VAŠE MIŠLJENJE

Status
Not open for further replies.

gumar

New member
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:
 
Incredible said:
uf grozno :eek:hne: pa kak je to mogel napravit :? :mrgreen: totalno nerišpekt :mrgreen:
:LOL:
 
Možda mogu samo odabrani,ali treba to sve zaslužiti. :mrgreen:
 
Incredible said:
sad samo čekamo Iwu da nam sve zbriše jer se i mi ponašamo u nerišpekt duhu :mrgreen:

i koliko clanskih iskaznica ti imas??? ono mogli bi organizirati neku razmjenu ako imas duplice :rofl:
 
gumar said:
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:

a ti se isto svacemu cudis :giggle: pa kod nas je sve moguce

molim nekog s dobrim pamcenjem da iskopa onu fotku di lik ima goblene od dva kluba na istom prsluku .... bit ce da je dvostruko veci bajker od svih ostalih :eek:hne:
 
Kraljica said:
i koliko clanskih iskaznica ti imas??? ono mogli bi organizirati neku razmjenu ako imas duplice :rofl:
Imam dve crvene i tri plave... Biraj koja ti više paše :jesus:
 
gumar said:
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:

Ma zašto ne evo ja upravo planiram u još jedno 2 ili 3 pa da biram di mi bolje odgovara u datom momentu :rofl:


A ono sa istim funkcijama ako je u pitanju mjesto predsjednika pa onda zaboravi kako jednim dupetom na dvije stolice :mrgreen:
 
:shock: :eek:hne:

otkud ovo ovdje ? krvi ću vam se napit ak ne budete dobri, nemrem dežurat po forumu,  idem da mi one gole tete u bbf-u operu motor  :LOL:
 
gumar said:
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:

oš privatno ili službeno mišljenje ?  8)
 
..., zamisli kad im se "poklope" moto susreti, pa kad se "oba" predsjednika međusobno pomlate oko termina, i oko toga tko je u pravu?  :budo:  :lolcry:
 
Bleki said:
..., zamisli kad im se "poklope" moto susreti, pa kad se "oba" predsjednika međusobno pomlate oko termina, i oko toga tko je u pravu?  :budo:  :lolcry:

Ma onda BANZAI  :zid:
 
Bleki said:
..., zamisli kad im se "poklope" moto susreti, pa kad se "oba" predsjednika međusobno pomlate oko termina, i oko toga tko je u pravu?  :budo:  :lolcry:
to je već psihijatrijski slučaj  :mrgreen:
 
gumar said:
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:

Gumaru, nemoj teoretski pitat. Reci ime prezime(ili nick na forumu), funkciju i imena klubova ako znaš o kome je riječ pa se možda  taj lik javi i objasni situaciju.
 
Mislim da je Gumar mislio na članstvo u 2 MK iste tematike,a ne na funkcije pojedinca u 2 MK.  :misli:
 
šina69 said:
Mislim da je Gumar mislio na članstvo u 2 MK iste tematike,a ne na funkcije pojedinca u 2 MK.  :misli:

Biti član u dva moto kluba sa istim funkcijama


Šta tu nije jasno


Da ponovim recimo predsjednik u dva moto kluba jel tu nešto nije jasno ili .................... :misli: :mrgreen:



Kako to odraditi na način koji to zahtjeva ili se ja varam (kao da moje mišljenje nije uredu) :misli:
 
brzo o tome rasprava dok Iwa ne zaključa , ili još gore dok to ekipa ne vidi pa ne počne"kupovati " funkcije u klubovima  :LOL: , ja sam za ,nek je mjesto predsjednika 1000 eura u kasu kluba pa ....ili kak bi vi da to funkcionira ?
nema u Hrvtskoj sukoba interesa .mislim,- a kaj ako je čovjek u 3 kluba  :misli:? recimo ja bi htio biti , i onda od svakog kluba ponosno nosim oznake , ali to je onda 3- djelna oznaka ,hm ...kaj onda ?? :jesus:

ja sam da se onda ta 2-3 kluba ili spoje u jedan ili da ko nekada bude jedao SOUR i više njegovih OURA  :jesus:
 
ako hoćeš moje mišljenje i mene to jako čudi. ima čak tu na forumu dosta ljudi koji u potpisu imaju član ovog i počasni član onog kluba?!? wtf? šta to znači da je u jednom običan član a u drugom je ma zamisli "počasni" član? i takvi klubovi su upitni koji to uopće dozvoljavaju. ili na primjer imaš tipa koji se izjasnio i ima boje free rider a onda počasni član xy kluba? pa koja je to tek kontradikcija! to bi bilo kao da kažem ja sam apolitičan ali sam počasni član hsp-a! ne bih htio više komentirati jer su to interne stvari svakog kluba i svake osobe. možda samo ja gledam na krivi način?
 
Status
Not open for further replies.