Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

Ja nemrem. Motor mi je već 4 dana na servisu, a kak stvari stoje još će biti toliko.  :mrgreen:
 
Law said:
Glas razuma ipak dolazi  :mrgreen: :mrgreen:
Rekla si večeras krećeš  :LOL: :LOL:
Ako počne kiša, uvijek možete pobijeći na more.  (y)

znaci pakiram badic u kofer  :mrgreen:
 
ak mi danas ne uplate lovu na racun, moram odkazati za drugu priliku, na veliku zalost  :? :x :( :palacdolje:
 
Zapru said:
ak mi danas ne uplate lovu na racun, moram odkazati za drugu priliku, na veliku zalost  :? :x :( :palacdolje:

koliki si udav ovdje niko se neće žalit ako ne dođeš :jesus: :LOL:
 
Zapru said:
ak mi danas ne uplate lovu na racun, moram odkazati za drugu priliku, na veliku zalost  :? :x :( :palacdolje:

koji nemastovit izgovor...   :jesus:
ajd nadam se da ces doci kad ste vec mene nagovorili da idem  :wink:
 
Super Jura said:
Stariš?

Padaju kriteriji.

Sada Versysi, za godinu -dvije buš razgrtal po skuter forumu  :lolcry:

Misliš,pa nisam napisao s ćime krećem!  8) Kak sad stvari stoje mislim da bum išel s Husom ... gume Trelleborg MX!  :jesus: :jesus: :jesus: Jel bu to dosta ili da posudim neki skuter?  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ja sam u Fužinama oko 15-16 sati :punk:imam nekakvu obuku na poslu ali bitno je doći zar ne? :vecerica: :drunk:
 
S obzirom da sam motoris početnik, i nisam još nikad vozio van autoceste do Beča i po Zg jako bi se veselio da mogu ići s vama radi skupljanja iskustva.  Također, volio bih upoznati entuzijaste s foruma - no, s obzirom da je vrijeme primanja crkvenih sakramenata, to neće biti moguće jer eto ovu subotu imam krštenje prijateljovog sina.  Uz sve napore i želje nikako nebih mogao stići, pa vam svima želim dobar provod i da ćemo se uskoro ipak upoznati!!!

pozdrav
 
bumo zapakirali i gromobrane u kofer pored badica  :mrgreen:
 
Law said:
Kad vas mogu očekivati na cesti od Crikvenice prema Krčkom mostu, da vas čekam.
Javim ti se kad dođemo u Senj... najvjerojatnije ćemo tamo kavu popiti...  (y)

Ooooookvirni plan je oko 13h dizanje od Crikvenice prema Gornjem Jelenju... al čut ćemo se još...
 
moover said:
Javim ti se kad dođemo u Senj... najvjerojatnije ćemo tamo kavu popiti...  (y)

Ooooookvirni plan je oko 13h dizanje od Crikvenice prema Gornjem Jelenju... al čut ćemo se još...

cek cek cek.... kakav je na kraju plan? kad ste u Fuzinama?
 
Igopola i ja se nalazimo na skretanju za Krk, da li idete preko Križišća za Jelenje?
 
Law said:
Igopola i ja se nalazimo na skretanju za Krk, da li idete preko Križišća za Jelenje?
da...  (y)

U Fužinama smo oko pola 3...
 
ok, znaci ne moram kretati veceras  :mrgreen:
vidimo se sutra oko 3
 
moover said:
da...  (y)

U Fužinama smo oko pola 3...

Zg pol 10,Fužine pol 3.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: MC Puževi!  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: Krećem u 12 i namjerno bušim prednju gumu ... idem Baotianom 50 ccm  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: