Utjecaj recesije na odlaske na motosusrete

Ponutkan mojim osobnim stanjem ove godine i jako malim brojem obiđenih susreta ove godine došao sam


  • Total voters
    193
Hebiga na nekim se stvarim zakine i uvijek se nađe za susret.
Cijelog života živim po onoj narodnoj:"Samo jednom se živi"
Kada vas bude pitala starost,gdje vam je bila mladost?
  eeeeeeeeeee tada je kasno za povratak.
 
love se za koji susret uvijek nesto nadje...toliko ih je i bit ce ih sve vise...odem na neka duza putovanja 2,3 put ljeti i to mi je zamnimljivije :)
 
luda_baba said:
ovo smo već prošli.. i na svakoj temi komentiraš u istom tonu... nema smisla....
Neznam o čemu pričaš samo sam rekel da ak je čoveku tak dobro da bi nam i takvi ljudi trebali i negde drugde,ali pošto me politikanstvo ne zanima neću se više zamarati sa takvim odgovorima.Ak se recesija ne osjeti baš me zanima za koju lovu onda ljudi rade kad se svugde stigne,kod nas su plače 2500-3000 pa kad se sve oduzme i doda neznam dali toliko ostane da se baš stigne na svaki winter na svaki susret.Kad budeš imala familiju znala budeš o čemu govorim.
 
šina69 said:
Cijelog života živim po onoj narodnoj:"Samo jednom se živi"
Kada vas bude pitala starost,gdje vam je bila mladost?

samo nikada nemoj zaboraviti pricu o cvrcku i mravu!!! Upravo glede druge recenice.
:wink:
 
Jebiga na mene ne utjece recesija.Vec mi se Često motor kvari pa onda idem koliko mi on dopusti.
A kazu kupi novo siguran si onda :palacdolje: :palacdolje:
 
svatko ide kuda želi i potroši koliko može. nas dvoje smo ove godine "odradili" 20 susreta u krugu do 250 km (od jaske do korčule).
vozimo novi, ali jeftini motor (nije trebao kredit) . oprema srednja žalost, ali služi svrsi. štedimo na "normalnoj" garderobi i većim ulaganjima. ovo nije savjet nikome, jer svatko ima pravo na svoju odluku.
budući da je veći dio života  iza nas, odlučili smo ovaj manji dio provesti za svoj gušt ,
kako netko  reče "samo jednom se živi "  :yes:
 
Vidim ja da će slijedeće godine biti velika konkurencija u natjecanju "brzo ispijanje pive"  :LOL: :LOL:.
Piva besplatna, a za benzin bu se uvjek našlo  (y)
 
dugi 201 said:
Vidim ja da će slijedeće godine biti velika konkurencija u natjecanju "brzo ispijanje pive"  :LOL: :LOL:.
Piva besplatna, a za benzin bu se uvjek našlo  (y)


ka iz libra zboriš.... :LOL:

 
Neman baš nešto love ali se snalazim.Motor mi je star osan godin ali se vozin.Dobre volje mi ne fali za otić na poneki susret ali nemoš na sve.A da buden iskren lani san ipak ima više posla a i love.A Stim je sve povezano.E da su mi sad ona Markovičeva vrimena,ali onda san vozia mizija.  :mrgreen:
 
Moja situacija je sljedeća! Motora nemam, a studiram. Mislim da je s time sve rečeno. Na neke susrete odem, a na neke ne! U takvom sam položaju da nemam još obiteljskih obaveza, a koliko se novaca sačuva, tako se odlazi i na susrete! No, u svakome slučaju proba se otići na što više! Tu naravno moram napomenuti da su dosadašnji odlasci bili daleko podržani od mojih dragih članova koji su u mnogo slučajeva bili zaslužni što sam se s vama mogao družiti! Hvala im na tome!
 
svaka varijanta je dobra, ako si na kraju zadovoljan  (y)
nešto što nikada nebi trebalo napraviti, je posuditi lovu od prijatelja ili dignuti kredit kod zelenaša
za prvo misliš da ne moraš vratiti, pa izgubiš prijatelja, a ovo drugo nećeš vratiti nikada  :mortal:
 
LEON-a said:
svaka varijanta je dobra, ako si na kraju zadovoljan  (y)
nešto što nikada nebi trebalo napraviti, je posuditi lovu od prijatelja ili dignuti kredit kod zelenaša
za prvo misliš da ne moraš vratiti, pa izgubiš prijatelja, a ovo drugo nećeš vratiti nikada  :mortal:

Ma ne,ne! Nisam mislio da će se tako protumačiti. Ne radi se o novcu, mislim ako i posudim to je sitno i u onoj mjeri da znam da ću vratiti čim dođemo kući. Oni koji me više poznaju, znaju da sam većimom logistika u bijeloj Mazdi moga predsjednika Vladeka tako da i Tunja može na susrete  :mrgreen: :mrgreen: :LOL:.  Ima tu svašta, no nije tema. Samo sam htio ovo sa novcem pojasniti.
 
Tunja KT said:
Moja situacija je sljedeća! Motora nemam, a studiram. Mislim da je s time sve rečeno. Na neke susrete odem, a na neke ne! U takvom sam položaju da nemam još obiteljskih obaveza, a koliko se novaca sačuva, tako se odlazi i na susrete! No, u svakome slučaju proba se otići na što više! Tu naravno moram napomenuti da su dosadašnji odlasci bili daleko podržani od mojih dragih članova koji su u mnogo slučajeva bili zaslužni što sam se s vama mogao družiti! Hvala im na tome!



pa to je i bitan  egzistiratiraja  klubova....na ovi ili oni naćin "pomoći" svom članstvu....evala Vilenjac (y)
 
Ne idem po vani jer nema ničeg drugog osim narodnjackih klubova pa se uvjek skupi lova za moto susret. A idem na susrete koji su mi zanimljivi i na kojim je društvo s kojima volim nazdraviti. Ostalo me ne zanima.
 
mg749ie said:
idem kolko mi žena dopušta 8) ona je jedina recesija :mrgreen:

ja sam to riješio na način da ju svugdje vodim sa sobom pa mi nema kaj reči  :mrgreen:

a kaj se tiče glavnog pitanja, nema tu neke velike filozofije kako sa recesiom tako i bez nje, sve dajem za odlazak na motosusrete, kad se ima love češi, kad je manje love malo skromnije i koji bliži susret.
uglavnom kombiniram ali nastojim svaki vikend odvozit šihtu za gušt i družit se sa dobrom ekipom, a još nisam bio niti na jednom susretu da se nisam dobro zabavio, a bilo ih je fala bogu ove godine oko 25  (y)
 
katja said:
islo se nekad i ici ce se i dalje
da je recesija stigla po nekim pitanjima je al mislim da je vecina susreta postalo komercijala pa mi se i neda ici svugde i svaki vikend,ljudi su preoptereceni s nekim stvarima i to gubi smisao nekadasnjih susreta i druzenja
(y)Potpisujem (y)