Vinil folije umjesto lakiranja??

Jeftinije si lakiram motor nanovo nego sto bi me folije izasle  :misli:
 
cRuNk said:
Jeftinije si lakiram motor nanovo nego sto bi me folije izasle  :misli:

ako je neki li-la lak bez priprema i komore onda da. ako hoćeš ono pic pic i sve po ps-u onda ne. samo špric kit i body primer te koštaju duplo nego folija.  :mrgreen:
 
Pripremu odradim sam, primer i lakiranje dodju ispod 1000kn u komori  :jesus:
 
jebes carboon look folije.. to je fake...


i ovaj bmw....  onak..s tavljat look jaceg modela?  ko kad kupujes kineski mobitel koji izgleda ko nokia XD
 
cRuNk said:
Pripremu odradim sam, primer i lakiranje dodju ispod 1000kn u komori  :jesus:

da ako znas radit pripremu...problem je sta svi misle da znaju i onda kad poslije lakiranja dobiju govno onda krive lakirera i spricu  :LOL:
 
Ja sam dobio klavirni finish, bolje nego original samo su mi ruke otpale od smirglanja  :palacdolje:
 
ima jedan ZX10R u Osijeku zadnji model motor je zelen orginal ali trenutno je potpuno bijel,liepljen je bijelom folijom.  : :mrgreen:
 
kukac said:
ima jedan ZX10R u Osijeku zadnji model motor je zelen orginal ali trenutno je potpuno bijel,liepljen je bijelom folijom.  : :mrgreen:

Baš sam neki dan vidio, nisam imao pojma da je folija u pitanju.. Nisam ni detaljno zagledao ali ovako na prvi pogled motor izgleda za 10.  :wink:
 
da da ok izgleda ali iz bliza se vidi da nije bas dobro na pregibima i rubovima je lose,ali moze se napraviti bezprijekorno da se nista nevidi (y)
 
Pa da nisam vidio izbliza već u prolazu autom pa nisam zamjetio fušeraj  :mrgreen:
To mi nikako onda nema smisla.. Takav posao mora bit odrađen 100% besprijekorno, sve ostalo je nakarada.. Ali ko voli nek izvoli..
 
uvijek je bolje ofarbat motor nego folije te koje dođu isto ko i farbanje,ja sam bio naljepio carbon foliju na blatobran i odljepio nakon par dana
 
trebao si dati nekom drugom da ti nalijepi :mrgreen:
A čuj....naljepnice se mogu skinuti, a lak ne, tako da sve ima svoje. Nekom su naljepnice ipak bolja investicija.
 
live-for-ride said:
trebao si dati nekom drugom da ti nalijepi :mrgreen:
A čuj....naljepnice se mogu skinuti, a lak ne, tako da sve ima svoje. Nekom su naljepnice ipak bolja investicija.
ma nisam ja toliko loše naljepio koliko je to loše izgledalo
 
Fronius said:
A koja je uopće svrha te jeftine (i loše) imitacije karbona? Karbon se ne koristi zbog izgleda, već zbog svojih svojstava, točnije mase i čvrstoće. A ovo je vrhunski seljo tuning.

To i jeste to.  :mrgreen:
 
Killex said:
To i jeste to.  :mrgreen:

Nije stvar u carbon looku, moze se stavit i bilo koja druga boja, stvar je da sacuvas originalni lak. Kao taksi firme u njemackoj.
runner180 said:
evo imaju ovi..

http://www.dajfolije.hr/

Treba mi netko u Splitu ili okolici.
 
Elias said:
Nije stvar u carbon looku, moze se stavit i bilo koja druga boja, stvar je da sacuvas originalni lak. Kao taksi firme u njemackoj.
Treba mi netko u Splitu ili okolici.

Pa nije to farbano temperama da se mora folijama cuvati. Majke mi ne kuzim te price...
 
Neznam kako često koristiš tank torbu.
To je jedno od naj izloženijih mjesta.