Vespa 946

neopravdano skupo(porez na budale)ovo pišem jer i sam imam par vespi i nepojmljivo mi je dati za skuter 125 tolike šolde
 
Vozio sam Vespu PX200E,dobar i kvalitetan"motor"za ono doba.Vežu me za nju samo lijepa sijećanja.Nikada me nije nigdje ostavila.Ocijena 5. (y) (y) (y)
 
makarije said:
Vozio sam Vespu PX200E,dobar i kvalitetan"motor"za  svako doba.Vežu me za nju samo lijepa sijećanja.Nikada me nije nigdje ostavila.Ocijena 5. (y) (y) (y)
 
Gdje se u nas može nabavit ova ljepotica?  :0648: :0648: :0648:
Alu podnice, sporcki nosac + trakice i spremna je za svetu dionicu. Sumnjam da bi je itko imao muda obić. :mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Vespa_150_TAP
Vespa_img_2351.jpg
 
Činjenica je da ako je serija tako limitirana to je vec ulaganje a ne obična kupnja, talijani stvarno znaju prodati svoj dizajn, dovoljno je pogledati novi Ferrari Laferrari koji je rasprodan a košta oko milijun €, ali to nije bacanje novca jer kad pogledamo model Enzo (koji je koštao oko 500 tisuća) danas se ne može naći ispod milijun € (polovni), dakle ko ima viška nek investira  :mrgreen:
 
Bolja varijanta bi bila da su stavili 300 kubika i cijena bi bila prihvatljivija (9000 eura), odn. bilo bi lakše odrišit kesu. :wink:
 
pa da, tak će i ova Vespa bit najmanje 2 milje za 5 godina

zato sam ja kupio 2 komada, tj kolko god ih je bilo



Srki
 
zadnja vespa je napravljena 90/92 sve poslije su sranja,a 946 je samo preskup skuter
 
grafit said:
zadnja vespa je napravljena 90/92 sve poslije su sranja,a 946 je samo preskup skuter

ne bih tako oštro, GT je mrak za putovanja u odnosu na PX (y)
 
dannyghost said:
ne bih tako oštro, GT je mrak za putovanja u odnosu na PX (y)
GT je odličan skuter ,ali to je daleko od vespe
 
slažem se, ali ipak daje puno više od PXna  vangradskim turama

ipak je promet evoluirao, pa je ovo dobrodošla alternativa,
 
Jako mi se sviđa i vrlo rado bi ju kupio usprkos povećoj cijeni ali viška love toliko još nemam. :(
Jako mi je cool,čak mi je i pičkasta te mi nije neki mens scooter ali lajkam.
Slabo će se prodavati ne zbog cijene nego jer ju ne prodaje Joke pa ju nema tko učiniti premium brandom. :LOL:
 
A hračkali su Yamahu dok su u Piaggiu radili


:mrgreen:
 
Ima li saznanja o broju prodanih primjeraka u Hr? AKO ih ima, naravno..
 
U kojim gradovima? Boje? Ako netko ima saznanja ..
 
NOroad said:
U kojim gradovima? Boje? Ako netko ima saznanja ..

Po mojim informacijama dvije sigurno, jedna crna i jedna bijela. Gradovi su sigurno Karlovac i vjerojatno Split. Treća, upitna, mislim da se odnosila na Zagreb. Ne sjećam se više, usputna informacija u neobaveznom razgovoru. :mrgreen:
 
mate said:
Po mojim informacijama dvije sigurno, jedna crna i jedna bijela. Gradovi su sigurno Karlovac i vjerojatno Split. Treća, upitna, mislim da se odnosila na Zagreb. Ne sjećam se više, usputna informacija u neobaveznom razgovoru. :mrgreen:
Kolko znam. Dvije su u vlasništvu naših salona, a jednu posjeduje neka cura sa jednog kvarnerskog otoka.

Isto iz neobaveznog razgovora. :mrgreen:






Poslano koristeći Tapatalk.