vlasnici kawasaki zx6r 2007god

yamaha 1987

New member
moje pitanje za vlasnike takvog motora,,,,,planiram kupit taj motor 2007 god,motor je uredan,servisiran,regstriran 12000km 7000eur traži(možda spustim),troškovi,,koliko košta servis za takav motor??koje su mane???vozio sam dosad yzf 750r i sad je vrijeme za novije nešto....
 
Odličan motor i ima dovoljno mjesta da se smjeste i veći vozači (y).
Što se tiče servisiranja i troškova kod svih japanaca te klase je to isto a ZX6 R jednostavan za raditi na njemu. Zanimljivo je što ima i kazetni mjenjač pa u slučaju njegovog servisiranja nakon velike prevaljene kilometraže ne treba skidati mašinu (y)
 
hvala na odgovoru(evo prijatelj je kupio jučer)kazetni mjenjač??????ja sam baš jučer gledao motor,,visok sam 190cm i čak mi je motor odgovarao....ali kad ga ušaltaš u prvu ne čuje se zvuk.....kako to????
 
veliš ima 12000 km, jel napravljen servis ili tek treba napraviti ? i to uzmi u obzir !
posjedovao sam taj motor 2 godine, kao i svaka 600-totica, treba se vrtiti ali kad krene ne staje  :mrgreen: , visine sam 170cm, meni je bio taman, svakako najneudobniji što se tiče sjedenja u toj klasi i tog godišta, kočnice su mu dostatne (za razliku od 10-tke tog godišta  :? ) .
 
čekaj bio ti je taman sa 170 cm....????pa ja neznam što da kupim više....ove putničke neću kupit(a i nisu ljepotani da se razumimo)....ja sam u očaju....pa bog te što da kupim???a bez motora nemogu al putnički 2010 za 3000eur gane novi da mi se nudi nebi ga kupio....jednostavno me ne privlače...imal ko što pametno za reći???
 
ZX6 R ti je najkomodniji u klasi 600, odličan je za sportsku vožnju a ujedno i za putovanja jer je prostran, ima dobru zaštitu od vjetra i otvoreniji upravljač (y)
 
SRAD said:
ZX6 R ti je najkomodniji u klasi 600, odličan je za sportsku vožnju a ujedno i za putovanja jer je prostran, ima dobru zaštitu od vjetra i otvoreniji upravljač (y)

Jesi siguran  :misli: :mrgreen:
 
Pa o tome i pricamo, nije bzvz cbr proglasen najboljim allrounderom u klasi 600 ali nema veze koji god da kupi igledat ce kao da vozi minibike
 
SRAD said:
ZX6 R ti je najkomodniji u klasi 600, odličan je za sportsku vožnju a ujedno i za putovanja jer je prostran, ima dobru zaštitu od vjetra i otvoreniji upravljač (y)

ajme meni ako je on najkomotniji jer kad sam sa svojih 190cm sjeo na njega glava mi je virila naprijed ko nekakav top  :mrgreen:

sveti srad  :mrgreen: :mrgreen:
 
cbr600rr poslije 2006 su "bicikle",nekazem da su neudobne,polozaj je ugodan i ne grci noge previse,ali je premali...(vozio sam 600 hannspree 2008)...recimo moj motor vozim na autoputu 210 i sjedim ravno,s puigom...sjedalo na mom je udobno,polozaj nije totalno "r",i nizi je od svih 6-ica..imam prilike sjediti na kawi 600 07 svaki dan,prostran je,sirok upravljac ali je tvrd do bola...o r6 da ne govorim(osim do 2005).. (y)
 
SRAD said:
ZX6 R ti je najkomodniji u klasi 600, odličan je za sportsku vožnju a ujedno i za putovanja jer je prostran, ima dobru zaštitu od vjetra i otvoreniji upravljač (y)

s ovime se svakako nebih složio jer sam iamo sam prilike isprobavati to u dvije godine vožnje, kad god bih sjeo i vozio neku drugu 600-toticu vidio sam razliku da udobnija, i R6 i gsx-r i cbr-ka, za sportsku (za stazu) vožnju je svakako i tu je rame uz rame s Yamahom, sve to potvrđuju i testovi u Motopulsu.

No, ako ga i kupiš nećeš požaliti, ako te jako privllači (i spreman si za neke ustupke) sve ostale sitinice ćeš zanemariti.  (y)
 
Za visoke vozače pogotovo za one sa 1.90 je ZX6 R najprostraniji i ima najotvoreniji upravljač u klasi, malo je tvrd za cestovnu vožnju ali se
može i to podesiti :wink:
 
ma nisi ti probao gsxr600k6/7...ne zato sto je moj,cak b ja da je malo tvrdji komplet,ali udoban je i punoooo meksi oz kawe istog godista..
 
ako je motor ok nemas se sta mislit.
za jednu kawu dosta ugladjen i udoban za cestu.
za pistu i jurnjavu takodje pogodjen,jako dobre kocnice(usudija bi se rec najbolje u klasi)antihopping radi savrseno(placen za njim)
11tkm u dvi sezone od toga 4tkm na stazi,nikad nikakvih problema :wink:
 
Preso s tim motorom u jednoj sezoni 16500km vozio ga na marofu, grobniku - vozan do bola.

Spusti cijenu (y) kriza je nista se ne prodaje mora cijena ic dole jos koji euro.
 
gospodo molim vas da se ne svađate recite mi što da kupim od 600ccm sportski,,,koji će mi biti najkomotniji od 600ccm????(189cm visina),,,ispod 2006 ne dolazi u obzir i cijena preko 6500 eura motor kupujem za vožnju gradom,i katkad da odem na relaciju 50-60km(nemam ambicije za grobnik,,ni neka utrkivanja),,......molim vas koji ste probali u tim klasama motore(i ako ste višlji)da mi odgovorite......
 
yamaha r6 2006,,,suzuki k6,,honda cbr 2007,i kawasaki zx6r 2007........samo ti motori dolaze u obzir imam budžet 6000-6500 eur(plafon uz uvijet da je motor očuvan).......recite mi koje mi je najbolje.....i zbog čega....imam 189cm  i neki 90kg i bojim se samo da mi ne budu maleni.....vozio sam prije yzf 750r iz 93 i to je krama ....tako da iskustva imam....da se nebi našli ovi "pametni"(ubit ćeš se ovo, ono)...molio bi samo ljude koji imaju iskustva da mi odaberu koji mi je naj motor od ta 4......hvala unaprijed!!!!
 
Ja sam 182 cm, imam ZX6R 2007 i motor mi je savršen. Nažalost, po svemu sudeći morat ću se ipak oprostiti od njega pa ako nekog zanima odličan motor, nek mi se javi! :(

Što se tiče visine od 190cm, i u MP na usporednom testu je pisalo da je to najbolji motor u klasi za više vozače prema tome, mislim da si tu komotan što se toga tiče.
 
ja ti kazem da obzirom na tvoju visinu,yamahu i hondu ne gledas uopce(modeli poslije 06)...a od ostala dva izaberes koji ti se vise svidja i to je to (y)