v strom 1000 ili varadero 1ooo

Varadero mi je nekako bolji izbor...ali i skuplji...
 
varadera sam imao ,a stroma malo provozo.honda ima bolje kočnice.moj je bio model sa karburatorima i 5 brzina,ostavio me 4 puta na cesti iako izgledaju slično položaj za vožnju je posve drukčiji,u varaderu sjediš u njemu a na stromu si malo nagnut.da sad biram bez razmišljanja bi uzeo malog stroma :mrgreen:
 
transalpic said:
po vasem misljenju sto kupiti varadero ili stroma sto je bolje

v strom


varadero10 said:
varadera sam imao ,a stroma malo provozo.honda ima bolje kočnice.moj je bio model sa karburatorima i 5 brzina,ostavio me 4 puta na cesti iako izgledaju slično položaj za vožnju je posve drukčiji,u varaderu sjediš u njemu a na stromu si malo nagnut.da sad biram bez razmišljanja bi uzeo malog stroma :mrgreen:

(y)
 
varadero10 said:
varadera sam imao ,a stroma malo provozo.honda ima bolje kočnice.moj je bio model sa karburatorima i 5 brzina,ostavio me 4 puta na cesti iako izgledaju slično položaj za vožnju je posve drukčiji,u varaderu sjediš u njemu a na stromu si malo nagnut.da sad biram bez razmišljanja bi uzeo malog stroma :mrgreen:

ovo je za mene objektivan čovjek  (y) ... sve ti je reko iz osobnog iskustva

kolko znam od frendova strom nikog nije ostavio na cesti, nekima je ružan i zbog toga ga ne uzimaju, ali mašina još uvijek nema mane
 
Author said:
ovo je za mene objektivan čovjek  (y) ... sve ti je reko iz osobnog iskustva

kolko znam od frendova strom nikog nije ostavio na cesti, nekima je ružan i zbog toga ga ne uzimaju, ali mašina još uvijek nema mane

A kako se zovu problemi sa kvacilom,tps-om ...... :misli:
 
tibertov said:
Na korpu se navikneš, a tps se rješava u 60sec ako imas alat :D

Promijenit ga u 60 sec  :misli: tesko  :wink: Nastelat ga možeš za 6o sec  :mrgreen:
 
vickodu said:
A kako se zovu problemi sa kvacilom,tps-om ...... :misli:

pa te stvari su prepoznate na servisima, nisam rekao da su savršeni, nije ni jedan!..  ali nitko nije ostao u pripizdini jer se motor ugasi i/ ili neće upalit
 
Author said:
pa te stvari su prepoznate na servisima, nisam rekao da su savršeni, nije ni jedan!..  ali nitko nije ostao u pripizdini jer se motor ugasi i/ ili neće upalit

Tri sam ih prosle godine radio koji nisu mogli upaliti  :wink: potorsnju ulja ne nekim modelima malog stroma necu ni spominjati  :mrgreen:
 
I jedan i drugi su na grubljoj strani ljestvice. Honda mo zvuči kao logičniji izbor kod nas u HR.


©
 
varadero10 said:
varadera sam imao ,a stroma malo provozo.honda ima bolje kočnice.moj je bio model sa karburatorima i 5 brzina,ostavio me 4 puta na cesti iako izgledaju slično položaj za vožnju je posve drukčiji,u varaderu sjediš u njemu a na stromu si malo nagnut.da sad biram bez razmišljanja bi uzeo malog stroma :mrgreen:
Pumpa goriva, regler?
 
vickodu said:
Tri sam ih prosle godine radio koji nisu mogli upaliti  :wink:
.. i šta je na kraju bilo  :misli: ..baš me zanima pošto na strom forumu piše 95% ljudi koji voze takve motore, i imamo  svog majstora koji je isto tako (bar 95% stromova-klv-a u HR servisirao) , a još nisam ćuo da strom-klv nisu mogli upaliti (ne računajući slućajeve kad se iskopčao ili oštetio neki od prekidača (na boćnoj nogari, ručici kvačila ili sam prekidač za startanje...)
Jednom prilikom spale su mi obje usisne gume s tijela ..motor nije mogao raditi u leru ali je i takav palio bez problema
Godinu dana sam vozio sa sjebanim TPS senzorom..motor se znao ugasiti pri stajanju..ali opet nikada nije bilo da nije upalio.

Tak da ono..čudna mi ta izjava da prošle godine 3 nisu mogla upaliti  :misli: pa pitam čisto ak mi se nedajbože desi slično da znam na što pripaziti  :wink:

 
dva puta pumpa regler i pukla mi guma na 180,pred županjom.a to kako mali strom slovi kao problematičan motor prvi put čujem.biće da ih oko dubrovnika ima jedno2,3 tisuće komada pa eto 2-3 nevaljaju. :mrgreen: (y)
 
varadero10 said:
dva puta pumpa regler i pukla mi guma na 180,pred županjom.a to kako mali strom slovi kao problematičan motor prvi put čujem.biće da ih oko dubrovnika ima jedno2,3 tisuće komada pa eto 2-3 nevaljaju. :mrgreen: (y)
Zbog pumpe je i krepao regler.
Da dodam na tom istom motoru jos jedan.

...guma se ne broji pod kvar.  :mrgreen: