Varaždin

Status
Not open for further replies.
ib said:
Citat ovog kretena iz jutarnjeg lista kojeg je nucleo spomenuo...

to da

al hebat ga, ima tih kretena svukud

takav se mozda napije i napravi s autom pizdariju

nedaj Bog da neko meni ili mojoj djeci alkoholiziran nekaj napravi,nema mu vise spasa
 
speed attack said:
nedaj Bog da neko meni ili mojoj djeci alkoholiziran nekaj napravi,nema mu vise spasa

Dodajem: i ne samo alkoholom, i ne samo autom... svaku kretenariju treba  :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:
 
R.I.P  :(





Što uopće možemo poduzet pored takvih likova koji ti oduzmu prednost!!  :misli:
danas vozim (na izlazu iz STa) 3 trake...kako sam kreno sa semafora prvi  :mrgreen:  lagano sam se odovojjio od auta...i vozim oko stoje...
tip se spušta sa brda i drito se uklučuje odma u srednji trak!!!  :shock:  :shock:
kojim ja vozim! i da ga nisam ubra...ja još računam...uključiće se na prvu traku ...
tako da nisam ni obraća pozornost na njega(golf 3 plavi)..kad on drito isprid mene!! :shock: sreća sam reagira i prikočio (naglo) 5-10met... i dao se u treći trak (skroz livo)  :?....tip normalono nastavio vozit.... :shock: ja unižu i stignem
i vozim odma do njegovog prozora i gledam ga i vrtim glavom  :?  a on još začuđen gleda mene i ka "koji je meni qurac"  :shock:  :x
e' reko svašta! pozva Boga u pomoć! i nastavio dalje vozit.

:?
 
ovo je strašno,sezona tek počinje a iza nas toliko poginulih :(

moje mišljenje vjerovatno većina vas dijeli,ali koji je to ku*ac s nama,poginulih toliko a opet se nađe kretena sa upadima tipa "KAD SE NEPAZE NEMOŽEMO NI MI PAZIT NA NJIH" strašno on sjedi u mrcini od tonu pa naviše a mi na nekih+ - dvjesto kila. :(

ajmo pokrenut neku akciju da ove naše medije(novine,televizije,radio postaje......) malo usmjerimo i na nas,da im ukažemo da smo i mi ljudi od krvi i od mesa :misli: da svaki od nas da x kuna za nekakvu "reklamu"(tipa neki kratki video) upozorenja,da se time spasi i jedan život možemo to smatrat uspjehom (y) jebeš sto-dvjesto kuna ako otiđu u promicanje normalne i kulturne vožnje kojoj svi toliko težimo :D

hvala na razumjevanju
 
nemas sta rec . . .  Zao mi je
 
NUCLEO said:
NOVA VES - Motociklist Miljenko G.(27) iz Sračinca poginuo je u prometnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko 20 sati u Gajevoj ulici u Novoj Vesi Petrijanečkoj. Njegova suvozačica i djevojka M. S. (21) iz Donjeg Pustakovca teško je ozlijeđena, ali je izvan životne opasnosti i zadržana je na liječenju u varaždinskoj Općoj bolnici.

Do nesreće je došlo kad se G. M. (26), vozač osobnog automobila, uključivao u promet sa sporedne ceste te nije poštovao prednost prolaska motocikla koji u tom trenutku više nije mogao izbjeći sudar. Nesretni Miljenko Gorup na mjestu je poginuo, a vozač osobnog automobila nije ozlijeđen.

Toj teškoj prometnoj nesreći prethodio je blagoslov motora u Sraćincu na kojem se okupilo stotinjak motorista iz Varaždinske, Međimurske i Zagrebačke županije. No, otamo se Gorup, iskusni i poznati motociklist u varaždinskom kraju, odvezao u smrt na svom Suzukiju. Njegova pogibija šokirala je sve prijatelje koji su ga poznavali kao iskusnog motociklista.

- Miljenko se oduvijek zanimao za motore, a posljednjih četiri - pet godina bili su mu velika strast. Nije propuštao niti jedno motociklističko druženje u organizaciji motorista iz Sračinca - rekli su potreseni prijatelji koji su s njim u subotu proveli posljednje sate njegova života.
- Bio je iskusan vozač i nikad nije bio sklon prerizičnim vožnjama - istaknuli su prijatelji.

S djevojkom s kojom je bio na motoru kad se nesreća dogodila, u vezi je bio oko godinu dana. Miljenko Gorup živio je s roditeljima, radio u Vindiji i imao sređen život, ali njegovi prijatelji kažu da obitelj Gorup očito prati zla kob jer su prije deset godina izgubili i Miljenkova brata koji je počinio samoubojstvo.
:cry: :cry: :cry:

NUCLEO ...   hvala na lijepim riječima.  :sadblinky:

Miljenko poznati kao "Korona" -->  stvarno je bil dobar dečko, motori  i  sve povezano s njima, bilo mu je u krvi. Ljubav koju je gajio prema motorima, motoristima, susretima, voznji na motoru, mogla se tocno vidjeti. Šteta za tako dobrog motoristu, velikog prijatelja, osobitog kolegu.  :sadblinky:
Veliki šok za sve nas, frendove iz kluba,iz okolice.

Korona, frende, r.i.p.
:no: :cry: :sadblinky:



 
Dragi prijtelji !

Evo ja sam jedan od sretnika koji su poznavali Koronu više od 10-ak godina. Osjećam se "dužnim" prema njema napisati par riječi.

Osobno vozim motore 10-ak godina i jedan sam od onih koji istinski volimo motore. Naš dragi prijatelj Korona je bio jedan od nas, živio je za njih i istinski uživao u vožnji i nadasve druženju sa nama na bengi u Majerju. Još sad ne vjerujem da se sve to dogodilo makar je nažalost unatrag svih tih godina poginulo nekoliko mojih poznanika ali osjećam da me gubitak Korone najjače pogodio. On je za mene bil pravi bajker u smislu riječi i zato mi je još teže...

Mi se budemo danas okupili na bengi u Majerju negde oko 15 sati i idemo ispratiti našeg dragog prijatelja Koronu na vječni počinak, sigurno mu bude drago kad nas čuje .....

Svi mi koji se družimo na bengi ne vjerujemo da se to dogodilo ali Korona bude dugo vremena živel u svima nama !!!

 
R.I.P.
 
To vise nije normalno,to nema smisla. U godinu dana izgubit dva prijatelja,to vise nije za izdrzat.
Korona prijatelju,nikad te necu zaboravit!
R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.