VAŽNO: ukradena Yamaha R1 !!!!!

Kume, ovaj vikend onda Beverly na prikolicu i gas u Pž, a ako se jedinica pojavi budemo išli po nju zajedno!!!

Htio sam te zvati ali moze i ovako, pozdravi Lindu i nadam se da ćes imati srece i jos se vozati na R1, ali ne novoj nego ovoj koju tražimo!!
 
U svoj ovoj gužvi nisam se sjetio napisati broj šasije:
JYARN095000005847

Arai naravno da se vidimo ovaj vikend, pozdrav svima u R1 (kafić i okupljalište motorista u Požegi)! :cry:
 
gigi said:
Nemrem vjerovat :shock:

Još malo pa bumo i u garaži disc lockere i lance stavljali a auto naparkirali na vrata garaže :x

Zato ja moju pilu u dnevnoj sobi drzim! :D
 
Kum said:
Od murije nikakve koristi bar za sada, traže motor po reg. oznaci????

...znam da se puno pisalo o "vozačima" ovakvog tipa motocikla, ali ja samo pripadam u onih 8% vozača koji nose kacigu i ostalu opremu, uglavnom sam se vozio na 1-dinici vikendom naravno za svoj gušt a ne od kafića do kafića već stvarno vozio (naravno moram spomenuti ekipu iz Požege), dok preko tjedna vozim Beverly 250!

...HVALA svima koji reagirate na takve motore nadajući se zajedno
sa mnom da će se pronaći :cry:
Pozdrav.Miro iz Požege speaking. Baš mi dečki prije neki dan rekoše što ti se dogodilo. Nema riječi za to, ali ni utjehe sve dok svoju makinu ne dobiješ nazad. Stvarno je bila očuvana i sređena i više je nego šteta što je netko bio takvo govno da ju je išao ukrasti. Osobno bi takve ljude pekao na ražnju, samo što ih je teško pronaći. Moram reći da ako ti "prijetelji" nisu pomogli, ili nisu zaista mogli, onda je mala šansa da policija išta napravi. Da ti bar ponude nekavu razumnu otkupninu i to bi bilo bar nešto. Zaista ti želim da ju nađeš i da ponekad opet odemo zajedno na vožnju. :cry:
2 evrybody: Damir se zasta vozi s kacigom na glavi i nije birtijaš već zaista voli vožnju. I mislim da je jako korektan vozač. Uvjerio sam se to osobno. Tim više šteta je veća. Još jednom se nadam da će ipak pronaći svoj motor. Somehow.....
 
arai said:
Kume, ovaj vikend onda Beverly na prikolicu i gas u Pž, a ako se jedinica pojavi budemo išli po nju zajedno!!!

Htio sam te zvati ali moze i ovako, pozdravi Lindu i nadam se da ćes imati srece i jos se vozati na R1, ali ne novoj nego ovoj koju tražimo!!
Zašto Beverly na prikolicu?
 
Zašto beverly na prikolicu?

Nestanu mu na njega još žena, klinjo i ponešta stvari!
 
jednu crvenu pilo sam vidija u Solinu - u Ninčevićima, sada ću baš obratitn pozornost. pronjuškat ću malo...Javit ću novosti.
RIJEŠENJE
:twisted: :mrgreen: Svima sa malo boljim motorima preporočam satelitsko praćenje cijena cca 4.350,oo kn + 115 kn mjesečni paušal u cijenu treba uračunati PDV.
Ako koga što zanima oko ovoga neka slobodno pita dat ću mu ostale podatke.

Kum-e želim ti da što prije nađeš svoju ljepoticu, ako ja naletim na nju budi siguran da će te sačekati...
 
Crvena pila iz Solina je zaista R1 , ali je uredna...provjerio telefonski čak saznao i ime vlasnika. :roll:

pozdrav
 
Corky hvala na provjeri, velika većina dijelova je obilježena tako da mislim da se neće voziti kompletan po cesti već možda rastavljen i prodan u dijelovima, ali opreza nikad dosta i sam se okrećem za svakom R1 bilo crvena, plava, ili siva i provjeravam..... :cry:
 
R1 je na ovim prostorima sto se djelova tice najtrazeniji motor ali uvijek postoji sansa da se nade u komadu i nadu netreba izgubiti, drzi se majstore. sad je happening, mozda zavrsi kao trkaci motor, nista ne kosta malo pronjuskati
 
....ne znam da li da budem tužan ili manje tužan što se nije pojavila preko, nadam se da je još u Hr i da je cijela jer upravo idem staviti oglas..... :cry:
 
Pugsley Adams said:
Danas sam tu u Dubravi vidio slicnu, malo obrati pozornost. Vise manje odgovara opisu.
Evo slika.
Čini mi se (slika je malo mutna) da ovo nije R1 već R6 iz 2003.g.
 
Po slici i ja mislim da je ovo R6 (razmak između farova, donji dio-kadica je crna, trebala bi biti bijela).

Drago mi je primjetiti da pomažete obraćajući pažnju na takvr R-ove!

Upravo se vratih sa Grobnika, sve sam pregledao i jedno veliko ništa, niti jedan jedini dio koji bi pripadao mom motoru!!!
 
20-ti dan kako sam bez motora!

Nevjerovatno, nitko ništa ne zna ili......

....već sam okolo razglasio da ne tražim da se motor "samo vrati", već da bih ga rado otkupio ali nitko ništa, samo tišina....

:cry: :cry:
 
Dobro mi je poznato kak ti je...
Držim fige, nemoj gubiti nadu...
 
Kum said:
20-ti dan kako sam bez motora!

Nevjerovatno, nitko ništa ne zna ili......

....već sam okolo razglasio da ne tražim da se motor "samo vrati", već da bih ga rado otkupio ali nitko ništa, samo tišina....

:cry: :cry:

To si triba ranije napravit. Sad biće već u dijelovima. Nažalost.
 
....nisam sada to razglasio, već ODMAH nakon krađe ali nitko ništa ne traži!!!

:cry:
 
gadno je to, ako su ti tako profesionalno provalili u garazu onda nisu sigurno toliki debili da se voze motorom okolo po gradu. vjerovatno je vec u dijelovima.znam da okrutno zvuci al jeb ga realno pogledaj.. :cry: