vlasnici kawasaki zx6r 2007god

ako imas 6000-6500e tesko ces kupiti očuvan i uredan k6/7 jer su skuplji
kawa zx6r 07 takoder skuplja
a o yamahi 2006 i 2007 bolje da ne pricam
cbr 600 2004 je 6000e
mozda nisam u pravu ja sam bajker tek par mjeseci ali ovo je moje skromno mišljenje
ovo sve govorim o očuvanima
jedino mozes naci kawu 2006(starija linija) da je očuvana
pale su cijene zbog recesije ali ne baš toliko  (y)
 
DANE~VK said:
ako imas 6000-6500e tesko ces kupiti očuvan i uredan k6/7 jer su skuplji
kawa zx6r 07 takoder skuplja
a o yamahi 2006 i 2007 bolje da ne pricam
cbr 600 2004 je 6000e
mozda nisam u pravu ja sam bajker tek par mjeseci ali ovo je moje skromno mišljenje
ovo sve govorim o očuvanima
jedino mozes naci kawu 2006(starija linija) da je očuvana
pale su cijene zbog recesije ali ne baš toliko  (y)

bela sa foruma daje svoga za 6300, doduse bez opreme
 
vozija san sve te motore ali nemogu nista rec sta bi tebi bilo od koristi posto ih nikad nisan gleda tako sa visine ko i ti.






















170cm  :(
:jesus:
:mrgreen:
 
ti zato lošije prođeš kod ženskog roda :jesus: 8),,,,a ljudi će morat spuštat cijene,,,za motor iz 2004 dati 6000eura(moš si mislit),,,,a dobro vidit ćemo di će oni prodat te svoje motore za više....sigurno će u krizi dobit za motor iz  2007god 7500 eur(nema tog ko će im dat toliko),,,pa ja za koji god motor zovnem nije prodan....tako da gazda je onaj u koga su pare.... :jesus:
 
Gazda pazi da ti ne bude prevelik motor

mini_bike_frame.jpg
 
kupit ću dorsoduro....ako baš vidim da neogu na kraj!!!!hvala nba zvijezdo na slici!!!nije ni čudo što se ti motori nikom ne prodaju......traže za te krševe iz 2005 6000eura....2 linije ga pregazile i još bajo ga ne reg i ne da ispod 6000...pa to je da popizdiš....a u kredite neću da ulazim ni u ludilu!!!
 
yamaha 1987 said:
kupit ću dorsoduro....ako baš vidim da neogu na kraj!!!!hvala nba zvijezdo na slici!!!nije ni čudo što se ti motori nikom ne prodaju......traže za te krševe iz 2005 6000eura....2 linije ga pregazile i još bajo ga ne reg i ne da ispod 6000...pa to je da popizdiš....a u kredite neću da ulazim ni u ludilu!!!

A ti ocekujes da ti netko pokloni motor?  :eek:hne:
 
ma ti odustani od motora :palacdolje: :palacdolje:

pitas na forumu najgluplje pitanje i ocito neznas nista,ali znas da je motor iz 2006 krs...odustani najbolje
 
čekaj čekaj vi kad kupujete onda vam ništa ne vrijedi a kad prodajete onda vaše stvari vrijede čudo....ajde koliko bi ja treba dat za motor od 4 godine????koliko 7,8...tis eura...
 
koliko znam razlika je u kubikaži zx6r ima 636ccm,,,a zx6r ima 599 i zato spada napokon u klasu 600....nešto ipak i znam
 
ne bi rekao,napiso si dvaput zx6r a obadva spadaju u klasu 600
rr je racing replika ima 599ccm i 7 konja i 2lb torquea manje ali zato bolji ovjes i sl.-samo zelena boja
a r je jeftiniji ima 136ks i ima ga u 4 boje
 
yamaha 1987 said:
čekaj čekaj vi kad kupujete onda vam ništa ne vrijedi a kad prodajete onda vaše stvari vrijede čudo....ajde koliko bi ja treba dat za motor od 4 godine????koliko 7,8...tis eura...
napiso sam ti u gornjem postu stanje trzista trenutno i realno
 
...imas u Sisku zx6r, 2009.g., motor je doslovno ko da si ga jucer iz ducana doveo....za 7500e (y)....
..ima 5400km i garanciju godinu dana :wink:
 
pit bull said:
...imas u Sisku zx6r, 2009.g., motor je doslovno ko da si ga jucer iz ducana doveo....za 7500e (y)....
..ima 5400km i garanciju godinu dana :wink:

Gdje je taj oglas?
 
na kraju svega ispadam ja papak koji bi dao za motor od 600ccm 2007(ninja)i gsxr(2006) 45-47 tis kn(ovisno o reg)...pa majko moja...a da gdjhe je taj motor za 7500 eur????
 
evo ja se ispričavam svima!!!ali mislim da me kužite da neogu dat 50000kn za motor poput 636 iz 2006....evo kolega mi je kupio zx6r(2007)za 6400 istina motor nema opreme i mora ga reg....jer mu ističi sad....i čovjek jednostavno je morao(čitaj prisiljen) prodat motor jer motor je luksuzna stvar....spustio ga je sa 7000 samo da ga proda....jer kako kaže imao je brdo lažni kupaca bez novaca...