Viktor Moto Sport

bobi said:
preporucio bih vam da ne idete nikada u ovaj servis. silom prilika sam ih posjetio vec dosta puta, i svaki put krajnje nezadovoljan:

- kod monitranja prednje maske izgreban okvir sata
- vise puta se vracam radi istog popravka, svaki put tvrde da je drugi uzrok i naplacuju, tek u kms-u je problem rijesen i postojao je SAMO JEDAN uzrok
- zadnji put kada sam im ostavio motor me zovu, navodno nemam skoro nista ulja i predlazu da promijene to (iako je motor bio tamo vezano uz nesto sasvim drugo, ne redovni servis), srecom odbio sam. kada sam kod kuce pogledao, ulja ima skoro do vrha, samo na zalost njihov serviser ne zna da se ulje ne gleda kada je motor na nogaru (valjad onda svima uvijek promijene ulje)
- sve skupa posao uvijek odradjen preko kurca, jedini plus je viktorova mama koja je dosta susretljiva i ljubazna, sve ostalo  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Pa vi nemate granice. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
A baš sam mislio/trebao koji dan sa svojom pilom kod njega na servis...,kažeš,bolje ne... :misli:

Jbg,stara zašprehava,dok ovi unutra bunare po motoru... :mrgreen:
 
Evo ja bio danas sa svojim kosookim skuterom, naletio sam bez da sam se prethodno naručio ali primljen odmah... osoblje ljubazno, kvar popravljen, servis je za pet, cijene nekih sitnica za mog kineza (Keeway)vrlo pristupačne i što je najbitnije svega imaju na lageru... eto furam dalje.... preporučujem ih svima :021:
 
Zapru said:
trazim taj servis i nigdje da ga nadem  :misli:  :shock:

šta bi ti servisirao  :shock:

pa tvoj svemirski stroj mogu samo Dolce&Gabbana srihtati  :mrgreen:
 
Zapru said:
trazim taj servis i nigdje da ga nadem  :misli:  :shock:


Pa na ovoj adresi je servis: Vunarići 1, 10000 Zagreb.... trgovina motocikala i dodatne opreme je otprilike 3 km dalje
 
Garažni umjetnik je preselio malo južnije ali možda je kod Drageca ostalo nešto alata. :mrgreen:
 
majkomila , pa zapru danas nailazim na tvoje postove ko ovjes na rupe u turopolju

nu http://www.agro-dom.hr/o-nama.html  :mrgreen:
 
Mate imas kakvi popust kod Viktora...vidim neka akcija na speed triple+dobijes 2 arrowa u cijeni?!

:mrgreen: