V-Strom 650, '04.-'06.

Imam 200 kn u novčaniku, u banki sam debelo u minusu i kupujem motor...
Baš sam prava baraba :mrgreen:
 
Kada toneš toni muški jedanput se živi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
fredi said:
Ako možeš strpi se još malo.Ja sam čekal svoga četiri miseca,i onda kad je došal u Rijeku još četiri dana ,zbog glupe papirologije.Imal sam pare za polovnog ,i sto puta sam razmislil da odjeb.... novoga i uzmem staroga bandita.Našal sam jednog jako povoljnog bandita 2005 god,crni ,dodatna oprema.....ali kad sam malo razmislil..novo je novo.Ti ćeš prvi sjest na njega,ti ćeš ga razradit kako tebi odgovara....polovno je polovno i nikad neznaš kakvog mačka u vreći dobiješ.Moje ti je mišljenje da se strpiš još malo,i uzmeš novoga.
ajmo fredi u akciju, imaš pp od mene.
 
mkt said:
ide li KLV dobro po zadnjem :)
,,,hehe,,kak bi krco kazao,,ko divokoza  :jesus:
,,,nisam ga dizao dok nisam nabio nekih 2.000,,,nadam se da sam ga dobro "razradio"  :mrgreen:
btw. savjet za čox-a ,,,motor se uglavnom najbolje isplatim kupovati u zimi,,tad su i sniženja i velika vjerojatnost da kupiš novi motor iz protekle godine koji je tad još jeftiniji,,al hebi ga,,sad je kak je,,sezona je krenula,,nestrpljiv si,,al ipak još malo sačekaj i kupi novi,,razradi ga dobro i onda deri do besvjesti  (y)