Varaždin

Status
Not open for further replies.
Kome se da skidat 20 MB, experimentirao sa s novom naglavnom kamerom i za snimanja ulovim jednu od situacija koju spominjete u drugom dijelu filmica. Vidio sam babu izdaleka da ne gleda, ubacuje se  u moju traku. Nije glavu okrenula, nista.

http://strom.selfip.net/suzuki/video/dl-action1.avi
 
strasilo said:
ali pijani za volanom su totalno nepredvidivi i nezgodni.... to bih najstrože kažnjavao....  :palacdolje:

Da gradonacelnik Bundy nam je dao primjer :palacdolje:
 
ib said:
Kome se da skidat 20 MB, experimentirao sa s novom naglavnom kamerom i za snimanja ulovim jednu od situacija koju spominjete u drugom dijelu filmica. Vidio sam babu izdaleka da ne gleda, ubacuje se  u moju traku. Nije glavu okrenula, nista.

http://strom.selfip.net/suzuki/video/dl-action1.avi
......Ako smijem primjetiti bar je dala žmigavac........
 
A kvragu, na motoru je lako nastradat.....toliko je lakše prepustit se željama okoline i prodat motor pa lipo u auto.....jebiga, kad je toliki gušt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ayla said:
......Ako smijem primjetiti bar je dala žmigavac........

Sto nema apsolutno nikakve veze. Zmigavac je samo signal da mijenjas smjer nakon sto si provjerio da se mozes sigurno prestrojiti.

Nek drugi put da zmigavac i prestroji se bez provjere kad ce pored sebe imati kamion 40-tonac.

No, poanta je bila da se mora gledati promet. Skuzio sam glupacu puno prije nego je napravila sranje.
 
Prolazi me jeza...Iako svi mi mislimo da se to "događa drugima" i da se to nama nikad neće dogoditi, ali nameće mi se ono ružno pitanje: tko je slijedeći? Dajte, ljudi, potrudimo se svi zajedno, vozimo se s  motorima, nemojmo s njima gađati!  :(
Počivao u miru...
 
Nevjerovato kakva me jeza hvata kad se na forumu svako malo otvara novi post RIP !!!

Imali opće smisla voziti se na motorima.

Užasno je kako nam život ovisi o nečjoj pogrešci ili glupom ubacivanju u naš put, životni put !!!

Moja sućut obitelji poginulog i brz oporavak suvozačici.
 
Status
Not open for further replies.