Utjecaj recesije na odlaske na motosusrete

Ponutkan mojim osobnim stanjem ove godine i jako malim brojem obiđenih susreta ove godine došao sam


  • Total voters
    193

Omega666

Member
Dakle kako sam napisao u naslovu zanima me kako sve ovo stanje u zadnje vrijeme utjeće na vaše odlaske na moto susrete.
Unapred se ispričavam ako sam fulao topic gdje postaviti ovu temu, ali kako nažalost još uvijek nisam dostigao famozni broj od 100 postova pa u birtiju nemam pristupa, a pitanje se odnosi baš na odlaske na moto susrete smatrao sam da je ovo pravo mjesto za to.
Ako sam pogrešio molio bih moderatore da ovu temu prejeste gdje joj je i mjesto.
Isto tako ču i priznati da sam bio prelijen da pregledam dali takva ili slična tema već postoji, pa ako postoji slobodno ju obrišite.
Za početak ću postaviti nekoliko odgovora koji mi padaju na pamet, ali ako netko ima još koji nek me slobodno nadopuni.
 
Tema nije loša. Nedavno sam razgovarao s jednim članom MK koji mi je rekao da se njihov susret bojkotira. Lijepo sam mu objasnio situaciju i vrlo brzo je i sam zaključio da je više manje sve uzrokovano nedostatkom financija i recesijom. Počeli smo ići na lokalne susrete i glumiti lokal patriote.
 
A možda malo je u ku.. Ja idem di mi paše kao i prije..
 
što je to recesija ? love nije bilo prije , pa nema ni sada
 
a meni je jos uvjek manje vise ko i prije ono nevozim nekakav motor nemam kredita nemam skupi servisa  :LOL: pa se izdvoji 200injak kn za gorivo i pice  :wink: za sad je jos sve dobro :wink: a moglo bi biti puno gore  :misli: :x
 
MIHApz said:
a meni je jos uvjek manje vise ko i prije ono nevozim nekakav motor nemam kredita nemam skupi servisa  :LOL: pa se izdvoji 200injak kn za gorivo i pice  :wink: za sad je jos sve dobro :wink: a moglo bi biti puno gore  :misli: :x
Slažem se s tobom da uvijek može biti i gore. Nisam se dvije godine vozio, krizu osjetim, ali ipak se uvijek nađe nešto manibaksdolars, ne žalim se, zdravi smo, bit će para...
 
Ja ionako ne smijem na susret jel moje prometalo nije podobno za tu vrstu eventa. Mada sad kad je recesija, mozda vec i smijem :misli:
 
meni je u životu bilo dosadno pa sam počel graditi kučicu  :D toplo preporučam svima kojima je dosadno da probaju  8)

malo je stiska pa me strah ženi reći da nekud idem, nema susreta koji je udaljen više od 100 km na kojem možeš potrošiti manje od 1.000,00 Kn  :(
sve košta, benzin je preskup, pa rega, pa porez...
dobro da mi žena još nije moju hrđicu prodala, volim te ženice  :bananalove:
 
Ja mislim da tipični posijetilac moto susreta ne funkcionira na razini ljudi koji pričaju o recesiji ... :mrgreen:

...osim ako mu se ne omakne,a paradoksalno tek onda postaje osoba iz početka rečenice.  :lalala:
 
islo se nekad i ici ce se i dalje
da je recesija stigla po nekim pitanjima je al mislim da je vecina susreta postalo komercijala pa mi se i neda ici svugde i svaki vikend,ljudi su preoptereceni s nekim stvarima i to gubi smisao nekadasnjih susreta i druzenja
 
ide se manje nego prije,naravno ozenija sam se ima tri godine pa sredi stan i druge ludosti ali,zato ne idem po gradu i skupim kaficima pa se uvik moze nac koja kuna za motosusret,ako nesto volis onda se da izgurat nekako,ima ih puno sta dodju i odu iz moto svijeta ali ima i onih koji ga zive vjecno  !!!!!Borite se braco i vjecno cemo vozit.
 
