Vozite se sami?

Wawawoom

New member
Pozdrav,

Nas par što smo se većinom vozili sami , organizirali smo grupu na Faceu gdje radimo evente (ture) svaki vikend.
Svi su dobrodošli iako smo mi većinom 35+.
Želja nam je skupiti veći broj ljudi koji su u sličnoj ili istoj situaciji na jednom mjestu, kako bi se međusobno upoznali i vozili zajedno.

Svi zainteresirani mogu potražiti Facebook grupu ili neka se jave meni sa face imenom ili meni na face...

"MAG-EU / Motorbike Adventure Group EU"
https://www.facebook.com/groups/2233262803591404/

Lp,

Igor Penović
 
Imaš u Zagrebu MK Nikad Skupa čijim su članovima zabranjene zajedničke vožnje i defilei, možda bi se netko od njih rado priključio ali u tajnosti, naravno... Pod uvjetom da ima fejsbuk, naravno.

:neznam:
 
[emoji848] bacit cu oko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
WOW!

Mi nismo klub niti imamo pravila, organiziramo i idemo na vožnje, a svatko se može priključiti.
Večinom smo sporiji i važno nam je druženje.

Stavljati ćemo vrijeme kada krećemo, a svatko tko želi može nam se pridružiti...
 
Wawawoom said:
WOW!

Mi nismo klub niti imamo pravila, organiziramo i idemo na vožnje, a svatko se može priključiti.
Večinom smo sporiji i važno nam je druženje.

Stavljati ćemo vrijeme kada krećemo, a svatko tko želi može nam se pridružiti...

Viš da sam znal.... jučer sam se sam drljal okolo... moji su vožnju obavili prijepodne a ja sam ko pes vozil popodne  :D :D :D
 
Idemo slijedeći vikend (6.4.) ako bude dobro vrijeme...
Vožnja po Zagorju ...kavica u Oroslavju... pa na Harley Davidson open days.
Sastanak kod Ina pumpe u Gajnicama u 10h.
https://www.facebook.com/events/418786898689645/?ti=cl
 
DiAbLeRo said:
Imaš u Zagrebu MK Nikad Skupa čijim su članovima zabranjene zajedničke vožnje i defilei, možda bi se netko od njih rado priključio ali u tajnosti, naravno... Pod uvjetom da ima fejsbuk, naravno.

:neznam:
  :lolcry:
 
dali se smije na tim vožnjama popit gemišt ili pivo a da te svi ne gledaju u cudu i proglasavaju alkoholicarom?
 
i dali baš ono moraš znat vozit ili je dovoljno da jedan clan da procjenu da si dobar vozac i da si pozvan?
 
Future47 said:
I da li mogu doći autom umisto motorom?  :misli:

Treba biti bar na dva ili 3 kotača :)

črnomerec said:
i dali baš ono moraš znat vozit ili je dovoljno da jedan clan da procjenu da si dobar vozac i da si pozvan?

Moraš imati dozvolu, mi se vozimo turistički :)

črnomerec said:
dali se smije na tim vožnjama popit gemišt ili pivo a da te svi ne gledaju u cudu i proglasavaju alkoholicarom?

Možeš piti kolko hoćeš a da se ne napiješ pa voziš sa nama ...

Kak je krenulo još će morati biti pravila :) za sada je jedino pravilo da mora biti na 2 kotača ...
 
Wawawoom said:
Treba biti bar na dva ili 3 kotača :)

Moraš imati dozvolu, mi se vozimo turistički :)

Možeš piti kolko hoćeš a da se ne napiješ pa voziš sa nama ...

Kak je krenulo još će morati biti pravila :) za sada je jedino pravilo da mora biti na 2 kotača ...
uh puno ste tolerantniji i prakticniji od nekih drugih grupacija (y) i još jedno pitanje,dali se smije slikat i stvljat na facebook  ono kaj se jede i pije na vožnjama,kao i slike motora u krajoliku?
 
Samo sam, i dslr u tank torbi, protivotrov za zmijski ugriz i planinarske Alpinestars postole... 8)
 
pamzor said:
Samo sam, i dslr u tank torbi, protivotrov za zmijski ugriz i planinarske Alpinestars postole... 8)

I kilo-dva janjetine... :mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
črnomerec said:
uh puno ste tolerantniji i prakticniji od nekih drugih grupacija (y) i još jedno pitanje,dali se smije slikat i stvljat na facebook  ono kaj se jede i pije na vožnjama,kao i slike motora u krajoliku?

Samo slike motora u krajoliku  :evil: