vespa 4t 4v s50

liberty said:
o toj mašini (50 4T)je već bilo riječ na forumu - samo treba malo potražiti :wink:

jep  sad sam naso i procitao thx :mrgreen: (y)

cuj na papiru lijepo zvuci al svejedno bu cijena kod nas brijem oko 20k  :palacdolje:
 
nasao sam test, jest da je s francuske stranice stoga je prijevod malo nesuvisli al se da povezati :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://209.85.129.132/translate_c?hl=hr&sl=fr&u=http://www.scooter-infos.com/essai-1376-vespa-s-50-4v.html&prev=/search%3Fq%3Dvespa%2Bs50%2B4s%2B4v%2Btest%2Bforum%26hl%3Dhr%26sa%3DG&usg=ALkJrhjmujhJrQVpf1153muYV354ZAIZKQ


zadovoljava euro3 normu (y) (y)

ovo mi je najjace :wink: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :L

Najveća brzina: 45km/h
Ubrzanje 0-100 m: 11,8 sec

:LOL: :LOL: :LOL:

range 300km pfiuuuuuuuuuuu (y) (y)


 
ergonomija male vespe je meni super
jedan od zabavnijih malih skutera za voziti
iznimno čvrsta šasija daje odličan feealing
vespa LX/S je mnogo stailnija nego što ljudi misle
pod sicom ima prilično mjesta
mjesta za noge ima
svi vas na njoj primječuju
može ju se individualizirat


ja sam ju probao u različitim uvjetima, uključujući mokro i bijeli put i ležeće policajce i iznenadila me svojim voznim osobinama (y)
 
meni se svida ona vespa sta ima dizaj stare...odlicno mi izgleda...
 
sve su vespe..to je pocetak...legenda...vjecnost...ali ova mi je  :joy: :joy:
 
samo sic na s50 je malo zajeban ako neko sjedi iza hehe svaki gas hvata se ko klijestima za tebe  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ali ovaj sic kod bob rocka je dojaja,steta kaj nije tak na s50 :misli:,ne znam zakaj su stavili bas ovakav za solo  :misli:
 
meni je bas zbog sica,kockastog fara...ova S najljepsa...djeluje mi staro/jednostavno...
 
kako imamo agilne i poduzetne zastupnike bumo je gledali na slikama jos 1 godinu jer nema shanse da dode u rvatsku ove godine .
 
ne kuzim kak u italiji ima 4 vrste S vespe (s50 2t, 4t,s125 ,s150) a kod nas samo s50 2t?
i u germany isto ima s50 2t i 4t i s125 .
kaj kod nas nema interesenata za to il kaj?
 
Pa, uvoznik procjeni koji model je najoptimalniji za naše tržište i to uvozi...šta če gomilat skutere na lageru i na kraj godine ih poklanjat? Ista stvar je i sa autima...usporedi opremu i motore vanka i u nas...Zakinuti smo mi sa platežnom moči, a ne sa izborom modela od strane zastupnika, nažalost.
 
pa nemora gomilati na lageru nek ih stavi u ponudu pa kad neko naruci kad dode dode :mrgreen:.
ja stvarno ne vidim razloga zakaj ih nema u ponudi pa nije italija 2 svjetlosne godine od nas pa da putuje motor 6 mjeseci do dilera.ne kuzim tu inertnost zastupnika .