vožnja u formaciji na cestama u RH

Foggy said:
Prije par godina sam postavio pitanje u slicnu temu i zavrsilo je zakljucavanjem iste od strane admina :D
Uglavnom: sa motorom kad naletim na te "formacije", kolone, grupice, kaj vec... prestignem onak ne agresivno da se ne poplase... problem je kad sam s autom, ili kao npr prosle godine sa sleperom od 40 tona a gori mi svaka minuta da ne popusim vikend van Hr.
Pitanje je, kako prestici takvu formaciju koja se vozi sporo po cesti a da to bude na siguran nacin? Da im trubim? Blicam? Jel je netko od njih mozda zaduzen da prati promet iza i signalizira ostalima da se maknu ili kaj?
Adame, jesi to ti  :shock: :misli:



:LOL: :mrgreen:
 
Sam vozim,sam pišam,sam ka*am sam a žderem i ločem Anđo s ekipom  :mrgreen:
Ima par ljudi s kojim bi se vozio ali to nisu formacije nego dezinformacije  :jesus:
 
DADO+ said:
:LOL:  (y) formaciju priznajem jedino kod roštilja  :mrgreen:

i tu sam najbrži  :LOL:
Uuuuuuu.... dobro me podsjeti... mogli bi formirat kolonu oko stola u Papillona u dogledno vrime.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shepa said:
Uuuuuuu.... dobro me podsjeti... mogli bi formirat kolonu oko stola u Papillona u dogledno vrime.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A E,nego i ti i DADO+ ste izbjegli formacije po Omišu ali ajd skužili smo se bar ti i ja u suprotnim pravcima  (y)
DADI dajemo aboliciju jer se formacijski vozija sa suprugom  :mrgreen:
 
Shepa said:
Uuuuuuu.... dobro me podsjeti... mogli bi formirat kolonu oko stola u Papillona u dogledno vrime.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To bi bila onda vožnja u Forumaciji - još gore od vožnje u formaciji :shock:

:mrgreen:
 
DADO+ said:
:LOL:

bio sam i u defileu :no:

:oops:  :mrgreen:

vilice blješte u retrovizoru  :mrgreen: