V4 is coming : )

RENGEN 100% V4
http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ducati/Ducati_Panigale_V4_Speciale_18.htm
 
Ko će ovo sve čitat? :misli: :shock: Jedino oni koji će ga i kupit! :wink: A gledajući površno falili su težinu i snagu! :misli: :D
 
Sinna said:
Ko će ovo sve čitat? :misli: :shock: Jedino oni koji će ga i kupit! :wink: A gledajući površno falili su težinu i snagu! :misli: :D
Upravo krivo :nono: ovaj članak je prvenstveno namjenjen za one (u tu skupini i ja spadam ) koji ga ne budu bili u stanju nikada kupiti,pa im  jedino preostaje čitati i sliniti :tongue:, prvi primjerci koji će doći u Hrvatsku su zakapareni, a da im se nije ni cijena znala,a kamoli bilo kakva vizualno/tehnička specifikacija.
 
bac said:
Vjerovatno da bude u prvoj mogućoj isporuci  :neznam: nisam htio čovjeka zamarati,njegov će biti početni "obićni"

I koliko dojde pocetni ako nije tajna  :misli:
 
Napier said:
I koliko dojde pocetni ako nije tajna  :misli:

:neznam: moguće da je ducati svim vlasnicima V2 dala mogućnost da prvi kupe nasljednika V4 ,za cijenu se ne pita
 
bac said:
:neznam: moguće da je ducati svim vlasnicima V2 dala mogućnost da prvi kupe nasljednika V4 ,za cijenu se ne pita

Samo me interesira a ako netko ima volje i novaca neka je sa srecom
Za svoju lovu neka svako vozi sta hoce.

Motor izgleda strasno a sad da ga vidimo u akciji  (y)
 
bac said:
Upravo krivo :nono: ovaj članak je prvenstveno namjenjen za one (u tu skupini i ja spadam ) koji ga ne budu bili u stanju nikada kupiti,pa im  jedino preostaje čitati i sliniti :tongue:, prvi primjerci koji će doći u Hrvatsku su zakapareni, a da im se nije ni cijena znala,a kamoli bilo kakva vizualno/tehnička specifikacija.
kakvo kaparenje, ti kao pravi hrvat katolik bi triba znati da se stara hrvatska riječ za "dati polog" glasi: bezeciran.... :mrgreen:
 
angelo.ma said:
zanima me sa kojim će nastupat u SBK
Sa starom pantaganom 1199r do 2019-te, kad ce dobit v4 homologirani R.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
bac said:
:neznam: moguće da je ducati svim vlasnicima V2 dala mogućnost da prvi kupe nasljednika V4 ,za cijenu se ne pita
Jes, ofokrs..
Boranija edisn bice rade ucenici mikelandjela rucno dok slusaju Pavarottija 24/7 na razglasu u Firentskoj katedrali..
:D
Ta prica ide za superleggeru, eventualno speciale v4. ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
  (y)

PANIGALE V4 185.990,00 kn
V4 S                 225.990,00 kn
V4 Speciale 318.990,00 kn
V4 Speciale Mg 348.990,00 kn
1299 Final Edition 319.990,00 kn
 
triple_9 said:
  (y)

PANIGALE V4 185.990,00 kn
V4 S                 225.990,00 kn
V4 Speciale 318.990,00 kn
V4 Speciale Mg 348.990,00 kn
1299 Final Edition 319.990,00 kn

Ocekivao sam da ce socijalni biti i skuplji  :D



 
Napier said:
Ocekivao sam da ce socijalni biti i skuplji  :D

Sta ce ti socijalni?
Na njemu sto valja i jeste specijalan ovijes, akrapa i ostale stvari koje su tu samo da bi izazivale zavist.
 
Sredju said:
Sta ce ti socijalni?
Na njemu sto valja i jeste specijalan ovijes, akrapa i ostale stvari koje su tu samo da bi izazivale zavist.
ako misliš na  električni može izazvat samo podsmjeh  :wink:
 
Ispraviti cu se.
Sta ce ti socijalni.
Ducati je kao i ostala evropska vozila, bez opreme, u glavama ljudi ne vrijedi nista.
 
triple_9 said:
  (y)

PANIGALE V4 185.990,00 kn
V4 S                 225.990,00 kn
V4 Speciale 318.990,00 kn
V4 Speciale Mg 348.990,00 kn
1299 Final Edition 319.990,00 kn
Ako dobijem na lutriji kupujem najskupljeg ovog Mg (Magičnog). :wink: :D I to da stoji u tinelu u toplo! :LOL: