VAŠE MIŠLJENJE

Status
Not open for further replies.
Mislim da nitko nije mislio na počasne članove, već na redovno članstvo s funkcijom. 8)
 
šina69 said:
Mislim da je Gumar mislio na članstvo u 2 MK iste tematike,a ne na funkcije pojedinca u 2 MK.  :misli:

:nono:

egzistiraju na funkcijama u dva moto kluba,pojedini...al onda ja poodavno dobih objašnjenje da je jedan moto klub,a drugi udruga građana :eek:hne:
 
ZLO said:
:nono:

egzistiraju na funkcijama u dva moto kluba,pojedini...al onda ja poodavno dobih objašnjenje da je jedan moto klub,a drugi udruga građana :eek:hne:

šteta a ja sam mislio da bi mogao biti predsjednik MK , a u MC samo član ,  (y) pa bi bio sam sebi supporter  :LOL: i još da sam neki k... u Moto savezu
šteta a ja sam si več i boje napravio  :(
 
Ja nikad nebi bio član nekog kluba koji prima za svoje članove takve kao što sam ja..  :misli:
 
z-1000mk said:
Ja nikad nebi bio član nekog kluba koji prima za svoje članove takve kao što sam ja..  :misli:

Niti ja ne bih bila članica takvog kluba (y) :LOL:
 
to mozes jedino ako imas dovoljno siroka ledja pa da oba goblena imas gdje prikeljit
ili ako radis mini goblene..onda to mogu i sicusniji ljudi :mrhappy:
 
Daemona said:
to mozes jedino ako imas dovoljno siroka ledja pa da oba goblena imas gdje prikeljit
ili ako radis mini goblene..onda to mogu i sicusniji ljudi :mrhappy:

...ili recimo drugi kolor iznutra, ko spitka, pa recimo kad napraviš neku pizdariju, samo inside out...  :misli: već znam kom bi mogel prodat patent...  :LOL:


Hajdukforever said:
Pa mozd ima 2 motora pa potom i 2 kluba :D

Ti sigurno navijaš za dva kluba... priznaj.. dinamooooo!!!!  :jesus: :mrgreen:
 
gumar said:
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:
neznam na koga se to odnosi ,ali to je totalno neozbiljno ,samo članstvo u dva kluba je neodgovorno,a o funkciji da i ne govorim takvo ponašanje baca lošu sliku na mk(ovde se nebi trebalo mišat POČ.članstvo sa članstvom u klubu)
 
rus said:
neznam na koga se to odnosi ,ali to je totalno neozbiljno ,samo članstvo u dva kluba je neodgovorno,a o funkciji da i ne govorim takvo ponašanje baca lošu sliku na mk(ovde se nebi trebalo mišat POČ.članstvo sa članstvom u klubu)

rusu prijatelju,pitanje se nije odnosilo na mene osobno,ali me je to zanimalo što misli moto svijet,,jer i meni je to baš nepojmljivo,,,čak ono POČASNI, :misli:,,je vrlo upitno,što to treba netko napravit da bi postao POČASNIM članom,,,,ok pridruženi,,, (y) (y) (y) (y).
 
gumar said:
..............jer klubovi niču ka gljive posli kiše.....................

Slažem se iako me ta cijela scena ne zanima ....ali i i ti si ta gljiva  8) + kako oni kažu citiram  :mrgreen: " učestalo širenje neistine, omalovažavanju ostalih moto klubova i pojedinih članova moto klubova, nagovaranju članova u pokušaju odcjepljena MK Veterani - Split i ostalih MK Veterani od Zajednice MK Veterani - Croatia  i svojevoljnom vođenju MK Veterani - Split Zajednica MK Veterani - Croatia zatražio je dana 20.06.2009. godine smjenu Ante Renića - Gumara sa mjesta predsjednika MK Veterani - Split"

2009.06.28. - Prestanak s radom MK Veterani - Split
2009.07.27. - Upozorenje o ilegalnom korištenju imena MK Veterani - Split

do sada sam par puta cuo kraickom uha tvoje govore o nekakvoj sceni.... gljivama.... a ovo sve mi se nikako ne uklapa u to iako upce ne poznam cijelu pricu i problematiku ovog transvera,premenovanja...skandala....ovisi kako tko zove
Pošto i ne držim do tih stvari nisam se ni trudio saznati.... ovo je samo moje i mojih poznanika zapažanje iako kao što rekoh ne poznam i ne držim se tih pravila tako da  smo možda i  krivo što zakljucili  (y)
Siguran sam samo da uz ovo sve ovo spominjati MC nekakva pravila njihova itd.... mi je malo kontradiktorno jer da su tu oni upetljani bilo bi svega....ako uzmemo u obzir da su oni i zbog daleko  manjih stvari ogromne probleme radili a posebno protekle god.

 
gumar said:
rusu prijatelju,pitanje se nije odnosilo na mene osobno,ali me je to zanimalo što misli moto svijet,,jer i meni je to baš nepojmljivo,,,čak ono POČASNI, :misli:,,je vrlo upitno,što to treba netko napravit da bi postao POČASNIM članom,,,,ok pridruženi,,, (y) (y) (y) (y).

Počasno članstvo može dobiti osoba koja je osobito zaslužna

Pridruženi član može biti osoba koja  ne zadovoljava uvjete za prijam u redovno članstvo

ne brkati pojmove :nono:

keruma staviš za počasnog člana kad ti uplati neku lovu :mrgreen:
a neki na skuteru će ti biti pridružen član jer ne zadovoljava uvjete za prijam u redovno članstvo moto kluba :mrgreen:
 
STobulj said:
Slažem se iako me ta cijela scena ne zanima ....ali i i ti si ta gljiva  8) + kako oni kažu citiram  :mrgreen: " učestalo širenje neistine, omalovažavanju ostalih moto klubova i pojedinih članova moto klubova, nagovaranju članova u pokušaju odcjepljena MK Veterani - Split i ostalih MK Veterani od Zajednice MK Veterani - Croatia  i svojevoljnom vođenju MK Veterani - Split Zajednica MK Veterani - Croatia zatražio je dana 20.06.2009. godine smjenu Ante Renića - Gumara sa mjesta predsjednika MK Veterani - Split"

2009.06.28. - Prestanak s radom MK Veterani - Split
2009.07.27. - Upozorenje o ilegalnom korištenju imena MK Veterani - Split

do sada sam par puta cuo kraickom uha tvoje govore o nekakvoj sceni.... gljivama.... a ovo sve mi se nikako ne uklapa u to iako upce ne poznam cijelu pricu i problematiku ovog transvera,premenovanja...skandala....ovisi kako tko zove
Pošto i ne držim do tih stvari nisam se ni trudio saznati.... ovo je samo moje i mojih poznanika zapažanje iako kao što rekoh ne poznam i ne držim se tih pravila tako da  smo možda i  krivo što zakljucili  (y)
Siguran sam samo da uz ovo sve ovo spominjati MC nekakva pravila njihova itd.... mi je malo kontradiktorno jer da su tu oni upetljani bilo bi svega....ako uzmemo u obzir da su oni i zbog daleko  manjih stvari ogromne probleme radili a posebno protekle god.


vidim da sam ti zanimljiv i da oćito pratiš moj rad,,prijatelju što te zanima u vezi mk veterana split,,pitaj da ne moraš slušat kraičkom uha.znaš li onoNIJE BITNO ŠTO SE O TEBI PRIĆ(PIŠE)NEGO TKO PRIČA(PIŠE)  :misli: ..ako te isto tako zanima mk veterani split su na moto sceni 2 ipo godine,,kao što je pisano o mom isključenju to je isto kao i tebe da je isto isključilo,,,kako te se može isključit iz nečeg što ne postoi :jesus:  :jesus:

a pitanje je bilo postavljeno osobne naravi,i nije ciljano na nikog,,a mc je spomenut samo da kod njih postoi neki red... (y) (y) (y) :palacdolje:

ps.prijatelju ako ti želiš uć u MK Veterani Split,samo se ti javi,,dijalog uvjek postoi a i pravila,, :mrgreen:
 
papillon said:
Čitam,čitam ne pišem ali ovo vodi nigdje i o kome ili čemu se tu radi i čudim se koliko dugo traje pranje motora-zaključati
            a ako si ljuta i mene baniraj.

