vn 900 ili shadow 750

Čitam novi auto klub, i bacim oko na cijene novih motocikla. Vidim da kms ima u ponudi VN900 i VN800. Naravno ostadoh zbunjen. :misli:
Ima i ovogodišnji model VN800 sa remenskim prenosom???
Zanima kolika je razlika u osiguranju i ostalim sra..ima. ZA 900 je oko 4200 bez popusta..i još bi me zanimalo dali je 800 puno manji od 900, jer mi je to bitno radi moje visine.
ajm lost rajt nau :misli:
help :D
 
mislim da ti je cijena ista za regu www.ak-rijeka.hr provjeri....i nazovi kms pa reci kolika je cijena...
 
Ja sam lani na moru čitajući Moto puls prvi put vidio VN-a i zaljubio se na prvi pogled. Po povretku u ZG odmah u Kaptol Cargo,1.šamar-ništa do proljeća,duuugo čekati... :( Pa onda opet šamar-rega,održavanje,treba iskipat tonu love za opremu koju bih htio.... Zaključak-mali mi standard,ostajem na starom KLE-u,ali mi upao u oko i
ER-6n,za njega mogu skucat lovu...
Jučer sam bio u Rutingu i gledali smo CBF S za ženu, i na moje veliko iznenađenje čak smo dobili dozvolu da žena sjedne na motor. Na njegov komentar kako je motor na akciji i super povoljan, ja sam odgovorio da je sa 56.000 za model 2006. definitivno preskup u odnosu na novog Bandita ili Fazera koji koštaju isto a ovogodišnji su modeli, a da ne spominjem novog Horneta koji je 3.000 skuplji.

Tada mi je počeo priču o Hondama, kako ovo , kako ono, kako ju lako prodaš (on svoju u max. 5 dana) jer svi samo čekaju. Gluposti. Reko, nemoj meni to pričati, pa ja vozim Hondu, ali je ova definitivno preskupa za model 2006. Isto kao i Shadow kojeg čak i nema.
U međuvremenu idem kupit sprej za lanac u jedan drugi dućan i pitam tipa šta misli o ER-6n i kaže: DODAJ JOŠ 4000kn I UZMI HORNETA 600 (51900kn)
I ja uzeo Horneta a kvaka je u tome što je u Rutingu Hornet tada koštao 59990kn!!!! :LOL:
A za razliku u cijeni ubo opremu  (y).....

I dalje da mogu,uzeo bi VN-a!
 
ne zanimaju me nakedi ili bilo što drugo. Zanima me samo clasic motor, a to da je rega skupa znam. :?
dali se na to još plača neki porez na luksuz, to sam isto čuo samo mi niko nemože potvrditi.. :misli:
 
Cudi me da se Merla jos nije javio, ali vidim da ti se javio Aero koji je autoritet po pitanju Honde Shadow tako da bolje savjete ne mozes ni dobiti.
 
vlucic said:
Cudi me da se Merla jos nije javio, ali vidim da ti se javio Aero koji je autoritet po pitanju Honde Shadow tako da bolje savjete ne mozes ni dobiti.

Hvala Vlucicu, ali nisam ti ja baš neki posebni autoritet za Shadowa. Ako netko pita, nastojim dati što objektivniji, a ne navijački odgovor. Međutim, kada netko pita da li je bolje ovo ili ono, uvijek sam smatrao da točan odgovor ne postoji. Ovisi koje čovjek ima prioritete. Iako, iskreno mislim da se ni jedan motor ne "isplati", isplativost je nešto što se može usporediti, npr. sa cijenama u EU, i reći da je kod nas Honda neopravdano skupa, a Kawasaki je cjenovno korektan.  Iako će imanje Kawasakia biti godišnje skuplje za po 1.500 kn zbog naše politike osiguranja i registracije. Sve je relativno (cijena, ljepota, kvaliteta itd.), osim same veličine i ergonomije.

Što se tiče Shadowa, to definitivno nije motor za visoke, dugonoge i kršne momke. U USA, dakle na najvećem tržištu ovakvih motora, ovaj model VT750 (od 2004.) je za "vertikali čelinđd men end pusis", iliti po naški za kratkonoge muškiće (do 178 cm) i pi.kice. Za sve one preko 180 cm, VN900 je glede ergonomije puno bolji izbor.

Ali sve to nije važno, kupuje se ono što je srcu i oku drago, bez obzira što netko drugi mislio o tome. Kako ono kažu u reklami: .....Najbolje za mene....

 
mislim da si totalno u pravu.Sjedio sam na shadovu i malo mi izgleda premali za mojih 190cm. VN 900 nisam nikad vidio uživo tako da nemogu reči, još čekam da dođe neki na servis ta se zavalim na njega.
Neznam kako vi alli ja nebi rado kupio nešto što nisam probao i vidio,,,oni oženjeni znaju što misllim.. :LOL:
 
veliki said:
mislim da si totalno u pravu.Sjedio sam na shadovu i malo mi izgleda premali za mojih 190cm. VN 900 nisam nikad vidio uživo tako da nemogu reči, još čekam da dođe neki na servis ta se zavalim na njega.
Neznam kako vi alli ja nebi rado kupio nešto što nisam probao i vidio,,,oni oženjeni znaju što misllim.. :LOL:

ako si 190 idi na vn 900,a usput, što je s onim vn800 u kmsu?...kolika im je cijena?
 
pak said:
ako si 190 idi na vn 900,a usput, što je s onim vn800 u kmsu?...kolika im je cijena?

nemam pojma jer nisam zvao,,nemam vremena.
Ali mislim da nema taj model.
Ali ako neko ima kakvu informaciju nek samo javi.
 
Da li bi shadow spirit 750 bio premali za mene-visok sam 183 cm
Na slikama mi nekeko sitno izgleda
 
gle ja sam 190 i izgledam smješno na njemu, a moja žena je 170 i za nju je taman.
Idi u jedan od ruting centara i probaj, ja sam se tek tada uvjerio da je premali za mene. (y)