Vespa 946

je u pravu si. vespa je vespa. ali 65000 tisuca su 65000 tisuca
 
lijepo izgleda ali je i dalje samo skuter s variomatom  :jesus:

zna se šta je vespa -  dvotaktol, kuplung sajla, svjećka i trinaestica u pretincu
 
E da, bio sam neki dan u Ami Tradeovom salonu u ZG, i tamo je izložena nova vespa 946. Veća je nego sam zamišljao, onako - taman. Lijepa je, sve bi joj oprostio osim digitalnog displaya i cijene od ravno 75000 tuna.

Senf from my Hot Dog X
 
I ja sam bio i stvarno je predivna.
Ali ako se nebi kladio da sam vidio cijenu od nekakvih 67000 kuna.
I koliko znam tri su prodane, jedna je od AMI-ja, ta izložbena.
 
mate said:
Čitajte portal. :mrgreen: Cijena je 9.000€, bijela u AMI tradeu, crna u Moto Mondo.
Viš, dobro sam rekao.

Jel te kopka? (točno znam kaj ćeš reć, jebena bi bila za krasit garažu al bi se osjećao kao budala na koju je okinut porez, jel?) :mrgreen:
 
kao što sam rekao ekipi, samo sjedalo je mrak, jedva čekam da postanu dostupni nakon loma...odmah to nabacim na PX-a  :mrgreen:
 
dannyghost said:
kao što sam rekao ekipi, samo sjedalo je mrak, jedva čekam da postanu dostupni nakon loma...odmah to nabacim na PX-a  :mrgreen:

Stvarno je skulptura. Bilo je vidljivo i na fotkama, uživo se dojam samo pojača.
 
milanche said:
Dizajn je genijalan,ali cijena daleko prevelika,ne opravdava toliku cijenu ništa

Sve 5, sam se nemre proizvest kolke su narudžbe. Naravno, sve unutar dosta limitiranih proizvodnih kapaciteta. Ako se ne varam jedan je novi pogon samo za 946.
 
Ne sumnjam u prodajne rezultate jer je fantazija ova Vespica,a mnogi imaju pare da budu ekskluziva,ali je činjenica da nije ponuđeno zauzvrat nesto vrijedno 10iljada eura
 
milanche said:
Ne sumnjam u prodajne rezultate jer je fantazija ova Vespica,a mnogi imaju pare da budu ekskluziva,ali je činjenica da nije ponuđeno zauzvrat nesto vrijedno 10iljada eura
9. :mrgreen:

Gle, pa svaki motor vrijedi barem 10x manje. Plačaš hype, ime, istraživanje, testiranja, razvoj.

Ovdje još imaš garantiranu ekskluzivnost u vidu malih serija i perverznog dizajna. I prodaje se super. Eto, zašto da bude jeftinija? Ja bi ju poskupio. :mrgreen:
 
milanche said:
Ne sumnjam u prodajne rezultate jer je fantazija ova Vespica,a mnogi imaju pare da budu ekskluziva,ali je činjenica da nije ponuđeno zauzvrat nesto vrijedno 10iljada eura

Kad može Kralj koštati koliko košta, može i ovo. Ovo je barem stylish vozilo za picolov, a ne neki er5 wannabe. :mrgreen:
 
Ovo je statusni simbol i sminka, naravno da realno ne vrijedi tih novaca. Isto kao GS, odnosno TMax i razne druge izvedenice. Svejedno bi ga rado udomio.
 
mate said:
Ovo je statusni simbol i sminka, naravno da realno ne vrijedi tih novaca. Isto kao GS, odnosno TMax i razne druge izvedenice. Svejedno bi ga rado udomio.

malo je premala za vas balkanske bajkere...bio bi ko medo u cirkusu na biciklu  :mrgreen: