Varaždin

Status
Not open for further replies.
uzas....

cura je od mojih krsnih kumova kcer... 

prosle godine joj je brat stradao u prometnoj... ispao iz auta i slomio kicmu.... sad jos i ona...

decka nisam poznavao, al laka mu zemlja....
 
black said:
ovo je strašno,sezona tek počinje a iza nas toliko poginulih :(

moje mišljenje vjerovatno većina vas dijeli,ali koji je to ku*ac s nama,poginulih toliko a opet se nađe kretena sa upadima tipa "KAD SE NEPAZE NEMOŽEMO NI MI PAZIT NA NJIH" strašno on sjedi u mrcini od tonu pa naviše a mi na nekih+ - dvjesto kila. :(

ajmo pokrenut neku akciju da ove naše medije(novine,televizije,radio postaje......) malo usmjerimo i na nas,da im ukažemo da smo i mi ljudi od krvi i od mesa :misli: da svaki od nas da x kuna za nekakvu "reklamu"(tipa neki kratki video) upozorenja,da se time spasi i jedan život možemo to smatrat uspjehom (y) jebeš sto-dvjesto kuna ako otiđu u promicanje normalne i kulturne vožnje kojoj svi toliko težimo :D

hvala na razumjevanju
podržavam tu akciju ali otvori tu temu u drugoj rubrici da tam to prodiskutiramo jer tu se prisječamo nažalost, preminulog kolege pa da preveć ne skrećemo s teme
 
R.I.P.
:no:
 
Koronu sam znao iz viđenja i to je još strašnije ! R.I.P. U ime svih kolega iz moto kluba 'Staaari Rokeri' Umag izražavamo obitelji i prijateljima izraze naše najiskrenije sućuti.
 
R.I.P.

Zna li se kojom je brzinom vozio?
 
Još službeno ništa ne znamo. Nije mogel imati više od 50-60 Km/h jer se sve dogodilo u blizini raskrižja sa kog je Korona došel. Tip u autu je imal brzinu i alkohol preko 1,1 ...

Nadam se samo da iz svega toga mogu mlađi ( neiskusniji ) bajkeri a i mi isto izvući nekaj poučnog - i mi trebamo paziti na druge !!!

Čuvajte se, krenulo je dosta loše !!!
 
Sync VŽ said:
Nadam se samo da iz svega toga mogu mlađi ( neiskusniji ) bajkeri a i mi isto izvući nekaj poučnog - i mi trebamo paziti na druge !!!

Kljucna stvar! O tome stalno tupimo na forumu.
 
Sync VŽ said:
Nadam se samo da iz svega toga mogu mlađi ( neiskusniji ) bajkeri a i mi isto izvući nekaj poučnog - i mi trebamo paziti na druge !!!
ne smatram se nekim savršenim i odličnim vozačem, ali prešao sam dosta kilometara i dešavalo mi se da uspijem predvidjeti grešku drugog vozača i izbjegnem nezgodu....
ali pijani za volanom su totalno nepredvidivi i nezgodni.... to bih najstrože kažnjavao....  :palacdolje:
 
neznam kaj drugo reci....il se tjesim?
nist...  glavu gore i..oprez!
pzf!
 
black said:
ovo je strašno,sezona tek počinje a iza nas toliko poginulih :(

moje mišljenje vjerovatno većina vas dijeli,ali koji je to ku*ac s nama,poginulih toliko a opet se nađe kretena sa upadima tipa "KAD SE NEPAZE NEMOŽEMO NI MI PAZIT NA NJIH" strašno on sjedi u mrcini od tonu pa naviše a mi na nekih+ - dvjesto kila. :(

ajmo pokrenut neku akciju da ove naše medije(novine,televizije,radio postaje......) malo usmjerimo i na nas,da im ukažemo da smo i mi ljudi od krvi i od mesa :misli: da svaki od nas da x kuna za nekakvu "reklamu"(tipa neki kratki video) upozorenja,da se time spasi i jedan život možemo to smatrat uspjehom (y) jebeš sto-dvjesto kuna ako otiđu u promicanje normalne i kulturne vožnje kojoj svi toliko težimo :D

hvala na razumjevanju

pa bilo je ovde na forumu par zanimljivih filmskih klipova!!  :misli:
na tu temu o sigurnosti!...(oduzimanje prednosti) ...pa neko ko ima mota nek sastavi kakav tekst! i tih par klipova sve zajedno zasut sve medije u Hrvatskoj!!! na maili  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:
dovoljno je da provrte te filmove par puta naveče... i nek izadje koji prilog u novinama na tu temu!!...pa na kraju krajeva da se spase jedan život vredi!!!

ajmo svi zatrpat medije sa tim klipovima!!!  :misli:   8)
 
gloginjaR said:
pa bilo je ovde na forumu par zanimljivih filmskih klipova!!  :misli:
na tu temu o sigurnosti!...(oduzimanje prednosti) ...pa neko ko ima mota nek sastavi kakav tekst! i tih par klipova sve zajedno zasut sve medije u Hrvatskoj!!! na maili  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:
dovoljno je da provrte te filmove par puta naveče... i nek izadje koji prilog u novinama na tu temu!!...pa na kraju krajeva da se spase jedan život vredi!!!

ajmo svi zatrpat medije sa tim klipovima!!!  :misli:   8)
  A kako ????

JA bi stvarno molila ako itko zna išta više o dečku neka da neku informaciju.....prezime mi zvuči strašno poznato...
NEma tih riječi kojima bi se moglo objasniti koliko je sve loše krenulo a prava sezona stvarno nije ni počela.

R.I.P.           
 
Ayla said:
  A kako ????
           

.. .šta kako!!  :shock:  :misli:  doslovno ih zatrpat mejlovima...sa tih par klipova i "nekim tekstom na tu temu !!

otić na njihove stranice pokupit mejlove od uredništva i opleti  :chainsaw: :evil: :uzi:

pa nek nas tuže za spam i kaj ja znam!  :x
 
    (y)   
 
Ayla, mislim da ti je najbolje otići na jutarnji.hr pa tam vidi sliku pod crnom kronikom.

Pozdrav.

P.S. Zahvala svima koji su došli na blagoslov motora kod nas, bilo je jako puno ljudi... ISTO TAKO ZAHVALA IDE I DEČKIMA IZ POLICIJE KOJI SU POKAZALI PUNO RAZUMIJEVANJA ZA SVE NAS, DOGOVOROM SE SVE MOŽE POSTIĆI - HVALA !!!
 
Status
Not open for further replies.