vn 900 ili shadow 750

veliki

New member
Ni jednog ni drugog nema..
kakvi su to naši dileri kad im dođeš sa novcem a on ti hladno veli,.
A, čujte nemamo.
Zato trebam pomoč di se da nabaviti vn 900. I mišljenje koji se motor bolje isplati kupit.
tnx (y)
 
Shadow je ipak Hondica. A za vn pitaj kod slovenaca kakva je situacija, svi naši kawasaki dealeri preko njih dobavljaju koliko ja znam. Samo treba biti strpljiv jer vidiš kakva je situacija kod ovih koji čekaju zeda. Sretno!!!
Kupi hondu!
 
Ako gledaš uloženo/dobiveno onda je tu vn 900 bez razmišljnja. Uz to ima noviju tehnologiju, pa su preformanse poboljšane.
Honda Shadow je provjereni motor kroz generacije razvoja i riješene su "dječje bolesti". Skuplja je od vn 900,a i nešto slabija.
Na kraju krajeva moraš gledati kam te vuče osjećaj.

Ja sam osobno za VN 900.  (y)

Također možeš upotrijebiti tražilicu poa ćčeš doći do još nekih mišljenja:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,56768.0.html
 
kavini dileri bi ti rado prodali vn900 ali kawasaki je nešto gadno zeznu s proizvodnjom i vn900 (koji je jako tražen u svijetu,jer puno daje za relativno malu lovu,a i popularan je ) i novog z750 kojeg ljudi čekaju više od 7 mjeseci.

Ruting je pak priča za sebe,oni naruće 2 shadowa godišnje pa što se proda,proda...a i njihova politika cijena je malo u najmanju ruku čudna tj preterana.

moj izbor bi bio vn900,ako imaš love probaj ga naručiti u sloveniji,ili italiji ,austriji....možda bi ga tamo prije mogao dobiti.
 
pak said:
Ruting je pak priča za sebe,oni naruće 2 shadowa godišnje pa što se proda,proda...a i njihova politika cijena je malo u najmanju ruku čudna tj preterana.

moj izbor bi bio vn900,ako imaš love probaj ga naručiti u sloveniji,ili italiji ,austriji....možda bi ga tamo prije mogao dobiti.

Mislim da ipak naručuju jedan godišnje. Barem je tako bilo kada sam ja kupovao. Za tog su sigurni da će ga prodati....

Jučer sam bio u Rutingu i gledali smo CBF S za ženu, i na moje veliko iznenađenje čak smo dobili dozvolu da žena sjedne na motor. Na njegov komentar kako je motor na akciji i super povoljan, ja sam odgovorio da je sa 56.000 za model 2006. definitivno preskup u odnosu na novog Bandita ili Fazera koji koštaju isto a ovogodišnji su modeli, a da ne spominjem novog Horneta koji je 3.000 skuplji.

Tada mi je počeo priču o Hondama, kako ovo , kako ono, kako ju lako prodaš (on svoju u max. 5 dana) jer svi samo čekaju. Gluposti. Reko, nemoj meni to pričati, pa ja vozim Hondu, ali je ova definitivno preskupa za model 2006. Isto kao i Shadow kojeg čak i nema.

Kada sam pitao zašto nemaju 2007., veli on da Honda modele za 2007 isporučuje tek od lipnja, kao politika Honde. Svašta.

Prostor je dobar, motora je puno, ali treba izbjegavati ozbiljna pitanja i razgovor.
 
aero said:
Mislim da ipak naručuju jedan godišnje. Barem je tako bilo kada sam ja kupovao. Za tog su sigurni da će ga prodati....

