provjerava.. imaju dio programa od motula i valvoline-a. Na lokaciji ne primaju kartice a nalaze se odma iza nacionalne biblioteke. Sve u svemu, jednostavno i brzo, cijene jako dobre.
 
ja ih već dulje vrijeme samo promatram i nikak da se odlčim narućit, al očito ok funkcioniraju, a cijene doista niže od svih kojih sam našao na bilo kakvim akcijama (y)
 
WINNIE said:
Ja naručio prije mjesec i pol i još ništa.......  :misli:
Očito si nešto zaje.. Provjeri jel ti u košarici.
Meni dođe za 2 najviše 3 dana.
 
Zapru said:
pa jesi ih zvao na telefon  :misli:

Nornalno da sam zvao. Narucio sam 13 litara castrola power 1.
Trenutno ga nisu imali i receno mi je da ce javiti cim dobiju za cca 2 tjedna.
Ili jos nisu dobili ulje ili su zaboravili.....
 
WINNIE said:
Nornalno da sam zvao. Narucio sam 13 litara castrola power 1.
Trenutno ga nisu imali i receno mi je da ce javiti cim dobiju za cca 2 tjedna.
Ili jos nisu dobili ulje ili su zaboravili.....
tak je bilo i kad sam ja narucivao, nisu imaliodmah ali su me zvali 5-ti dan i odmah sam dobio :wink:


mozda si bas imao peh :mrgreen:
 
Bumo vidili. Rekao sam da ih budem nazvao u ponedjeljak
Pa da vidim o cemu se radi.
Meni se cini da im jos ulje nije stiglo pa da se zato nis ne desava...
 
WINNIE said:
Bumo vidili. Rekao sam da ih budem nazvao u ponedjeljak
Pa da vidim o cemu se radi.
Meni se cini da im jos ulje nije stiglo pa da se zato nis ne desava...
to se zove kurčeva sreća..  :mrgreen:
 
Moram priznati da sam pogledao cijene na njihovim stranicama i da sam ostao zapanjen. Po to je sve u 1/2 cijene u odnosu na ostale dućane. Kako je to moguće? Pa zar drugi imaju toliku maržu? Upola su jeftiniji i od trgovačkih centara. Malo mi je to sumljivo? Da netko ne kipa unutra tko zna što i lijepi ljepe naljepnice. Ispričavam se ako griješi!  :misli:
 
mrvica said:
Moram priznati da sam pogledao cijene na njihovim stranicama i da sam ostao zapanjen. Po to je sve u 1/2 cijene u odnosu na ostale dućane. Kako je to moguće? Pa zar drugi imaju toliku maržu? Upola su jeftiniji i od trgovačkih centara. Malo mi je to sumljivo? Da netko ne kipa unutra tko zna što i lijepi ljepe naljepnice. Ispričavam se ako griješi!  :misli:
onda će mu to bit zadnje miješanje..  (y)
 
mrvica said:
Moram priznati da sam pogledao cijene na njihovim stranicama i da sam ostao zapanjen. Po to je sve u 1/2 cijene u odnosu na ostale dućane. Kako je to moguće? Pa zar drugi imaju toliku maržu? Upola su jeftiniji i od trgovačkih centara. Malo mi je to sumljivo? Da netko ne kipa unutra tko zna što i lijepi ljepe naljepnice. Ispričavam se ako griješi!  :misli:
Ma, te cijene su nemoguće.
Bokte, skoro duplo su jeftiniji od generalnog uvoznika. Muljaža samo takva, al očito ima prođu.
 
Zapeo mi je onaj motul 0w-20,jel zna netko koja je inače cijena po dučanima kad tu ispada korektna cijena 170kn po litri.