Unibat akumulator iznevjerio

Spock said:
Ako sam dobro razumi ipak nemas kineskih Yuasa koje prodajes 'jelenima kao meni' ???

Daj rasvijetli sad to jel prodas te kineske Yuase jelenima ili ne???

Prosle godine sam sam imao paletice sve posle u veleprodaji a ove godine bumo vidili  :mrgreen:
Briga te ako je i tebe zapao jedan radi pa nije bitno sto si ga preplatio 1000%
 
vickodu said:
Prosle godine sam sam imao paletice sve posle u veleprodaji a ove godine bumo vidili  :mrgreen:
Briga te ako je i tebe zapao jedan radi pa nije bitno sto si ga preplatio 1000%
Pa budem poslao mail Piccilo racingu sa upitom dali su od tebe nabavljali laznjake  :mrgreen:
 
Spock said:
Pa budem poslao mail Piccilo racingu sa upitom dali su od tebe nabavljali laznjake  :mrgreen:

Nikica ce ti sa zadovoljstvom odgovorit da jesu  :mrgreen:
 
neznam cemu tolika rasprava... trajanje i izdrzljvost jednog akumulatora ponajvise ovisi o formiranju baterije prije isporuke....ovisi o kvaliteti upotrebljenje kiseline(specificnoj gustoci elektrolita)...o temperaturi ambijenta prilikom formiranja iste...te o nacinu i vrsti upotrebljenjog punjaca za dovodjenje akumulatora na 100% snage.

Dalje...ovisi o stanju motora...njegovoj instalaciji...i samoj brizi vlasnika....niti najkvalitetniji akumulator nece izdrzati glupost svoga vlasnika....koji se treba pridrzavati nekih osnovnih pravila prilikom montaze iste..itd..itd..

Opet se vracamo na neku davno raspravljanu temu...gdje su neki tvrdili da je dosta uliti kiselinu u akumulator...i da je od zatim spreman 100% za upotrebu.... :mrgreen:
 
vickodu said:
Nikica ce ti sa zadovoljstvom odgovorit da jesu  :mrgreen:
Evo im odlicne reklame :mrgreen: , znaci ekipa u Piccilo racingu prodaje lazne Yuasa akumulatore koje su nabavili od tebe??? :misli:
 
Spock said:
Evo im odlicne reklame :mrgreen: , znaci ekipa u Piccilo racingu prodaje lazne Yuasa akumulatore koje su nabavili od tebe??? :misli:

Jeli ti mislis da sam ja jelen  :misli: :misli:
 
vickodu said:
Jeli ti mislis da sam ja jelen  :misli: :misli:
Nisi odgovorio na pitanje.....zapravo jesi kad si u onim gore postovima rekao da laznjake prodajes Piccilu,....sta se cudis sad  :misli:

Budem mu poslao upit dali sam kupio pravi ili laznjak kad ove potonje nabavlja od tebe!?
 
makazica said:
Neznam dal si ti....al on definitivno je.

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
:mrgreen: mislim da se definicija naseg 'jelena' ne moze primjeniti na meni posto jos nismo sigurni sta sam kupio kod ovoga :shock:

Jebga, ako su me prevarili onda cu se opet drzati one da dam frendu lovu kad ide u Dojčland pa barem znam da nisam nista kupio kod mufljuza  :?
 
bmw m 5 said:
neznam cemu tolika rasprava... trajanje i izdrzljvost jednog akumulatora ponajvise ovisi o formiranju baterije prije isporuke....ovisi o kvaliteti upotrebljenje kiseline(specificnoj gustoci elektrolita)...o temperaturi ambijenta prilikom formiranja iste...te o nacinu i vrsti upotrebljenjog punjaca za dovodjenje akumulatora na 100% snage.

Dalje...ovisi o stanju motora...njegovoj instalaciji...i samoj brizi vlasnika....niti najkvalitetniji akumulator nece izdrzati glupost svoga vlasnika....koji se treba pridrzavati nekih osnovnih pravila prilikom montaze iste..itd..itd..

Opet se vracamo na neku davno raspravljanu temu...gdje su neki tvrdili da je dosta uliti kiselinu u akumulator...i da je od zatim spreman 100% za upotrebu.... :mrgreen:

ja to i dalje tvrdim ...  8) :jesus:

ali nije ( i ne može biti ) isti tretman ja mene i za mušteriju ....

Kroz tisuće mojih postova na forumu možeš vidjeti (a vjerovatno i jesi) da sam na svom motoru radio (a to često i napomenuo) stvari koje nikad i nikome nebih napravio na tuđem motoru i kod mušterije...  :wink: pa tako i ovdje...

