Venecija i pripreme za Siciliju!!!

Još samo molim te jednu kavu da popijem prije nego uđem u slo
Basovizza
due capuccino riječi su koje sam najčešće izgovarao ova 3 dana
 
Pripreme za Siciliju su se odvijale prema planu…..
plan puta znao se mjesecima unaprijed,sve je bilo dogovoreno i rezervirano……
čak smo se i pokrivali kartom  Italije :mrgreen: :mrgreen:


 
Tjedan dana prija puta na Siciliju saznajemo da ćemo moja draga i ja ipak morati otkazati putovanje………
i da ćemo morati kupit prikolicu(nadam se da vam je jasno)


i da cemo ubuduće ovako planirati putovanja………..

 
M O T O R

S motorom sam u 40 dana napravio 5800 km i svaki danom,svakim kilometrom me sve više oduševljavao.
1.udobnost za curu je nesto neopisivo(znali smo napraviti 920 km,kad smo stigli u Veneciju pitao sam je sta ćemo raditi……njen odgovor je bio …..ajmo se malo provozati),
2.Putna brzina 150,160 km/h na 5000 okr.(zastita od vjetra-nema vjetra)
3.s tankom od 18 l sam znao preći 340 km
4.ubrzanje je odlično
5.stvari mogu ponijeti za mjesec dana.
6.max brzina 217 km/h(po satu)……
7.jednostavnost voznje u gradskim guzvama,(nema saltanaja,iako mi nekad fali)
8.vožnja po zavojima je zaista fascinantna


Nakon 8500 km spremam motor u garažu……………..upijam vase putopise i kujem planove…………


nadam se da vas nisam razočarao u iščekivanju Sicilije ali vjerujte mi napisat ću i ja jednom taj  sicily tour (y)


THE END




 
Zanimljivo  :mrgreen:  i Siciliju moraš vidjeti prije ili kasnije  (y)

Jedino mi nije jasno kako od planiranog GS 800 na skuter 800?  :shock: :misli:
 
Super putopis, al fali informacija (il nisam vidio)  :mrgreen:
Di si spal u Veneciji, pošto je tamo smještaj?
U taj sam centar venecije se ne može sa svojim vozilom?
 
dobar putpois, a najbolji dio mi je sa kukuruzom - može Slavonac iz Slavnojie ali Slavonija iz njega ne.... :LOL:
 
Super Jura said:
Zanimljivo  :mrgreen:  i Siciliju moraš vidjeti prije ili kasnije  (y)

Jedino mi nije jasno kako od planiranog GS 800 na skuter 800?  :shock: :misli:

ni meni jura nije jasno i dan danas ne mogu vjerovati...
Jednostavno ne mogu kupiti nesto za 95 000 kn a da ne sjednem na njega.
i dalje sam jako zagrijan za taj motor,izasao test u zadnjem moto pulsu 3 puta ga pročitao...
čuo sam se i s ljudima iz Njemačke Bmw jer mislim da bi me i visina sica mogla zezati,pa su mi ovo poslali...
vjeruj mi ovaj gp je zaista motor koji me oduševio,znali smo i 920 km napraviti u danu a da se ne umorimo,o zeni da i ne spominjem koliko joj je dobro i koliko ima prostora.


 
Direktor said:
Super putopis, al fali informacija (il nisam vidio)  :mrgreen:
Di si spal u Veneciji, pošto je tamo smještaj?
U taj sam centar venecije se ne može sa svojim vozilom?

zaboravio sam točno, mislim oko 200 eura 3 dana 2 osobe.
s motorom možes preci most i tamo ge negdje ostaviti, imas 100 m do centra.
sve te voze taxi gliseri.
spavanje na samom otoku je bolesno skupo mi  smo spavali u  Mestre....
 
iako su ovo stvari koje me nikad nisu interesirale,ubrzanje,međuubrzanje,krajnja brzina,yamaha bolja od suzukija,moj tata jači od tvog tate itd....itd
ne mogu odoljeti da vam pokazem kazaljku kako bi rekao Snajper mog usisavača (y)

http://www.youtube.com/watch?v=7EY5o4B6_Ao
 
pridružujem se čestitkama  (y)
dobra tura  :021:
 
vlais ng said:
ni meni jura nije jasno i dan danas ne mogu vjerovati...
Jednostavno ne mogu kupiti nesto za 95 000 kn a da ne sjednem na njega.
i dalje sam jako zagrijan za taj motor,izasao test u zadnjem moto pulsu 3 puta ga pročitao...
čuo sam se i s ljudima iz Njemačke Bmw jer mislim da bi me i visina sica mogla zezati,pa su mi ovo poslali...
vjeruj mi ovaj gp je zaista motor koji me oduševio,znali smo i 920 km napraviti u danu a da se ne umorimo,o zeni da i ne spominjem koliko joj je dobro i koliko ima prostora.

Skužio sam u jednoj drugoj temi gdje spominješ visinu i vjerujem da je je GP daleeko udobniji od malog GS-a i bez guranja sa suputnicom  :wink:
Drago mi je da si zadovoljan izborom  (y)

vlais ng said:
iako su ovo stvari koje me nikad nisu interesirale,ubrzanje,međuubrzanje,krajnja brzina,yamaha bolja od suzukija,moj tata jači od tvog tate itd....itd
ne mogu odoljeti da vam pokazem kazaljku kako bi rekao Snajper mog usisavača (y)

http://www.youtube.com/watch?v=7EY5o4B6_Ao

0-100 km/h  5,6 s
ali više me fascinira max brzina oko 200  :shock:
 
Vlais ovo si super složio,svaka čast (y)                                                   
 
Super trip. Fotke super. I nadam se da budeš uskoro zakvaćio prikolicu za motor, to će biti zanimljivo :wink:  (y)
Na istim sam mukama kao i ti na početku, kakvog konja kupiti ? A deveti mjesec se približava, termin za putovanje se približava a konja još nemam.  :(