voznja nakon zimske stanke

Eh... kad je to bilo.... više se ni u osnovnoj ne spominje.
Samo uz logorsku vatru, ono kad se pričaju stravične priče i legende...

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Početak sazone  :misli:

šta je to?
 
Motor i ravnatelj/varioc aluminijski okvira sto je to?  :?
 
:misli: meni sve isto 'ko i jesenas, jedino policija na svakom križanju, pa i u šumi, na brdu  :shock:  :?



  :jesus:  :LOL:
 
Kad si najbrzi onda ih nikad nema..  :LOL:
 
Nedavno sam premazao kožnu jaknu sredstvom za održavanje kože, pa mi je na krpi ostalo tog sredstva, i šta ću pa ajd da namažem i rukavice. I šta sam napravio - premazao unutarnju stranu rukavice, na dlanu. Vozio sam se za vikend, a pod rukama sve škripi, nikako taj gas dobro primiti, kočenje isto bez veze... bože sačuvaj... Koji retardinjo... Plus, iz nekog razloga snop svjetla  mi leti u nebo, pa mi svi blicaju dok vozim po mraku. Mislim se, jel moguće da sam se tako udebljao preko zime..

sehrz said:
meni iskreno baš glup osjećaj hehe moram se selit na more  :LOL:
O tome razmišljam već godinama. Smeta mi ova klima, fali mi more...  :(
 
chasingdog said:
Nedavno sam premazao kožnu jaknu sredstvom za održavanje kože, pa mi je na krpi ostalo tog sredstva, i šta ću pa ajd da namažem i rukavice. I šta sam napravio - premazao unutarnju stranu rukavice, na dlanu. Vozio sam se za vikend, a pod rukama sve škripi, nikako taj gas dobro primiti, kočenje isto bez veze... bože sačuvaj... Koji retardinjo... Plus, iz nekog razloga snop svjetla  mi leti u nebo, pa mi svi blicaju dok vozim po mraku. Mislim se, jel moguće da sam se tako udebljao preko zime..
O tome razmišljam već godinama. Smeta mi ova klima, fali mi more...  :(
:LOL:

tak sam ja namazal kozne hlace pa sam letio po sicu ko sumanut i nabijal se s jajcima u rezervar  :LOL: :mrgreen:
 
:LOL:

Tak vam treba kad ste fensi rejseri  :jesus:

Mi seljaci očistimo (relativno redovno) opremu i dobro premažemo prozirnim baby uljem i ostavimo preko noći.  (y)
Valjda važi i za poslije zimske stanke, ne znam, ne vozimo jedino kad je minus ili snijeg na cesti  :wink:
 
ivan-mkduhovi said:
Ove godine puno više policije ima na cesti pogotovo u civilnim autima  :x barem je tano u dalmaciji
pa dobili su flotu novih auta ...



.. a i da vas treba vise kontrolirati, treba  :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
Shepa said:
Šta je to zimska stanka i gdje je najčešće nalazimo? :misli:


:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
(y) ma to je ono kad te svi gledaju u čudu i skreću pogled otprilike 3x više nego ljeti  :D ... Tad se svi oni umeci za hlače i jakne stave...  :D ahhh da i kad koljena bole iz nekog čudnog razloga,  a ruke su hladne kao da su izašle iz frižidera a ne iz termo rukavica.