Unibat akumulator iznevjerio

Kupio sam UNIBAT-ov akumulator , čovjek ulio tekućinu , platio nekih 260 kuna i zadovoljan sam jer pali sad i po zimi kad se ne vozim po mjesec dana. Pitao sam u Aprilii na Pešćenici i veli mi sa punjenjem 560. Ne hvala!!!
 
nemam iskustva s unišišmišem al kad se vec spominje yuasa ... orginal yuasa s kojom je motor i isporucen, stara sad vec 5 godina, NIKAD spojena na punjac, ctek, mitek i ostale idiotarije i motor cak i nakon 2 mjeseca stajanja u negrijanoj garazi pali iz prve ... na prosla 2 motora sam isto imao yuasu i nikad nikakvih problema ... tak da sto se mene tice yuasa je (y)
 
za moj cbr600rr je unibat 412 kn,zvao top moto yuasa je 950kn a u rutingu yuasa 1285 kn
pa sada vidite što se više ispali i koja je razlika u cijeni
 
tibor_zg said:
nemam iskustva s unišišmišem al kad se vec spominje yuasa ... orginal yuasa s kojom je motor i isporucen, stara sad vec 5 godina, NIKAD spojena na punjac, ctek, mitek i ostale idiotarije i motor cak i nakon 2 mjeseca stajanja u negrijanoj garazi pali iz prve ... na prosla 2 motora sam isto imao yuasu i nikad nikakvih problema ... tak da sto se mene tice yuasa je (y)
eto vidiš, frend ima horneta 2007. i yuasu je promijenio pred godinu i pol jer je dala svoje..
 
Spock said:
Ja imam slicno iskustvo  :(....lijek je kupnja Yuasa akumulatora slijedeci put  (y)

payuasa uopće nema garanciju ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
payuasa uopće nema garanciju ...  :LOL: :LOL:

da nisi nesto pobrkao??? :misli:
 
strasilo said:
moguće, ali ispravi me ako griješim ?!?  :mrgreen:
Prije 4. godine kad sam kupio svoj, u Piccilo racingu je receno i napisano 1.g. garancija...mislim da se to nije trebalo promijeniti!
 
I kod mene je Unibat crkao za nekih 6 - 7 mjeseci. Sad planiram kupiti Vartu akumulator, Varta mi je bila na motoru kad sam ga kupio. Problem je samo sto za Suzuki SV 650 treba aku od 11 ampera pa su malo skuplji i Varta kosta oko 800 kuna i godinu dana garancije.
 
ja imam neki Akubat.... Unibat.... ma neki bat je... nemam pojma.... od 12Ah(mislim) i košta manje od 300 kuna ... evo sad već treća godina...  :mrgreen:
 
Ja imam unibat na tdm 900 od 2003. Nikad punio, praznio niti skidao kleme. Motor ne palim po dva mjeseca zimi i stoji ispod nadstresnice. Nikad problema.  (y)
 
strasilo said:
ja imam neki Akubat.... Unibat.... ma neki bat je... nemam pojma.... od 12Ah(mislim) i košta manje od 300 kuna ... evo sad već treća godina...  :mrgreen:

Citas li ti Ta baterija ti je za qurac i ne valja nista  :mrgreen:
 
vickodu said:
Citas li ti Ta baterija ti je za qurac i ne valja nista  :mrgreen:
e *ebemti.... sutra ju idem skinuti i baciti i kupiti nešto skupo što valja...  (y) (y)

THX  :mrgreen:
 
strasilo said:
e *ebemti.... sutra ju idem skinuti i baciti i kupiti nešto skupo što valja...  (y) (y)

THX  :mrgreen:

I obavezno neka pise yuasa Cjena nije bitna  :mrgreen:
 
ja isto imam unibat 12 Ah za nekih 270kn na CBjki i zasad  radi dobro( nekih 7 mj.)  :mrgreen:

a prije je bila gore Yuasa ,stara najmanje 10 godina, i još je dobro služila, jedino je nakon dužeg stajanja(2-3 tj.) izgubila snagu za verglanje...
a prvenstveno sam kupio novi akku jer sam išao na more pa nisam si htio priuštiti da mi motor ne upali negdje u pripixdini :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
eto vidiš, frend ima horneta 2007. i yuasu je promijenio pred godinu i pol jer je dala svoje..

ocito da fakat nema pravila :misli: velim, meni su sve yuase kaj sam imal bile odlicne i nikad ih nisam stavljo na punjac a motor bi kresnuo iz prve al da bi dao 950 kn za akumulator ... tolko mi bas dobar i nije :mrgreen:
 
vickodu said:
Citas li ti Ta baterija ti je za qurac i ne valja nista  :mrgreen:
Daj forwardaj ovu temu inzinjerima u Japan i reci im da ste zakljucili kako je Unibat mnogo bolja opcija za prvu ugradnju od te precijenjene Yuase  :mrgreen:
 
Spock said:
Daj forwardaj ovu temu inzinjerima u Japan i reci im da ste zakljucili kako je Unibat mnogo bolja opcija za prvu ugradnju od te precijenjene Yuase  :mrgreen:

Ja sam zasad jedino zaključio da neki trgovci ne formiraju baterije kako treba Btw nebi se kladio na tvom mjestu da Yuasa dolazi iz Japana  :mrgreen:
 
vickodu said:
Ja sam zasad jedino zaključio da neki trgovci ne formiraju baterije kako treba Btw nebi se kladio na tvom mjestu da Yuasa dolazi iz Japana  :mrgreen:
Nisam ni rekao da Yuasa dolazi iz Japana vec da je tamo koriste kao prvu ugradnju u bajkove  :mrgreen:
 
Spock said:
Nisam ni rekao da Yuasa dolazi iz Japana vec da je tamo koriste kao prvu ugradnju u bajkove  :mrgreen:

Onda ti stavljaj nju kad je najbolja meni ne pada napamet plaćati ime  :mrgreen: