Vozi neko ovdje Triumph

Shepa said:
Jbg, kod nas je uvriježeno da se OEM ugradnja ne servisira, već prodaje s motorom.
Aftermarket amortizeri se servisiraju jer su prilikom kupovine već ulupane pristojne pare, pa da ne propadne investicija.  :mrgreen:

Ja sam na Korneta stavija YSS s kojim sam prezadovoljan, a kad će propišat, samo nebo zna.

:neznam:

YSS je sasvim solidan amortizer, kosta pol cijene ohlinsa i 2/3 wilbersa, a od wilbersa je bolji.
Radi se o tome kada je procurio, a ne da l se servisira ili ne.

 
Sredju said:
Elias, servisiras amortizer kada procuri.
Osnovni servis na ovom ohlinsu kosta 200 € kod naseg ohlins servisera, ako mislis na mjenjanje ulja i simeringa.
U offroadu bi ovaj ohlins procurio na trecoj voznji.

Sve krivo.

Glupane!!
 
Aftermarket su vecim dijelom i prilagodjeni servisiranju i proizvodjac nudi dijelove sto za tjuning, sto za servis.
@Shepa.
 
Mislim da imaju jednu od interesantnijih gama u moto industriji i stvarno su orginalni i imaju sta pokazati

https://www.triumphmotorcycles.com/
 
Sredju said:
Elias, servisiras amortizer kada procuri.
Osnovni servis na ovom ohlinsu kosta 200 € kod naseg ohlins servisera, ako mislis na mjenjanje ulja i simeringa.
U offroadu bi ovaj ohlins procurio na trecoj voznji.

na kojim si ti drogama ?
 
ne kuzim kaj pljescu na kraju?kaj se nije razletil? :mrgreen:
 
Dobro vrti rolice na mjestu taj novi moto2, ali jos nije okrenuo brzi krug na stazi od starog 600 kubika hondinog moto2.
 
Sredju said:
Dobro vrti rolice na mjestu taj novi moto2, ali jos nije okrenuo brzi krug na stazi od starog 600 kubika hondinog moto2.
Izvor te informcije molim ...
 
EnduroLab said:
Stoji u kartonu u pb jankomir. Nazalost, medicinski podaci su tajni.

Hahah. Al stvarno lik je “legenda”. U najmanju ruke, ne mora vise pisat. Ili prominit a nick ko Makazica :LOL: :jesus:










 
neznam ni ja, ali kaže google da je ove godine pole bio Lorenzo Baldassarri  Kalex  Time 1:41.925
a kako su ovo samo prva testiranja i                                      Baldasssarri, Kalex,        1: 42,203

vjerujem da će novi moto2 biti dosta brži
 
Glupane
 
Sredju said:
Elias, servisiras amortizer kada procuri.
Osnovni servis na ovom ohlinsu kosta 200 € kod naseg ohlins servisera, ako mislis na mjenjanje ulja i simeringa.
U offroadu bi ovaj ohlins procurio na trecoj voznji.

Nisi u pravu.
Al ti se neću rugati poput forumske creme de la crem...



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro