Velebit 2

Malo dižem staru temu, sorry, Al da ne otvaram novu...
Kakva je majstorska? Dal' je samo za adv/dual il' se može i s cestovnim?
Znam da se sve može, Al mislim na gust vožnju a ne preživljavanje?
A ovisi kakav motor i sta je nekome gust a sta nije.
Ja sam s Multicom isao svugdje, a najdrndaviji teren mi je bio recimo ovo dolje.


Dal je gust?
Osobno meni bas i nije kad znas da ce ti gume vjerojatno biti rasjecene tu i tamo... ako naletis na sljuncani dio, svako malo cujes nekakav kamen koji odskoci na motor i pogodi blok, auspuh ili zastitu.
Sta ja znam... Meni bude zao motora i nemogu se opustiti...

Vise volim neki jeftiniji motor za offroad voznju ili nesto sta je namjenjeno offroadu sa barem 19 cola naprijed.
 
Ponedjeljak

EV1bEO2.jpg


Srijeda

vIGS5aT.jpg


Isto je lijepo kad s jednim motorom možeš sve. Kad imaš volje.

Bog zna da volim imati motor za svaku prigodu, ali majstorsku može odraditi bilošta i bilokad. S X11 sam držao dobar tempo s motorima koji su bili offroad orijentirani (xt600 i desert sled).
 
Prošao sam dobar dio Sljemenskog endura sa Vespom 300 HPE, čak i sa Bevom 350, ali i dalje mislim da je to bezveze. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
koliko se sićan...i jedna aprilia tuono se dokopala vrha.

Meni se neda cistit motor poslin takvih voznji,zato se drzin asvalta.
 
  • Like
Reactions: Dene
brick/ nero - jel voznja borba il ide?
ja sam isto na nakedu pa se dvoumin... volio bih ju proci al bih radije neki motor prilagodjen tome (koji nemam) pa sad ... dileme , dileme 😄
ne da mi se prezivljavati, riskirati stetu itd ak nije bas za to..... mozes ti i s hajabusom u pustinju (kolko smo vidli 😄) al...

e da i koliko je duga odn koliko traje uspon? ili silazak? sa vasim motorima
 
Možeš skoro s bilo čim bez ikakvog problema, ja sam išao sporo jer mi je bilo žao motora zbog drndanja, ali za ilustraciju, sad vozim stroma i preko ležećih usporim i u 1. brzinu ih prođem jer mi je žao motora zbog drndanja :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Kad imam na motor koji nije R ilii bas full cestovni ko moj čoper, onda te lezece preletim. Zadnje s Multicom, treca gas i na noge, gađam svaki i onda ispočetka...😄
 
brick/ nero - jel voznja borba il ide?
ja sam isto na nakedu pa se dvoumin... volio bih ju proci al bih radije neki motor prilagodjen tome (koji nemam) pa sad ... dileme , dileme 😄
ne da mi se prezivljavati, riskirati stetu itd ak nije bas za to..... mozes ti i s hajabusom u pustinju (kolko smo vidli 😄) al...

e da i koliko je duga odn koliko traje uspon? ili silazak? sa vasim motorima
Čim se dvoumiš, nije za tebe.🤣
 
  • Like
Reactions: TNT and AnteK
....
e da i koliko je duga odn koliko traje uspon? ili silazak? sa vasim motorima
Wikipedija kaže 41 km ali mislim da su tu uključili i asfaltiran dio jer mi je po sjećanju bila puno kraća. Najviše vremena smo izgubili zbog stalnog zaustavljanja jer gdje god pogledaš, imaš ono, POGLED :mrgreen:

Screenshot_20230415-115238_Gallery.jpg
 
  • Like
Reactions: vespinjo and Nero
Sreo sam ove Janeze putem, moze se, ali borba je to s ovakvim mopedima.
 

Attachments

  • IMG_20230415_142053_copy_810x1066.jpg
    IMG_20230415_142053_copy_810x1066.jpg
    264.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: MarK5
Majstrorska je nedavno nasipana tako da ima dosta pješčanih džepova ,za cestovne motore još malo pričekati da kiša i bura "očiste" cestu .Išao sam gore i sa Varaderom cestovne gume pa krmača ide bez problema,ali sa Transalpom i Kle neusporedivo ljepše .Mada i trenutni prasac nije lpš
 

Attachments

  • 20230326_115257.jpg
    20230326_115257.jpg
    4.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: vespinjo