U moj akumulator (koji je i sad na motoru) je sipana kiselina i nakon sat ili dva što je stajao na panku, stavio sam ga na motor, upalio i otišao se voziti... Takav tretman nema šanse da napravim sa akumulatorom koji prodajem mušteriji.... ne zato jer mislim da nije dobro, već zato da nemam grižnju savjesti i da mi eventualni "jelen" ne može doći reći kako akumulator nevalja jer ga nisam dobro formirao ...

Siguran sam da si i ti na svom (nekom) motoru kemijao nešto što nekom drugom nebi radio ... ;) samo to vjerovatno nećeš javno priznati ...  :jesus:

i btw, kad god misliš na mene, slobodno to i napiši, čisto da se ne moram tražiti u postovima.. ;) a i svi ti moji postovi stoje na forumu, pa sve i da hoću, ne mogu se sakriti ..  :jesus:
 
Spock said:
:mrgreen: mislim da se definicija naseg 'jelena' ne moze primjeniti na meni posto jos nismo sigurni sta sam kupio kod ovoga :shock:

Jebga, ako su me prevarili onda cu se opet drzati one da dam frendu lovu kad ide u Dojčland pa barem znam da nisam nista kupio kod mufljuza  :?

U Dojčlandu ćeš dobiti to isto, samo će pisati na Dojčlandskom jeziku, pa ćeš biti još veći jelen ... :lolcry:
 
strasilo said:
U Dojčlandu ćeš dobiti to isto, samo će pisati na Dojčlandskom jeziku, pa ćeš biti još veći jelen ... :lolcry:
Pa dobro ljudi daj recite dali postoji neki trgovac koji drzi do svoje reputacije i koji nece podvaljivati bofl  :misli: :misli:
 
Stras stvari koje nebi nikad napravio musteriji ne radim na svom motoru nego na zeninom  :mrgreen:

Zahebanciju na stranu ali često znam izmjerit napon na bateriji nakon cca sat vremena iza uljevanja kiseline i dogodi se da napon bude oko 12v i ta baterija mora ići na punjac
 
kupio ja unibat kod berena za beverlya 200 riknuo nakon 6 mjeseci i 11 dana isto se zašlusao i davao samo 6v....yebo im ja mater kupio sam tam dosta akumulatora za firmu i punjača a oni ovo nisu mogli prović pod garanciju....ne budu me više vidjeli
 
vickodu said:
Stras stvari koje nebi nikad napravio musteriji ne radim na svom motoru nego na zeninom  :mrgreen:

Zahebanciju na stranu ali često znam izmjerit napon na bateriji nakon cca sat vremena iza uljevanja kiseline i dogodi se da napon bude oko 12v i ta baterija mora ići na punjac

I ja ću kad kupim ženi motor...  (y)
 
Spock said:
Pa dobro ljudi daj recite dali postoji neki trgovac koji drzi do svoje reputacije i koji nece podvaljivati bofl  :misli: :misli:

Ovdje jedino ti pričaš o boflu .. ;)
 
strasilo said:
Ovdje jedino ti pričaš o boflu .. ;)
Kako sad samo ja pricam o tome kad su strucnjaci ovdje utvrdili da sam kupio laznjaka  :misli:
 
Spock said:
Kako sad samo ja pricam o tome kad su strucnjaci ovdje utvrdili da sam kupio laznjaka  :misli:

I kako sad čovjek da ti ne kaže da si zaista jelen ... :lolcry:
 
Spock said:
Kako sad samo ja pricam o tome kad su strucnjaci ovdje utvrdili da sam kupio laznjaka  :misli:

Imaš ispravnu bateriju koja pali i radi i vjerovatno će jos dugo tako prema tome nemaš se zašto razmisljat  :wink:
 
Bump said:
kupio ja unibat kod berena za beverlya 200 riknuo nakon 6 mjeseci i 11 dana isto se zašlusao i davao samo 6v....yebo im ja mater kupio sam tam dosta akumulatora za firmu i punjača a oni ovo nisu mogli prović pod garanciju....ne budu me više vidjeli

Kao da su tempirani da riknu nakon 6 mjeseci.
BTW, dobio sam adresu od Unibata da se žalim. Kažu neka probam kod njih  :x
 
sada il sam ja čudan ili imbecil, ali nije mi jasno kako meni ti unibati tak dugo drže i k tome ih neznam formirati :misli:
ovaj zadnji kaj je na motoru trenutno drži godinu i pol, a formirao sam ga tako da sam otvorio paket, nabio onaj kuratz s tekućinom na njega i u rocku 5 minuta sam se vozio :mrgreen:
jedine znakove umora je pokazao prošle zime dok mjesec dana nije radio pa sam ga još verglao 10ak minuta i onda se totalno ispraznio..ali nakon toga nikakvih problema, kasnije je isto mjesec dana stajao, ali je bilo toplije i verglao sam ga dosta dugo, ali nije posustajao :)