ma ne  :LOL: ovo se odnosilo na provokacijske postove koji su nestali iz teme. ništa strašno, već su se lešinari odmah sjatili čim su namirisali da bi moglo biti "zanimljivo"

samo nek se raspravlja i piše u duhu teme i da ne se vrijeđa nikoga i sve je ok  :wink:
 
gumar said:
Zanima me vaše mišljenje,,biti član dva moto kluba s istim funkcijama,,dali tu dolazi do sukoba interesa i dali je to moguće  :misli:

a oba registrirana u istoj županiji,,koliko mi je poznato nemože se biti aktivnim članom dva kluba u istoj državi,,neznam jeli to nepisano ili pisano pravilo.... :misli: :misli:

Nije moralno, nebitno kakva su pravila. No, posljedice osnivanja na tisuće klubova i klubića koji broje dva motorića dovode do toga, a to je tek početak sr... :mrgreen:
Al, svako valjda zna što radi i šta je dobro za njegov klub i klubove u okolici.. :wink:
 
:mrgreen: eto odma se naizgled dobra namjera izokrene kako kom paše ili ti ga svrbi tj. češe  :LOL: a najčešče na ruganje  8)
Zaozbiljno retoričko pitanjce  :misli: šta ako dugogodišnji član Mk "bilokoji" (s klupskim zaduženjem)koji voli ,preferira , vozi ili uzdiše (kako´ oš) za određenom robnom markom ili tradicijom i uz već postojeće Mk druženje s voljom za afirmacijom moto i ine kulture kao i promocijom grada ,ili bilo kojeg drugog razloga uđe u klub ljubitelja tih robnih marki s tradicijom ili bez nje svejedno pa čak i s funkcijom jel to isto svetogrđe  :misli:

Kotrlj !
 
Svaka budala ima svoje veselje, a i rok trajanja, i nema tu puno filozofije!
 
Ajde malo se primirite  :LOL: ne odma na zadnje  (y)
Eto tija san napisati da nije sve crno i bilo da imade i koji put nijansa sive  ok ?"Profesionalni" učlanjivači su kategorija za sebe o njima nit ne pišem . Zekane ti si već potencijal za učlanjenje recimo u fan pa poslije Mk KawaZekana  (y)  radi ravnoteže u univerzumu  :LOL:

Kotrlj !
 
ivbura said:
Ajde malo se primirite  :LOL: ne odma na zadnje  (y)
Eto tija san napisati da nije sve crno i bilo da imade i koji put nijansa sive  ok ?"Profesionalni" učlanjivači su kategorija za sebe o njima nit ne pišem . Zekane ti si već potencijal za učlanjenje recimo u fan pa poslije Mk KawaZekana  (y)  radi ravnoteže u univerzumu  :LOL:

Kotrlj !

Hehe (y) Jedno je fan, a drugo član više klubova... :wink: Al` tko voli nek izvoli. MK je udruga građana, pa ne vidim koji zakon brani da bude netko u 100 "udruga", ali... Kod nas je dozvoljeno imati samo jednu ženu, zakonski... :mrgreen:
 
ZEKAN_OS said:
Hehe (y) Jedno je fan, a drugo član više klubova... :wink: Al` tko voli nek izvoli. MK je udruga građana, pa ne vidim koji zakon brani da bude netko u 100 "udruga", ali... Kod nas je dozvoljeno imati samo jednu ženu, zakonski... :mrgreen:
a zakoni su tu ...da se krše :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.