V4 is coming : )

Ne bi vjerovao cega sve ima u HR garazama, na dva i cetiri kotaca. Jedino sto se to pretvorilo u investiciju dok su prije skupljali entuzijasti.
 
  • Like
Reactions: s2r
Ne bi vjerovao cega sve ima u HR garazama, na dva i cetiri kotaca. Jedino sto se to pretvorilo u investiciju dok su prije skupljali entuzijasti.
Entuzijasti su postali investitori.
 
Ne bi vjerovao cega sve ima u HR garazama, na dva i cetiri kotaca. Jedino sto se to pretvorilo u investiciju dok su prije skupljali entuzijasti.
Baska je ovaj motor investicoja 😂 Tvoj je bio 5x veca investicija 😁
 
Slažem se, u biti sam htio reći da ima puno ljudi s puno novaca koji jednostavno kupuju baš sve najskuplje i drže u garažama. Hoće li biti investicija, vidjet ćemo za 20-30 godina.
 
Ne znam, po meni izbacuju baš previše "limitiranih" modela u zadnjih par god...
V4 speciale, v4 sp1, v4 sp2, v4 superlegerra, v4 25 anniversario 916, v4 r (mk1), v4 r (mk2) i još samo treba v4 r (mk3)... vjv sam nekaj i zaboravil...
taman kupiš trenutno najjači i kao tjt i onda za 6 mjeseci izađe još jači i tak unedogled... lifecycle proizvoda je prekratak da ispadne investicija...

a kaj se motora tiče, motor je bomba, i baš me zanima kolko dalje mogu dizat te limite s konjićima jer zadnjih godina ta trka se eksponencijalno ubrzava :D
 
Ne znam, po meni izbacuju baš previše "limitiranih" modela u zadnjih par god...
V4 speciale, v4 sp1, v4 sp2, v4 superlegerra, v4 25 anniversario 916, v4 r (mk1), v4 r (mk2) i još samo treba v4 r (mk3)... vjv sam nekaj i zaboravil...
taman kupiš trenutno najjači i kao tjt i onda za 6 mjeseci izađe još jači i tak unedogled... lifecycle proizvoda je prekratak da ispadne investicija...

a kaj se motora tiče, motor je bomba, i baš me zanima kolko dalje mogu dizat te limite s konjićima jer zadnjih godina ta trka se eksponencijalno ubrzava :D
Pa dok god se razgrabe dok reces kex, do tad ce se nudit zilijon specijalnih edicija. Vrlo jednostavno :)
Ima tu medju tima sto si nabrojao "nabudjenih modela" a ima i homologacijskih primjeraka, to je ipak razlika.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
 

Attachments

  • Screenshot_20230816_210724_Chrome.jpg
    Screenshot_20230816_210724_Chrome.jpg
    877.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: t0malito
Slažem se, u biti sam htio reći da ima puno ljudi s puno novaca koji jednostavno kupuju baš sve najskuplje i drže u garažama. Hoće li biti investicija, vidjet ćemo za 20-30 godina.
ČAk i da sliku kupiš kao inveticiju treba ju štititi i održavati. Ovo nakon toliko stajanja i ništa kilometra , nakon 10-20 i više godina samo može promijeniti vlasnika, a ako se misli voziti ne gine mu više nego veliki servis sa pozamašnim troškom ako i uspije naći dijelove.
 
Nijje privatno već mu proizvođaći daju motor na posudbu za vrijeme sezone i onda na kraju godine napravi video o tom modelu. Vozio je Ducatije i japance. Svi članovi MCN redakcje imaju tako jedan motor na posudbu svake sezone.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3