VAŽNO: ukradena Yamaha R1 !!!!!

Kum

Active member
U noći sa 24.06 na 25.06. ukradena iz garaže Yamaha R1 2003g. crveno-crno-bijela sa crvenim felgama, amortizer volana, Akrapović sa granama.

...ako netko vidi ili ima bilo kakvu informaciju molio bih da javi na 091/2527-333

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Evo i slika dotične Yamahe. Ostalo znate, javiti policiji ili Damiru.
Saša, ti stavi i na stranicu kad stigneš.





 
Nemrem vjerovat :shock:

Još malo pa bumo i u garaži disc lockere i lance stavljali a auto naparkirali na vrata garaže :x
 
Kaj je na tom motoru specifično i prepoznatljivo da ne buljim baš u svaku? Crvene felge koliko sam skužio, ima li još kaj?
 
Posebnosti:

-crvene felge

-bijeli zadnji blatobran

-na repu (fasbek) su bijeli žmigavci od seata

-Akrapović sa granama

-amortizer volana

-zadnje sjedalo je crveno-crno

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Evo sam stavio i na stranicu. Nadam se da neće završiti u dijelovima...
Za ovakve ljude bi trebalo uvesti kaznu gnječenja jaja :idea:

Puno sreće!
 
Obicno velika vecina zavrsi kao rezervni delovi.

Steta :(
 
jebo balkan, pa kaj ni u garaži više nemre covijek nis ostavit. E kak mi ovo sad diglo tlak, pogutil bi sve jebene lopove na licu mjesta, kladim se da bi nakon 2-3 mrtva malo razmišljali o tome kaj rade.
 
Garaža sa dva lokota, motor zaključan, na disku Mult-lock.....ali motora više nema, digli ga i stavili u kombi... :cry:
 
Kum said:
Garaža sa dva lokota, motor zaključan, na disku Mult-lock.....ali motora više nema, digli ga i stavili u kombi... :cry:
Jesu li lokoti razvaljeni polugom ili im je samo bravica razvaljena?

Ima jedan sistem kod kojeg nema koristi od poluge (sa strana lokota se zavare ploče tako da nema gdje ugurati polugu) pa bi ga svima savjetovao da ih tako zavare i stave neki jači lokot.
 
Lokoti su bili provučeni kroz varene ploče, ali precvikani kao žica (nisu bili neki tanki), ali očito su imali pravi alat i unaprijed dobro sve provjerili i isplanirali. :cry:
 
A sto je najgore, mogli bi biti i ovdje na forumu i prikupljati raznorazne informacije o necijim alarmima, lokotima, mjestima di korisnici drze svoje ljubimce....

Steta za tvoju motorku...Ja ne znam kako bih se uspio suzdrzati kad bih ih nasao..
Puno srece u pronalasku!
 
Dr.DUKE said:
Ja ne znam kako bih se uspio suzdrzati kad bih ih nasao..
Puno srece u pronalasku!

niti se nebi pokusavao suzdrzati
:pistoles: :pistoles:
 
Svi znate kaj ja mislim o tim lopovima... pa buba gavica, pa sjekim plsteke, pa sarapim lukice, pa kalupiram jajčeka....

Mada, kako sam ja veliki ljubitelj R-motora, ako ga meni ponude ja ću biti velikodušan i ponuditi za njega ni 5, ni 6, već 4 kune...

Zekam se; nazovem, broj imam, a nakon mene majmuna više nećeš naći ni vidjeti. Ni ti, ni njegova majkica. Ustvari, više nitko....
 
Stari, nadan se da si rodjen pod sritnon zvizdon i da je sta prije nadju ako vec nisu.