V-Strom 650, '04.-'06.

Čox

Member
Kupujem novi motor, kao što mnogi znaju, kupujem DL-a i izluđuje me čekanje u Eurorentu (već mjesec dana i još tko zna koliko). Na drugom mjestu imam dvije godine starog i, naravno, znatno jeftinijeg i što je najbitnije ako se odlučim za njega, mogu ga drugi tjedan vozit. Pa me zanima dali ima kakve bitnije razlike između ova dva modela osim godine proizvodnje
 
Čox said:
Kupujem novi motor, kao što mnogi znaju, kupujem DL-a i izluđuje me čekanje u Eurorentu (već mjesec dana i još tko zna koliko). Na drugom mjestu imam dvije godine starog i, naravno, znatno jeftinijeg i što je najbitnije ako se odlučim za njega, mogu ga drugi tjedan vozit. Pa me zanima dali ima kakve bitnije razlike između ova dva modela osim godine proizvodnje
,,,sačekaj prijatelju,,isplatit će ti se,,,somara je somara  (y),,65o dosta slabiji
 
Što se tiče razlika između tih dviju modelskih godina, jedina je razlika crni okvir i stražnja vilica te promijenjena grafika na prednjim oplatama modela K6. Te promjene su već napravljene i na modelu K5.
Od godine do godine, mijenja se i paleta boja, no nisam točno siguran koje su trenutno dostupne boje za DL 650.
Ostalih razlika nema, pa ti sada vidi što ti je činiti. U svakom slučaju sretno sa odabirom.
 
Zorro said:
,,,sačekaj prijatelju,,isplatit će ti se,,,somara je somara  (y),,65o dosta slabiji

Koliko vidim, Čox se ne dvoumi između 650 i 1000, nego između novog i rabljenog 650.
 
Freshman said:
Koliko vidim, Čox se ne dvoumi između 650 i 1000, nego između novog i rabljenog 650.
,,,sorry,,,grubi previd,,kak bi kazao moj prijatelj Kasparov  :mrgreen:
 
Čox said:
Kupujem novi motor, kao što mnogi znaju, kupujem DL-a i izluđuje me čekanje u Eurorentu (već mjesec dana i još tko zna koliko). Na drugom mjestu imam dvije godine starog i, naravno, znatno jeftinijeg i što je najbitnije ako se odlučim za njega, mogu ga drugi tjedan vozit. Pa me zanima dali ima kakve bitnije razlike između ova dva modela osim godine proizvodnje

E sad da si napisa i koliko je to jeftinije...
Vodi računa u svakom slučaju o prijepisu tj. porezu na promet, jer ti ti pojede malo od te razlike novo-polovno.
Ako je i dalje znatno jeftinije, a motor je provjereno dobar, onda možda stvarno nema razlog da ga ne uzmeš.

Neki motori su stvarno trajni, šta se tiče mašine. Provjerija bi prvo ovjes i gume i stavija na papir. To se zna činit pizdarijom od troška  a na kraju iziđe na usta.

U svakom slučaju želim ti puno sretnih kilometara, makar se morao malo strpit. Možda i u tome čekanju ima nešto pozitivno ? :D
 
Ako nisi dao kaparu Eurorentu, odjebi ih i idi tamo gdje imas motor odmah - sezona je svakim danom sve bliza jeseni i hladnoci, mrazu, plasticnim gumama koje nikako da se zagriju...

Isti je to motor, nemas tu velike filozofije - sjedi i vozi!

:biker:
 
Taj polovni će bit nekih 47000 kn, a ima drugi auspuh i kofer. Boja navodno mat siva, ne znam koliko ima km :misli:
 
Čox said:
Taj polovni će bit nekih 47000 kn, a ima drugi auspuh i kofer. Boja navodno mat siva, ne znam koliko ima km :misli:

Čujem da si odustao od motora...
 
n9isam čitao što drugi napisahu, ali ovisi o razlici u cijeni i imaš li novce za novi bez da se zadužiš do grla, no on ima i 2 godine garancije, no u taj motor nikad ne bih sumnjap da će imati problema, pa tako ni polovni nije loš izbor.
 
Čox said:
Kupujem novi motor, kao što mnogi znaju, kupujem DL-a i izluđuje me čekanje u Eurorentu (već mjesec dana i još tko zna koliko). Na drugom mjestu imam dvije godine starog i, naravno, znatno jeftinijeg i što je najbitnije ako se odlučim za njega, mogu ga drugi tjedan vozit. Pa me zanima dali ima kakve bitnije razlike između ova dva modela osim godine proizvodnje
  (y) strpi se prijatelju novo je novo, kad si cekao dosad jos malo i tu je, polovni ti moze doc i skuplji nego novi, pa sad ti vidi (y)
 
beeny said:
   (y) strpi se prijatelju novo je novo, kad si cekao dosad jos malo i tu je, polovni ti moze doc i skuplji nego novi, pa sad ti vidi (y)
To je istina, ne znam koliko ima km, a još manje kako je taj motor vožen te dvije sezone pa onda i u kakvom su stanju gume... :misli:
Doduše ne mora bit da je vožnjom sjeban ali ako mu je bivši vlasnik uljevao benzin u auspuh.... možda je zato drugi top stavljen :LOL:
 
Ako možeš strpi se još malo.Ja sam čekal svoga četiri miseca,i onda kad je došal u Rijeku još četiri dana ,zbog glupe papirologije.Imal sam pare za polovnog ,i sto puta sam razmislil da odjeb.... novoga i uzmem staroga bandita.Našal sam jednog jako povoljnog bandita 2005 god,crni ,dodatna oprema.....ali kad sam malo razmislil..novo je novo.Ti ćeš prvi sjest na njega,ti ćeš ga razradit kako tebi odgovara....polovno je polovno i nikad neznaš kakvog mačka u vreći dobiješ.Moje ti je mišljenje da se strpiš još malo,i uzmeš novoga.