Jučer sam bio u Rutingu i gledali smo CBF S za ženu, i na moje veliko iznenađenje čak smo dobili dozvolu da žena sjedne na motor. Na njegov komentar kako je motor na akciji i super povoljan, ja sam odgovorio da je sa 56.000 za model 2006. definitivno preskup u odnosu na novog Bandita ili Fazera koji koštaju isto a ovogodišnji su modeli, a da ne spominjem novog Horneta koji je 3.000 skuplji.

ma da,pa to je izjava godine "povoljan" cbf600s za 56k kn....a fazer f6 duplo bolji motor i što se tiče konja i ovjesa a još i 2007 g...ni ja ne pušim te njihove spike

dosta sam pratio te cjene kod njih i akcije i mogu ti reć da oni samo čekaju modele recimo 2007 koji se vani ne prodaju i onda ih nabave u 9-10mj. i nude po "akcijskim" cijenama....jer vani što nisi prodao do8 mj. 80% motora možeš odmah sniziti ili rasprodati....jer u 8mj svi idu na godišnji....a u 9 je kraj sezone...hondu nikad nisam uzimao u ozbiljnije razmatranje (kao neki svoj ,eventualni motor) baš zbog tih njihovih fora

jedva čekam da uletimo u eu pa da bez problema kupujemo gdje god nam se svidi za malu lovu
 
Neznam, ali ovi kod mene u honda nikad nisu radili problema za sjest na motor ili čak za probnu vožnju. A to da su preskupi to je istina. Mislim da budemo ipak uzeli VN 900, samo ga treba upecati, ako ne ove sljedeče godine sigurno.
Samo se boji da nema neke dječje bolesti jer je novi model:)
 
veliki said:
Ni jednog ni drugog nema..
kakvi su to naši dileri kad im dođeš sa novcem a on ti hladno veli,.
A, čujte nemamo.
Zato trebam pomoč di se da nabaviti vn 900. I mišljenje koji se motor bolje isplati kupit.
tnx (y)
A kaj je diler tu kriv  :misli: misliš da ga skriva u podrumu  :misli:  :wink:  :mrgreen:
 
aero said:
Jučer sam bio u Rutingu i gledali smo CBF S za ženu, i na moje veliko iznenađenje čak smo dobili dozvolu da žena sjedne na motor. Na njegov komentar kako Kada sam pitao zašto nemaju 2007., veli on da Honda modele za 2007 isporučuje tek od lipnja, kao politika Honde. Svašta.

Kako sam ga ja onda dobio u svibnju?  :misli:  :mrgreen: :mrgreen:
 
alien said:
Kako sam ga ja onda dobio u svibnju?  :misli:  :mrgreen: :mrgreen:

Pa upravo to ti i govorim. Lik priča šta mu padne na pamet. Moš mislit da Yamaha, Kawa i Suzuki modele za tekuću godinu nude odmah, a Honda u lipnju. Totalne gluposti. Ove CBF-ke su završile u HR zato što ih je viška u EU zbog nezadovoljavanja E3 normi, pa ih kao naš uvoznik nudi super povoljno.

Ako novi Hornet 2007 (gle čuda 2007., a već ga ima) košta 59.000 kn, onda bi novi CBF600 2007. bio skuplji od njega, ako je prošlogodišnji 56.000 kn. A znamo da nije tako nigdje.

Iako vozim i volim Hondu, po stoti put svaka čast uvoznicima Yamahe i Kawe na cjenovnoj politici, a cijena (većine modela) Honde u HR je djelomično i porez na budale kojima nažalost pripadam i ja.
I neka se proda što više VN-a 900.
 
aero,,,
čudime što tako govoriš,,,jer sam i ja jedan od honda fanova, ali ne mislim tako. Za mene je cijena hondi normalna s obzirom na kvalitetu. Jedino zbog cijene sam odlučio za VN 900 i jer je malo veči od shadowa na kojem sa svojih 190 izgledam smješno. :D
 
veliki said:
aero,,,
čudime što tako govoriš,,,jer sam i ja jedan od honda fanova, ali ne mislim tako. Za mene je cijena hondi normalna s obzirom na kvalitetu. Jedino zbog cijene sam odlučio za VN 900 i jer je malo veči od shadowa na kojem sa svojih 190 izgledam smješno. :D

To je ista spika u Hrvata kao i ona da je Golf najbolji auto na svijetu, a sve ostalo je šrot. Ponavljam, ja bih ponovo kupio opet Hondu, ali me nitko ne može uvjeriti da VN900 vrijedi 8.000 kn manje od Shadowa, kada je VN900 u cijelom svijetu osim u RH skuplji za 500-1.000 eura.

Ne vjerujem da su ostatak svijeta idioti, a samo smo mi pametni i znamo bolje. Prije obrnuto.

Da ne bi bilo zabune, ovo nema veze za proizvođačima motora iz Japana, jer oni jako dobro znaju vrijednost svojih prizvoda, već isključivo s našim uvoznicima i zastupnicima i nema veze s kvalitetom.

Ako ćemo o mom Shadowu, nije mi jasno zašto kod nas košta 9300 eura, a u Njemačkoj 7.000-7400, dok je cijena VN900 u Njemačkoj 7.300-7.900 eura, dakle u najskupljoj ponudi je cijena kao i kod nas, ispod 60.000 kn. Ovu razluku u cijeni mi ne plaćamo Hondi na ime kvalitete, već isključivo našim zastupnicima ostvarujemo extra profit po prodanom primjerku.

To je tako jer Ruting uveze jednog, proda ga pacijentu, a onda vrli trgovci objašnajvaju da su prodali svu zalihu za ovu godinu jer su jako traženi.

A tako će biti sve dok netko iz Honde EU ne pročita rezultate prodaje i vidi da se kod nas godišnje proda 1 Shadow i 80 Horneta i CBF-a , a Yamaha i Kawasaki 100 VN-a i Dragstara, te 350 kom Z750 i Fazera.

Ispričavam se svima na dužini posta.
 
Dali je istina da osiguranje za vn 900 košta cca 3000kn bez 50%.
Nekako mi je to jako puno. Gledao sam cijene u mojoj zoni..koma.
pa plus tehnički :misli:
to je plačka :x
 
ja sam nedavno registrirao svog (midnight star 1300)
- osiguranje 5.600,00 bez bonusa
- tehnički, cestarine... 800,00

inače, osiguranje je poskupilo u 4 mj. uvedena je nova granica kubikaže, tako da ti spadaš jedan rang manje od mene, ali računaj samo osiguranje bez bonusa oko 4.200,00 (ZG) zavisno od osiguranja. Zagreb osiguranje ti je za 100-150 kn jeftinije od croatie, euroherca, allianz-a..

a šta se tiče vn-a, ja sam ga istraživao jako dugo, naručio sam cruser časopis iz amerike i po svim njihovim testovima i usporedbama je best buy motor. prednost drugima (intruderu, shadow-u..) daju samo jer su u americi jeftiniji, a kod nas je obratno  :D
ako ga naručiš samo se pripremi na strpljenje i dobre živce jer se čekaju jakkoo dugo, računaj 5-6-7 mjeseci.

..ja nisam imao strpljenja.. :D
 
ideš,,koja je to cifra :shock:
Nadam se da se da nažicati 50% bonusa za neku svotu:)
 
meni frend radi u osiguranju i kaže da nema šanse.
ako i nekako uspiješ napraviti 50 % moraš biti svjestan da su jako velike i česte kontrole i ako ga skuže on je najb... a tebi je osiguranje nevažeće i dobivaš doma razliku za platiti.
probaj zg osiguranje, ako postoji ikakva šansa za ikakav popust mislim da su oni jedini.

postoji mogućnost šta ću ja napraviti, nakon ljeta odjavim motor i tražim povrat od osiguranja. cifru ti proporcionalno po danima vraćaju na tvoj račun a bonus ti ostaje (barem nešto  :wink:)

 
Kaže mi kolega koji radi u Jadranskom osiguranju da sebi nije mogao srediti bonus jer se sve police unose u bazu tako da više nema muljaže. Ako se neda riješiti u Croatia osiguranju onda se neda nigdje. Hvala bogu ja sam riješio prije toga 50%. 8)
 
.....there is no replacement for cubic displacement....... (y) :mrgreen:
 
ja sam se mislia izmedu vn-a i shadow-a i na kraju kupia intrudera m800 i prepreprepreprezadovoljan sam.
pogledaj i njega i viruj mi da nes falit (y)
 
Hvala puno na ponudama,ali sad čekam da dođe jedan vn 900 na servis pa da ga vidim kako to izgleda uživo. Nakon toga vam mogu prenjeti svoje razočarenje ili oduševljenje,,,nadam se da bude ovo drugo. :wink: