uljadirekt.com - preporuka

bojcracing said:
Zapeo mi je onaj motul 0w-20,jel zna netko koja je inače cijena po dučanima kad tu ispada korektna cijena 170kn po litri.
a koliko inace dodje, ak je 170 kn/l povoljno  :misli:
 
Ulja-direkt su malo podebljala cijene, al badava kad ulje koje ja trazim nemaju vise a najvjerojatnije da ga vise ni nebudu imali.....  :palacdolje:
 
mrvica said:
Moram priznati da sam pogledao cijene na njihovim stranicama i da sam ostao zapanjen. Po to je sve u 1/2 cijene u odnosu na ostale dućane. Kako je to moguće? Pa zar drugi imaju toliku maržu? Upola su jeftiniji i od trgovačkih centara. Malo mi je to sumljivo? Da netko ne kipa unutra tko zna što i lijepi ljepe naljepnice. Ispričavam se ako griješi!  :misli:
nije bas 1/2 cijene ...

koliko znam, sami rade direktan uvoz.


:LOL: interesantno, nakon godina muznje drugih dobavljaca, dode netko i stavi cijenu s normalnom marzom i odmah prevara  :LOL: :LOL:
 
Zapru said:
nije bas 1/2 cijene ...

koliko znam, sami rade direktan uvoz.


:LOL: interesantno, nakon godina muznje drugih dobavljaca, dode netko i stavi cijenu s normalnom marzom i odmah prevara  :LOL: :LOL:
onda tek vidiš koliko nas muzu..  :palacdolje:
 
ja narucio 16 litara totala 7000 i cini mi se isto ulje kao ono sto sam do sada litru placao po 70kn
 
ok su im cijena ali sa nasao jeftinije u njemackoj
npr CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50 1L kod njih je 90 kn litra i moras 5 litara uzet za besplatnu dostavu
ja to isto ulje platio 10 eura po litri i kupio 4 litre.taman koliko mi treba za suzu
nije neka velika razlika ali skupi se kad kupujes za kompletan servis stvarčice i doduse bilo mi usput put do njemacke pa sam bez dodatnih troskova to ponjeo u hr.jos kad dodam da sam gp gumu dobio za 170 eura.a kod nas je takva 2400 kn onda se cak isplati provozat se do graza npr
 
zoran gsx-r 1000 k5 said:
ok su im cijena ali sa nasao jeftinije u njemackojnpr CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50 1L kod njih je 90 kn litra i moras 5 litara uzet za besplatnu dostavu
ja to isto ulje platio 10 eura po litri i kupio 4 litre.taman koliko mi treba za suzu
nije neka velika razlika ali skupi se kad kupujes za kompletan servis stvarčice i doduse bilo mi usput put do njemacke pa sam bez dodatnih troskova to ponjeo u hr.jos kad dodam da sam gp gumu dobio za 170 eura.a kod nas je takva 2400 kn onda se cak isplati provozat se do graza npr
vrlo korisna informacija za NAS u HR  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zapru said:
vrlo korisna informacija za NAS u HR  :LOL: :LOL: :LOL:

pa ako je npr. u Grazu ista cijena, zanimljivo je...
 
a imas i buseve koji idu na sajmove motora i opreme gdje budu povoljne cijene.platis kartu busa od 160 do 300 kn i ulaznicu na sajam oko 15 eura.usput si kupis opreme i popijes i pojedes ostatak para sa ekipom.sve u svemu dobar nacin da ti prodje zimski vikend kad se vec nemozes voziti motorom
 
Evo da pohvalim ekipu iz "motorna-ulja.hr" nakon mjesec dana i 4 telefonska poziva i razgovora svaka 4 puta sa 

njih 4-ero (nije zajebancija) ulje još nisam dobio :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:,ja odusto ali moj kum nije valjda ima više strpljenja-SAGA SE NASTAVLJA......... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: