v strom 1000 ili varadero 1ooo

bogen said:
                                                                                                                                          u jbte... to je skoro pa besplatno . meni za taljana sve to sa njihovim uljem i satom rada košta nešto manje od 600 kna  :(  ali zato sam stalno pod stresom jer sam shvatija po pričama da su taljani poluproizvodi pa čekam  da nešto rikne . samo...izgleda da to motor ne zna pa radi bezprijekorno  8)

Dvocilindrik ili više u ovlaštenom servisu?

I mene servis za Versysa kod neovlaštenog majstora košta 600 kn (sa materijalom) i još i lanac opere (y)
 
bogen said:
                                                                                                                                          :LOL: :LOL: :LOL: ma zna sam ...kako neko uopće može i pomislit da se bilo koji japanski motor ili skuter može pokvarit ? kvarovi su rezervirani za navedene taljane apriliu , ducati  , a i podosta HD se kvari ..vjerovatnoih je masu po servisima pokvarenih jer ih jako malo viđam po cesti . serviseri taljana rade po 10 - 15 sat dnevno i ne stignu sve popravit jer skoro posli  svakih odvoženih 100ak km crkne poneki ducati ili aprilia , agusta ili neka gilera ..piaggio . vicodu je 100 % svoje tvrdnje izmislija da malo umanji totalnu dominaciju i superiornost japanaca u odnosu na sve druge . ja po gradu skoro  uopče ne viđam taljane jer su svi na popravku ..serviseri krvare  ..za razliku od servisera japanaca koji tuitamo naprave neki redovni servis , a u međuvremenu pijuckaju kave , puše i pričaju viceve o taljanima .

Od sarkazma sam cijepljen.
Još si mlad, doći ćeš na moje, tj. spoznati ćeš istinu :mrgreen: :mrgreen: