Vozi neko ovdje Triumph

AnteK said:
Ovaj model se više ne proizvodi, to je bila mašina od Husky-ja dok je još bio u braku sa BMW.

Evo izgleda da mu je euro 4 dosao glave  :?

Inace imali su koliko hoces blesavih modela

Ovo mi je jedan od drazih jer inace volim flat track 

https://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/ccm/ft35s/2005/

Imaju jos uvik taj engleski maloserijski osjecaj za detalje jer sada necu ulaziti u rasprave ali dodatna oprema im je stvarno
nesto

http://www.ccm-motorcycles.com/wp-content/uploads/2018/02/CCM_Accessories_Brochure.pdf

 
Što više gledam ovaj Scrambler 1200 XE, to mi se više sviđa. Ušao mi je u favorite kod nabavke novog motora ove ili sl. godine.
 
A koliki je  :mrgreen:
Samo fale jos dva Gatling-a sa strane

https://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2019-triumph-rocket-3/

 
Odlican 3junf (y)
 

Attachments

  • rps20190122_182951.jpg
    rps20190122_182951.jpg
    112.1 KB · Views: 187
E, sad kad funta zaroni......
 
a e... uvest ce carine koje ce (eventualni) pad funte najvecim dijelom kompenzirat.. kako god okrenes, razlika sigurno nece ic kupcima u dzep, pogotovo kupcima dobara koja se moraju sluzbeno uvest.. jedino ako odes u UK i tamo kupis nesto sta mozes sam donit doma, a to su sitnice koje poneses sa sobom, smjestaj u UK... to sigurno nece bit motor  :(

inace rezervrao sam probnu voznju i cekam potvrdu kad ce bit :azn:
 
alpine said:
a e... uvest ce carine koje ce (eventualni) pad funte najvecim dijelom kompenzirat.. kako god okrenes, razlika sigurno nece ic kupcima u dzep, pogotovo kupcima dobara koja se moraju sluzbeno uvest.. jedino ako odes u UK i tamo kupis nesto sta mozes sam donit doma, a to su sitnice koje poneses sa sobom, smjestaj u UK... to sigurno nece bit motor  :(

inace rezervrao sam probnu voznju i cekam potvrdu kad ce bit :azn:

Lijepo....čekamo izvješće.
 
alpine said:
a e...

inace rezervrao sam probnu voznju i cekam potvrdu kad ce bit :azn:

Opa brale....
Aj pomalo šnjime..



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Pogleda sam ih uživo.
Jako lipi komadi motora.....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Ja si razmišljam o novom Street Scrambler koji u Italiji dođe 10.900€ a Scrambler XE1200 ć doći preko 14.000
5c8084450e5ba1bf721bf9325c914249.jpg


Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
Sredju said:
a nitko ga jos nije ni vozio, a vec je najjaci.
vau.
Ja sam probao Tiger XE 800 i čini mi se čisto solidan i ok. Razmišljao sam ga zamijeniti ali sam vidio novi Street Scrambler, ne 1200 nego 900 kojem su pojačali motor... Izaći će zajedno a cijena je oko 4000€ razlike

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
je ali u tih 4000 su stavili masu toga da je tesko i nabrojit; kompletno podvozje, motor, kocnice, elektronika..
900 i 1200 razdvajaju svitovi.. i ako vec imas 900LC, onda nema smisla ic na 900WC

napravi probnu sa 1200 pa javi.. i ja jedva cekan
 
alpine said:
je ali u tih 4000 su stavili masu toga da je tesko i nabrojit; kompletno podvozje, motor, kocnice, elektronika..
900 i 1200 razdvajaju svitovi.. i ako vec imas 900LC, onda nema smisla ic na 900WC

napravi probnu sa 1200 pa javi.. i ja jedva cekan
Budem kad se pojavi

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk