V4 is coming : )

Znaci putevima 999..nema vise jednokrake vilice..jer to znaci da je jednokraka vilica samo kurcenje i cijelo vrijeme su nam prodavali muda pod bubrege, a da je ova zapravo bolja:unsure:
To nije nista novo, to se zna jos od izlaska 749/999 da je bolja "normalna" vilica, samo to mi koji nismo rejseri ne skuzimo uopce u voznji
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Foggy je uvijek trazio obicnu vilicu al mu nisu dali ko fof zastitni znak Dukca koji je Honda izmislila😁
 
isto kao šta je cjevasta rama bolja, i što su dva cilindra bolja..

bas si se okomio na mene i moj ktm :( kad se vidimo ti dam dir pa da se preobratis u austrijanca :mrgreen: zezam se

on topic: dukac nit mi smrdi nit mirisi, prosli model je bio puno ljepsi meni ali vidim da ekipa po internetu nije odusevljena s novim
 
bas si se okomio na mene i moj ktm :( kad se vidimo ti dam dir pa da se preobratis u austrijanca :mrgreen: zezam se

on topic: dukac nit mi smrdi nit mirisi, prosli model je bio puno ljepsi meni ali vidim da ekipa po internetu nije odusevljena s novim

ma niisam, i ja sam u govnima..😂
 
bas si se okomio na mene i moj ktm :( kad se vidimo ti dam dir pa da se preobratis u austrijanca :mrgreen: zezam se

on topic: dukac nit mi smrdi nit mirisi, prosli model je bio puno ljepsi meni ali vidim da ekipa po internetu nije odusevljena s novim
I njegov ram je povaren od vodovodnih cijevi
 
Evo bice neka trka sa ovim novim dukcima..odera ih Ianone sve..MM sve sere kao nema isti motor, a sad sa istim motorima 4 ispred njega..tu pobjedjuje ko je ludji..znaci zubati bil ima velike sanse da otrese