Sync VŽ said:
meni je u životu bilo dosadno pa sam počel graditi kučicu  :D toplo preporučam svima kojima je dosadno da probaju  8)

malo je stiska pa me strah ženi reći da nekud idem, nema susreta koji je udaljen više od 100 km na kojem možeš potrošiti manje od 1.000,00 Kn  :(
sve košta, benzin je preskup, pa rega, pa porez...
dobro da mi žena još nije moju hrđicu prodala, volim te ženice  :bananalove:


cuj mane na tim daljim putovanjima najmanje izađe gorivo neg kad ovak na kojekakve gluposti potrosim pare
 
MIHApz said:
cuj mane na tim daljim putovanjima najmanje izađe gorivo neg kad ovak na kojekakve gluposti potrosim pare

ma znam, ali uvjek se sjetim godina kad mi je u pun tank koštal 50 Kn, šmrc  :(

skuplji mi je upad bil u Šijanu nego put od VŽ do Pule ... opet šmrc
 
zele_tg said:
ide se manje nego prije,naravno ozenija sam se ima tri godine pa sredi stan i druge ludosti ali,zato ne idem po gradu i skupim kaficima pa se uvik moze nac koja kuna za motosusret,ako nesto volis onda se da izgurat nekako,ima ih puno sta dodju i odu iz moto svijeta ali ima i onih koji ga zive vjecno  !!!!!Borite se braco i vjecno cemo vozit.
Sve to stoji kaj ti veliš samo ak ostaneš bez posla,pa dvoje djece,krediti,minusi i sva moguča i nemoguča sranja u ovoj lopovskoj državi pa kad sve poplatiš ne ostane ti ni za pivo jedino. :misli:
 
kakva recesija...nikad nisam imo vise para i bolji motor a bio na manje susreta.Ima tu vise faktora nija samo lova u pitanju.Odem gdje mi je fino i ako je lijepo vrijeme,ako se skupi kakvo drustvo.Na neka mjesta bi volio ponovo se stupasit a neka me nece vidit nikad vise
 
nisam još bio ni na jednom moto susretu.

makar imam za sljedecu godinu u planu 2 komada na kojima cu glumit pješaka, jer kako netko kaze " moje prometalo nije podobno za to " :LOL:

 
katja said:
islo se nekad i ici ce se i dalje
da je recesija stigla po nekim pitanjima je al mislim da je vecina susreta postalo komercijala pa mi se i neda ici svugde i svaki vikend,ljudi su preoptereceni s nekim stvarima i to gubi smisao nekadasnjih susreta i druzenja

potpisujem.

:wink:

gastajbarter said:
kakva recesija...nikad nisam imo vise para i bolji motor a bio na manje susreta.Ima tu vise faktora nija samo lova u pitanju.Odem gdje mi je fino i ako je lijepo vrijeme,ako se skupi kakvo drustvo.Na neka mjesta bi volio ponovo se stupasit a neka me nece vidit nikad vise

i ovo
:wink:
 
gastajbarter said:
kakva recesija...nikad nisam imo vise para i bolji motor a bio na manje susreta.Ima tu vise faktora nija samo lova u pitanju.Odem gdje mi je fino i ako je lijepo vrijeme,ako se skupi kakvo drustvo.Na neka mjesta bi volio ponovo se stupasit a neka me nece vidit nikad vise
tebe za predsjednika pa nam svima bude bolje
 
GORAN64 said:
tebe za predsjednika pa nam svima bude bolje

ovo smo već prošli.. i na svakoj temi komentiraš u istom tonu... nema smisla....
 
pa ako je prometalo na 2 kotača onda je podobno  (y)
al da se kriza ne osjeti  :misli:
a sigurno da ćemo se vozit i dalje  (y)