Valvoline white sprej otiso u povijest?

Ma sad cu potrosit ovih 2 litrekoje sam kupio [emoji1787]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
Još od jučer se pokvareno smijuljim, danas sjeo na motor i sve se u vožnji osvrćem preko ramena da me netko ne prati, pravac Bauhaus i tadaaa :mrgreen:
f82e86d7cec523efb8e04d013011951a.jpg
 
Ja koristim motul c4 bijeli i bas je odlican, nakon špricanja samo pobrišem sa strane lanac onaj višak, ostavim preko noci i nema špricanja
 
Ja koristin silkolene i isto iskenja sve zivo i nezivo....po auspusima ga ima jbt [emoji1787]

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

 
bricksrheavy said:
Sad svi šute i pogledavaju se ispod oka, tko zna di ima bijelog Valvolina pa da sve pokupi dok crno tržište nije zavladalo [emoji38]

"Pssst, alo, imaš bijelog?" [emoji38]
Kao što rekoh, ima ga u Tokiću, kupio sam u petak u Heinzelovoj...
 
Ja mijesam svinjsku mast sa drvofiksom. Malo mirise po pecenom odojku nakon 150km/h ali ne smeta.
 
Jbg, nije bilo vise (bit ce dosta za par sezona), a ovo ljepljivo spricajuce govno iz prvog posta ce se kiselit u garazi dok mu ne nadjem primjenu. [emoji846]
16ca38cd1681f0b549f11327b5137fe7.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
[emoji38] - i moj je završio na dijelu police gdje su moto sprejevi i pomade koji toliko dugo nisu korišteni da im treba pristupati s ozbiljnom dozom opreza :mrgreen:
 
Kupio sam i ja jednu bocu tog novog, i na prvu mi nije bas mirisalo, imam jos bijelog za jedno podmazivanje, razmisljam da stavim u vitrinu, sto duze stoji vrijednost ce mu bit veca, ipak je posljednje prskanje u pitanju  :D
 

Attachments

  • FB_IMG_1557325879438.jpg
    FB_IMG_1557325879438.jpg
    267 KB · Views: 152
Bome, junacki si ga naspricao [emoji846]  Ja maloprije, al obrisem krpom poslije, nisam kupio crni lanac da bude bijeli [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
4f7937b9aeb8a3867cc89511bf218bd0.jpg
 
bricksrheavy said:
[emoji38] - i moj je završio na dijelu police gdje su moto sprejevi i pomade koji toliko dugo nisu korišteni da im treba pristupati s ozbiljnom dozom opreza :mrgreen:
Ja nemam ideje za sto bi 2 litre tog govna iskoristio. Ma, ni 1ml. Nek stoji kao uspomena na bacenih 200kn, al bolje i to nego ciscenje pol motora nakon prve voznje i tako svaki put. Psmtr, al su zajebali (a i ja sam sebe)

Mozda prica zavrsi kao i kokta bez secera: dok je koristen aspartam kao sladilo, imala je okus ko i prava kokta. Onda poceli sa steviom: katastrofa. Trajalo godinu dvije i nazad na aspartam [emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Bio u kranjcevicevoj, zg, u tokicu. Nema. Pitao nek pogledaju koja poslovnica ima. Sesvete. Kupio zadnjih 5 komada za lihvarskih 72kn/kom (u intersparu su bili 50kn). Nema veze, vrijedi mi toliko

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
ne citas postove,imas kod mene po 50 kn kom
 
damir_zgb said:
ne citas postove,imas kod mene po 50 kn kom
A nisam skuzio da prodajes, jer ni cijena nije bila istaknuta. Kako bilo, biljezim se za 4 komada, nece se pokvarit. Posalji mi na pm gdje trebam doc pa prvi/drugi suhi dan oko podneva dodjem [emoji106]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
imas ih u ciak autu